מפרט למחשב משחקים ב4223 ש"ח לפני מסך מקלדת עכבר - מה אתם אומרים? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למחשב משחקים ב4223 ש"ח לפני מסך מקלדת עכבר - מה אתם אומרים?

yoniby

Recommended Posts

לפני הכל - תודה גדולה ל !_Nike_! שהרכיב איתי את המפרט - תודה גבר!!!

המפרט הוא למשחקים ושימוש ביתי רגיל - לא מתוכנן אוברקלוק...

רציתי לדעת מה אתם חושבים - המפרט בסדר? אפשר לקצץ במשו? צריך לשנות משו?

AMD XP 1700 ORIGINAL BOX [376 NIS]

ABIT NF7 NFORCE 2 [659 NIS]

TRANSCEND 256MB PC333 2.5v CL2.5 [238*2=476 NIS]

WD 40GB 7200RPM 8 MB Cache special version [481 NIS]

ATI AGP8X Radeon 9500 Pro 128MB with TV-out and DVI OEM [1,168 NIS]

LITE-ON DRW 48X24X48 RETAIL [337 NIS]

Mitsuni floppy 1.44 [54 NIS]

COMPUCASE Midi Tower CI-6A19 BLACK HEC 300 + USB [338 NIS]

or

3R SYSTEM AIR Cyber Blue [437+50=487 NIS]

HEC 300ART WATT [185 NIS]

SubTotal [4223 NIS]

לא כולל עכבר, מקלדת, (נסדר משו בחוואה).

ומסך, זה ההתלבטות, אל סי די או סי טי אקס?

שוב תודה באמת!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי אולי הולך אם מעבד יותר חזק... למרות שאם מחיר כזה, אפשר לשדרג בעתיד, זה תלוי בך ( מעבד יותר חזק=2100, או אפילו 2400 אם יש מספיק שקלים ).

המארז, זה תלוי אם יש לך את העוד כמה מאיות להשקיע.

לגבי המסך, זה תלוי מה התקציב שלך, והאם אתה באמת רוצה מסך דק.

בכל מקרה, מסך CRT טוב יעלה לך בסביבות 1500+~, מסך LCD טוב יכול לעלות 2500+~...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

* מארז ATX מפואר P - 4

* מעבד Intel P-4 2.4GHz מקורי

* לוח אם Intel Silvereef 845PE

* כ. מסך 4 mx440 128MB DDR

* כ . קול 128 o.b

* מודם k 56

* זיכרון פנימי 333 256MB DDR

* דיסק קשיח 60GB 7200RPM 8MB BUFFER

* כונן DVDX16X48

* צורב 52X24X52

* כונן 1.44

* עכבר אופטי

* מקלדת מולטימדיה Microsoft

* רמקולים 300W

==================

3990 שקל או 12 * 365 שקל

אתה רוצה את זה יותר חזק בשביל המשחקים ומאחר ויש לך עוד קצת בתקציב אז תחליף את הכרטיס מסך ל Pro II 128MB DDR

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:AR15: :asthanos: :bash:

על מה אתה מדבר??!?!?! המפרט זה בסדר גמור צריך כמובן להחליף את הכרטיס מסך כמו שהצעתי ואם יש את היכולת אז ברור שלכמה שיותר טוב רצוי ל r9500 pro ומעלה.

עכשיו בוא ולא נשכח שהמחשב שאני מציע מבוסס על מעבד 4 2.4 שהוא יותר טוב מהאטלון 1.7 ומשפחתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

There really is no need to use three question marks in the title, one will do, please edit that.

As for the system: If you don't intend to perhaps you should take a stronger cpu such as the 2100+ or even 2400+ since the 1700+ is a pretty weak CPU.

Also, I would suggest taking a good CRT monitor since an LCD of good quality will only start at around 2500 nis or more while you can get top of the line CRT's screens at 1500 nis.

Except that everything looks good.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

There really is no need to use three question marks in the title, one will do, please edit that.

As for the system: If you don't intend to perhaps you should take a stronger cpu such as the 2100+ or even 2400+ since the 1700+ is a pretty weak CPU.

Also, I would suggest taking a good CRT monitor since an LCD of good quality will only start at around 2500 nis or more while you can get top of the line CRT's screens at 1500 nis.

Except that everything looks good.

תודה אחי עזרתי לי מאוד, אני באמת יחשוב על שידרוג שכזה למעבד...

