קטע מפחיד שקרה לי היום =\ - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קטע מפחיד שקרה לי היום =\

FatherBoard

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני פעם עבדתי לי מול המחשב והיו מחוברים שלי אליו שני הארדיסקים

אחד 20 GB ואחר 6 GB (שניהם של WD) אני ראיתי שה6GB עושה בעיות אז החלטתי לעשות לו SCANDISK

באמצע הסריקה אני פתאום שומע בום חזק מהמחשב משהו כמו נפץ והמחשב נכבה. מנסה להדליק אותו-לא עובד

נותן לו דקה ואז מנסה עוד פעם -עדיין לא עובד, מביא לו כמה כאפות ו.... עדיין לא עובד

ואז אני פותח את המחשב, פותח את ההארדיסק 6GB ומגלה שהקונטרולר שלו התפוצץ(כן, התפוצץ... עם חלקים שעפים..) ושרף שם את הכל על הלוח של ההאדיסק

מסקנה- אל תשפכו מיץ תפוזים על ההארדיסק שלכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי 80GIGS של מאקסטור התבעסתי שהוא מת פתאום הלך לי כל מה שהיה לי אבל ממש זה לא נורא מורידים הכל מחדש זה לא כזה סיפור

חוץ מזה אני [glow=red,2,300]ממש!![/glow] מעדיף שלא לגבות על דיסקים

אני שונא את העיניין שיש ערמות של דיסקים של חומר שמתיישן שמי יודע מתי אני יגע בגיבויים האלה ובסך הכל מה יהיה שם תוכנות ומשחקים ואולי קצת דברים שממש לא צריך לגבות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה,

אני עובד לתומי על מצגת שעליי להגיש ולפתע... המחשב נכבה!

אני נכנס ללחץ ועוברות לי בראש מחשבות רעות על זכרון\מעבד\לוח אם ואני מחליט ללחוץ על כפתור ההפעלה...

המחשב נדלק ולפתע - כלום!!! רק מיליון צפצופים מהלוח אם. אין תמונה על המסך ואין כלום!

אני כבר בפאניקה רצינית (מה איכפת לי מהמעבד?! יש אחריות לכל החיים...). רק שלא נדפק ההרדיסק :'(

החלטתי להעביר את ההרדיסק למחשה הישן שלי.

אני שם אותו, מדליק את המחשב ולהפתעתי (הלא כ"כ הפתעתית), ההרדיסק לא מזוהה ע"י המחשב.

לאחר 5425872896940267 ג'ימפורים, העברת חיבורים, בדיקות ביוס וכו' - ההרדיסק לא מזוהה :-\

אתם כבר יכולים לנחש באיזה פאניקה הייתי עכשיו - כל הסימנים הראו שנרצח לי ההרדיסק! פשוט מת! :-X

מת כמו צלחת...

אני כבר אחוז ייאוש, החלטתי לדפוק על ההרדיסק עם שלט של (נו למה ציפיתם ממני במצב כזה?... :-[) ולנסות

לחבר אותו למחשב החדש שוב.

אני מדליק את המחשב ו... פועל!!!!!!!!!!!! ;D :D:hat:

באותו רגע נגולה אבן מליבי (בעצם בלוק) ואף החלטתי לגבות את כל ה-32 GB שיש לי על ההרדיסק.

לא איכפת לי שזה ייקח איזה 40 דיסקים (מה לעשות? אין תקציב לצורב ...) - העיקר שלא יהיה לי מצב כזה שוב.

[glow=red,2,300]מוסר השכל: אם יש לך סובארו - אל תאכל שניצל...[/glow]

:jump1: :jump1: חח

חחחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיסק של אחי פשוט קיבל מכת ברק.

(אנחנו גרים בהרצליה הצעירה, וכל השכונה שלי וכל השכונות מסביב הוכו בברק הזה ולחבר שלי נשרף הלוח אם, לאחת מהשכבה שלי נשרפה הטלוויזיה ("43 אחורי) ;D ;D :lol: :faga4: :funn:

ומאז הוא לא פעל. ניסינו 6 בחזקת 6 כפול 2 פעמים וכלום לא פועל היו שם ותוכנות שהוא בנה וכל מיני תוכנות שעולות זול (המבין יבין :-X)

ומלא דברים. חשובים. שאי אפשר להשיג מתחת לספסל ברחוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב הישן שלי סבל קשות ממכת ברק...

נשרפו לו הבקרי IDE על הלוח, הלך ההרדיסק (הוא ממש נשרף - היה עליו כזה כתם שחור), הלך הספק כוח,

המעבד, והקיצר - הכל. אפילו הנורות במקלדת נשרפו... :-\

כשבאתי להדליק את המסך - הוא פשוט התפוצץ! :-X

יצאו ממנו ניצוצות והיה רעש של התפוצצות. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי היה קצר במעבד אז הוא התחיל להוציא עשן ממש הרבה עשן (כמו מכונת עשן בדיסקוטק)

ואז הוא התפוץ וחצי מהקיר ניהיה שחור

אא וגם שרציתי להוציא את התקע מהחשמל היתחשמלתי ;D ;D ;D.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי היה קצר במעבד אז הוא התחיל להוציא עשן ממש הרבה עשן (כמו מכונת עשן בדיסקוטק)

ואז הוא התפוץ וחצי מהקיר ניהיה שחור

אא וגם שרציתי להוציא את התקע מהחשמל היתחשמלתי ;D ;D ;D.

באסה...

אבל זה בסדר - זה קורה לטובים שבינינו (ההתחשמלות)... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתחילת דרכי בעולם המחשבים חיברתי הארדיסק למחשב בזמן שהוא פועל... :)

ההארדיסק נדפק וגם התחשמלתי :(

ממה התחשמלת? מ-12V ? פחחחח

כשעשו לנו שיפוצים בבית אז היו לנו חוטי חשמל חשופים בקיר, ומשום מה לא ניתקו את הזרם בהם,

אז כשנשענתי אל הקיר, קיבלתי 220 V ב'עכוז'...

זה כאב!!! דבר ראשון עפתי איזה 3 מטר, אח"כ התחיל לרעוד לי הגוף, ולמזכרת נשארה כוויה בגודל מכתש רמון...

מוסר השכל: כשאתה הולך לגן חיות עם אחותך - תזכור להשקות את הקקטוס של השכנה, כי דיאטה ושמפו ביחד פשוט לא הולכים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...