זקוק להמלצה למסך 24 תקציב 3500-4000 שקל - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק להמלצה למסך 24 תקציב 3500-4000 שקל

WiSe-Man

Recommended Posts

שלום לכולם :hi:

יש לי בבית מסך 17 LCD סמסונג ועוד טלוויזית סמסונג 26 עם והיא HD READY

אני רוצה מסך מחשב חדש שתומך בצורה מלאה ב HD

אני חושב על ה אבל אשמח לעוד הצעות.

כמו כן אם אני הולך לחבר אליו כרטיס 8800 ורציתי לדעת האם מאבדים מהאיכות כששמים קאבל DVI ל HDMI

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה

2408WFP מתי אמור לצאת? ( קראתי עליו עכשיו, אני אחכה לו מסתבר שפתרו שם בעיות של גוסטינג וכדומה ועוד שיפורים)

האם יש מסך 22 שהוא HD מלא?

האם ההבדל באמת גדול במסך שהוא 22 וכמעט מגיע לרזולציית HD למסך HD מלא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2408WFP מתי אמור לצאת?

כבר יצא, השאלה מתי הוא יהיה זמין בחנויות בארץ. יכול להיות שזה ייקח כמה חודשים.

האם יש מסך 22 שהוא HD מלא?

יש (Lenovo L220x), אבל אין אותו בארץ.

האם ההבדל באמת גדול במסך שהוא 22 וכמעט מגיע לרזולציית HD למסך HD מלא

הקריטריונים של מה זה "באמת גדול" שונים מאדם לאדם. תתאפס על עצמך ותחליט מה אתה באמת רוצה. יש בדיוק מסך 22" אחד שמשתווה ל- באיכות (ואף עולה עליו בפרמטרים מסוימים). מדובר ב-EIZO S2231W, שגם הוא בטווח המחירים שלך. היו פה דיונים עליו לאחרונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

( קראתי עליו עכשיו, אני אחכה לו מסתבר שפתרו שם בעיות של גוסטינג וכדומה ועוד שיפורים)

איפה קראת את זה ?

אתה יכול לספק לינק ?

אני לא ראיתי שום איזכור לבעית הגוסטינג, שלא כולם בכלל רואים אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה ידידי, אין שם שום מידע לגבי זה שתיקנו את בעיית הגוסטינג.

יש הרבה אנשים שמקווים שיפתרו את זה בדגם החדש או שטוענים שזה צריך להיפתר או שמניחים שזה יפתר. אבל אין אף אחד שטען שפתרו את זה. הדגם בכלל לא הושק, אמנם הוא הוצג למכירה לזמן קצר בארה"ב - אבל כל מי שהזמין קיבל מDELL מייל שאומר שהמסך עדין לא הושק ואפשר לשלוח לו את ה2407 או לבטל את העיסקה. כרגע כמובן - הוא לא נמכר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מעוניין להשתמש ב-24" רק למשחקי קונסולה ולא דווקא לצפייה איכותית בסרטים וקריאת טקסט נעימה? אני מסיק את העניין שלך בבנקיו למשחקי קונסולה בשל קיום ה- בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עומד לקנות פלייסטיישן 3

אני רוצה לחבר אותו למסך טוב

ה LCD 26 של שיש לי היא נהדרת אבל היא לא HD מלא

כמו כן קראתי שהמסך עושה את העבודה נאמנה לגבי משחקים וסרטים

האם אתה מכיר או ראית אותו שאתה אומר שהוא לא מתאים לצפיה איכותית בסרטים וקריאת טקסט נעימה?

אם ממש אני ארצה לקרוא טקטס חשוב עדיין יש לי מסך 17 LCD

מתכוון לעבוד עם שני מסכים

תודה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה- אכן רלוונטי לקונסולות משחק ב-Full HD. רק שהפאנל הנחות שלו מסוג TN בהשוואה ל-S-PVA מקלקל את חוויית הצפייה בסרטים וקריאת הטקסט פחות מהנה בו. יש יותר רעש ודחיסה כמו גם אובדן גוונים בסרטים בהשוואה ישירה בגלל אינטרפולציה המבוצעת בפאנל TN להדמיית צבעים נוספים (בדל יש 8 ביט לערוץ לעומת 6). הצבע השחור בסרטים ב-S-PVA יותר עמוק. בעת קריאת טקסט יש סיכוי גבוה שתראה שינויי גוונים ברקע בגלל מגבלות של זוויות צפיה צרות ולא צריך לזוז יותר מ-5 ס"מ בשביל לחוות את זה.

ב-2407WFP-HC אין בעיה לחבר את הקונסולה עם כבל -to-DVI כך אתה לא מפסיד את שאר היתרונות באיכות התמונה, כולל אפשרויות לשינוי גובה אשר לא קיימות בבנקיו ובנוסף לכך יש בדל קורא כרטיסי . במידה ויש רצון להשתמש בקביעות ב-DVI ב-2407 לקונסולה משתמשים בכניסת VGA עבור המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה כל הדברים האלה שאמרת? :o ::)

סתם :)

כן באמת למסך ההוא יש פנאל TN מצד שני 2600 שקל מצד שלישי DELL

מבולבלים? גם אנחנו :)

בקיצור אני אחכה לראות מה קורה עם ה החדש

תודה על התשובה המפורטת גבר!

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...