צריך המלצה לקורס בגרות במתמטיקה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לקורס בגרות במתמטיקה

Sting

Recommended Posts

שלום חבר'ה, אני צריך המלצה לקרוס איכותי במתמטיקה . מאחר ואני ומתמטיקה אף פעם לא הינו חברים טובים אני מחפש קורס באמת איכותי שיעביר את החומר בצורה בוררה וחלקה, ינשם המון מקומות כמו לחמן\אנקורי\יואל גבע וכו' אבל אני לא מכיר אותם או את שיטת הלימוד שלהם ואשמח אם יהיו כאן כמה אנשים שהתנסו איתם ויכולים לשתף אותי בניסיון שלהם והחוויות מהלימדה.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני למדתי 5 יח' באנקורי- ולא הייתי מרוצה.

הכיתה הייתה 4 ו 5 יחידות ביחד- והדבר אינו צויין לפני תחילת הקורס.

הקבוצה של ה 5 יחידות נשארה יותר זמן (אחרי שה 4 יחידות הלכו) ואז בעצם למדה את החומר של 5 יח. לטענת אנקורי זה מצויין- כי 5 בעצם נבחנים גם על חומר של 4. בהתחלה חשבתי שזה באמת לא משנה, אבל בדיעבד, זה כן. אין מה לעשות, חומר של 5 הוא ברמה גבוהה יותר. כשאתה לומד חלק גדול מהזמן ברמה של 4, יהיה לך יותר קשה.

בכל מקרה, אני לא מאמין שיש כזה הפרש עצום בין בתי הספר השונים. אני הייתי שם בכל זאת דגש גם על מחיר הקורס ומיקומו (אם אין לך רכב).

הקורסים האלה מסתיימים לעיתים רבות ב 22 בערב, ולא נעים לחזור באוטובוס הביתה בשעה הזו (בדר"כ צריך לחכות שנה לאוטובוס, אם יש בכלל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איפה תעשה תקורס, אבל בלחמן אל תעשה 5 יחידות.

דוחפים לך חומר בשלושה-ארבעה חודשים בלי להסביר היגיון ולהיכנס לעומק של העניין. בשביל להצליח אתה צריך לפתור אינספור תרגילים בכל נושא וגם אז יהיה לך קשה בשאלות חשיבה שיש בבגרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איפה תעשה תקורס, אבל בלחמן אל תעשה 5 יחידות.

דוחפים לך חומר בשלושה-ארבעה חודשים בלי להסביר היגיון ולהיכנס לעומק של העניין. בשביל להצליח אתה צריך לפתור אינספור תרגילים בכל נושא וגם אז יהיה לך קשה בשאלות חשיבה שיש בבגרות.

ככה זה בכל מקום. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי מהרבה אנשים הקורסים האלה לא כאלה מוצלחים בכלל ושקשה מאוד ללמוד את כל החומר הזה ב 4 חודשים, מה גם שמאז ששינו את השיטה של המבחנים אז נבחנים על הרבה יותר חומר מה שעושה את זה עוד יותר קשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה? כן, זה לא קל. ככה זה. :nixweiss:

כל מה שתמצא מבוסס על דעות.

בדר"כ דעות של אנשים שלא למדו ביותר מבית ספר אחד.

לכן אני ממליץ לך פשוט לשקלל את המרכיבים הבאים: קרבה לבית, מחיר, גודל כיתה (מס אנשים בכתה), זמן השיעורים וכמות השיעורים ולראות מה מתאים לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי מהרבה אנשים הקורסים האלה לא כאלה מוצלחים בכלל ושקשה מאוד ללמוד את כל החומר הזה ב 4 חודשים, מה גם שמאז ששינו את השיטה של המבחנים אז נבחנים על הרבה יותר חומר מה שעושה את זה עוד יותר קשה

קשה - כן. אתה תלמד ב-4 חודשים חומר שבתיכון "לומדים" בשנתיים. (מהר מאד תבין שבתיכון תכל'ס לא לומדים כלום) לא קל, אבל בהחלט אפשרי. מי שלומד מוציא ציון מעולה.

בקשר למבנה הקורס - למיטב ידעתי, רוב הקורסים מערבבים תלמידים של 4 ו-5 יחידות יחד, כי בגלל תוכנית הצבירה רוב החומר חופף. תלמידים של 5 יחידות נבחנים על אותם נושאים בדיוק רק ברמה יותר גבוהה. רק הנושאים של שאלון 007 הם נושאים בלעדיים של 5 יחידות ו-5 יחידות לומדים אותם בנפרד בדר"כ ביום אחר. (אצלנו זה היה ביום שישי)

בקשר לקורס - אני עשיתי באנקורי, הייתי מאד מרוצה. המורה שלי נחשב לאחד המורים הטובים בארץ. הוא היה מצחיק, כרזמטי וידע להעביר את החומר מצויין. אני שמח שלא הקשבתי לזיוני השכל של סוכני המכירות של יואל גבע (אין מילה אחרת לתאר את המנגנון הזה), שניסו לשכנע אותי שהם הכי טובים ורצו שאלך לקורס שנמצא בכלל בעיר אחרת ועולה 2,000 שקלים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צ'ימעס (לב?), אני מסכים עם מה שאמרת על יואל גבע.

אנשים מפגרים פשוט מוכנים ללכת ולשלם 2000 שקל יותר (כ 50% יותר!) על קורס - שבמהותו, הוא אותו דבר!

אני עשיתי קורס בפסיכו' באנקורי- והייתי סופר מרוצה.

אחרי זה הלכתי למת' ולא הייתי כל כך מרוצה. עם זאת, האמת, שאני לא חושב שהציון שלי היה באמת משתנה משמעותית אם הייתי לומד ביואל גבע.

כל, אבל כל, בן אדם שטוען ש"יואל גבע הכי טובים" פשוט לא למד בשום מקום אחר. וזה בדוק, לא נתקלתי בשום מקרה אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז רק אם הוא מוכן לחרוש כמו חמור שיילך ילמד.

קיבלנו הזדמנות ללמוד בתיכון בחינם ופישלנו. עכשיו כדי לתקן את הטעויות צריך לשלם הרבה כסף ולחרוש חודשים ללא חיים. זה מה שיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...