צריך המלצה לקורס בגרות במתמטיקה - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לקורס בגרות במתמטיקה

Sting

Recommended Posts

קיבלנו הזדמנות ללמוד בתיכון בחינם ופישלנו. עכשיו כדי לתקן את הטעויות צריך לשלם הרבה כסף ולחרוש חודשים ללא חיים. זה מה שיש.

זה נכון, אבל בכל זאת, אנחנו אחרי , אחרי שירות לא קל, המוח לא עובד כמו פעם, אי אפשר לזרוק עליו כל כך הרבה במכה אחת.

אני חושב שצריכים לשנות או להוסיף אופציה לעשות קורס שנה שיהיה קצת יותר יקר אבל שיהיה אפשר ללמוד בקצב נורמלי ולספוג את החומר יותר טוב, גם להבין יותר טוב (הרי כל המתמטיקה, במיוחד 5 יחידות זה הבנה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עשיתי מכינה ל 4 יחידות מתמטיקה במכללה פשוטה לגמרי בעפולה

כמו כולם למדנו בקצב מטורף במשך 3-4 חודש , סקרנו את כל המתמטיקה התיכונית וכולי וכולי .

בבגרות 4 יחידות קיבלתי 76

ציון לא משהו בכלל , אבל אני מרוצה מאוד , מהסיבה הפשוטה שהיום אני מבין מתמטיקה , והיא לא כמו סינית בשבילי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אח של למד ביואל גבע והיה מאוד מרוצה וקיבל ב:

005: 100

006: 98

007: 99

סופי 99

אבל הוא למד הרבה מאוד, הוא הכין את כל השעורים שנתנו להם שזה המון.

כל הכבוד, אבל מי אמר שהוא לא היה מקבל את הציון הזה במקום אחר או בלמידה עצמית?[br]פורסם בתאריך: 15.02.2008 בשעה 06:52:21

אני עשיתי מכינה ל 4 יחידות מתמטיקה במכללה פשוטה לגמרי בעפולה

כמו כולם למדנו בקצב מטורף במשך 3-4 חודש , סקרנו את כל המתמטיקה התיכונית וכולי וכולי .

בבגרות 4 יחידות קיבלתי 76

ציון לא משהו בכלל , אבל אני מרוצה מאוד , מהסיבה הפשוטה שהיום אני מבין מתמטיקה , והיא לא כמו סינית בשבילי .

מסכים איתך ב-100%. גם אני לא אקבל ציון מבריק במועד חורף, אבל לפחות עכשיו אני יודע מתמטיקה. ה-100 יגיע במועד קיץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הציון משנה, אבל הוא לא הכל.

מבחינתי לשפר ל 5 יח' היה הכנה לכל הלימודים שדורשים את זה במכללה. לצערי, יש הרבה.

אם לא הייתי עושה את זה- אני בטוח שהיה לי הרבה יותר קשה להסתדר (במקור עשיתי 4 יח', ואחרי 5 שנים שכחתי אפילו איך למצוא שורש ריבועי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום חבר'ה, אני צריך המלצה לקרוס איכותי במתמטיקה . מאחר ואני ומתמטיקה אף פעם לא הינו חברים טובים אני מחפש קורס באמת איכותי שיעביר את החומר בצורה בוררה וחלקה, ינשם המון מקומות כמו לחמן\אנקורי\יואל גבע וכו' אבל אני לא מכיר אותם או את שיטת הלימוד שלהם ואשמח אם יהיו כאן כמה אנשים שהתנסו איתם ויכולים לשתף אותי בניסיון שלהם והחוויות מהלימדה.

תודה

למה אתה לא חושב על חלופות איכותיות לא פחות, וגם זולות יותר?

יש מכינות זולות בטירוף של מכללות (סביב 2000 ש"ח).

אתה יכול לעשות דיל לשיעורים פרטיים עם מורה למתמטיקה וזה ייצא לך זול ויותר מתאים להתקדמותך. גם תחסוך זמן להגיע לקורס וכל ההוצאות הנלוות לכך (אוכל, נסיעות, בגדים...)

אתה יכול להעזר בפורומים שונים ולסגור נושא אחד או שניים וזה יחסוך לך שעות לימוד פרטיים.

אגב-בהרבה מקומות מאחדים את 4 ו-5 יח"ל. רוב החומר חופף רק שב-5 הוסיפו עוד סוגי שאלות. יש מעט מאוד נושאים הנלמדים רק ב-5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...