ת'יכול אולי להסביר לי ת'הבדלים בין שני סוגי המסכים? כי ממבט ראשון אני ישר חשבתי על האל סי די..., אבל

האמת שכוללם ממליצים לי על השני - יתרונות מול חסרונות, ת'יכול לרשום לי?

** אני יערוך ת'כותרת

שוב תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולם המפרטים העקרוניים של מסכי CRT ו-LCD שונים, אך הם לא הסיבות לביצועים הירודים של הLCD מול הCRT. הסיבה היא מבנה המסך.

ברור שתקח מעבד חזק יותר אם התקציב מאפשר. אני המלצתי על הAXP1700+ רק בגלל התקציב הירוד יחסית שלא אפשר זאת. הרכיבים האחרים שהיו נחוצים להיות כבדים יותר מנעו ממני להציג מעבד חזק. המחירים מאוד זולים כאמור וAXP2400+ לא אמור להיות בעיה לרכישה לרבים מהמשתמשים. אם אפשרי, לך עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:AR15: :asthanos: :bash:

על מה אתה מדבר??!?!?! המפרט זה בסדר גמור צריך כמובן להחליף את הכרטיס מסך כמו שהצעתי ואם יש את היכולת אז ברור שלכמה שיותר טוב רצוי ל r9500 pro ומעלה.

עכשיו בוא ולא נשכח שהמחשב שאני מציע מבוסס על מעבד 4 2.4 שהוא יותר טוב מהאטלון 1.7 ומשפחתו.

במפרט שלך הדבר היחיד שטוב זה המעבד וההארד דיסק שאני משער שהוא של WD. כל השאר זה באמת אוסף של מוצרים ירודים שייתנו ביצועים עלובים לכל היותר. בחייך, רמקולים 300W? צורב LG? לוח אם Silvereef?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו באמת הצחקת אותי.

קודם כל הלוחות של אינטל טובים מאוד אומנם אתה לא יכול לבצע עליהם OC אבל הם אמינים מאוד ויציבים וזאת מתוך ניסיון הלוחות של או של GIGABYTE לא יותר טובים, לרוב הם פשוט באים עם יותר פיצ'רים וכן תמיכה ב OC.

לגבי LG, הכוננים שלהם מצויינים ולדעתי אחד החברות היותר טובות שקיימות בשוק בטח יותר מכל ה LITE-ON וה BENQ שראיתי פה מלא פעמים, לי אישית יש כונן DVD שלהם שהוא פשוט מעולה.

לגבי הרמקולים אלו הם רמקולים פשוטים ביותר ואני לא טענתי שהם טובים רמקולים טובים עולים כסף.

הכרטיס מסך שצויין במפרט הוא הכן בסיסי ומי שרוצה מחשב ממש ממש חזק למשחקים אז פשוט יחליף את הכרטיס הזה בכרטיס חזק יותר

ממשפחת הראדיאונים לפי רצונו ותקציבו.

לגבי הזיכרון להגדיל ל 512 זה עוד תוספת כסף אך לא ממש רצינית.

מי שכל כך חפץ ב dual אז שימתין בסבלנות חודש הבא יגיעו כבר הלוחות מבוססי הצ'יפסט 875PE, אני מניח שהם כמו כל לוח חדש יהיו יקרים תחילה אבל עם יש את הכסף אז רצוי וכדאי ללכת עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הלוחות של החברות האחרות באים עם יותר פיצ'רים והם באותו מחיר אז למה לקחת לוחות של INTEL?

לגבי LG, הכוננים שלהם מצויינים ולדעתי אחד החברות היותר טובות שקיימות בשוק בטח יותר מכל ה LITE-ON וה BENQ שראיתי פה מלא פעמים, לי אישית יש כונן שלהם שהוא פשוט מעולה.

מאיפה הבאת את זה?

אתה מתבסס על ניסיון אישי של אחד?

לגבי הרמקולים אלו הם פשוטים ביותר ואני לא טענתי שהם טובים טובים עולים כסף.

למה שהבן אדם יקנה סתם סחורה זבל? כדי להגיד שיש לו רמקולים?

הכרטיס מסך שצויין במפרט הוא הכן בסיסי ומי שרוצה מחשב ממש ממש חזק למשחקים אז פשוט יחליף את הכרטיס הזה בכרטיס חזק יותר

ממשפחת הראדיאונים לפי רצונו ותקציבו.

לגבי הזיכרון להגדיל ל 512 זה עוד תוספת כסף אך לא ממש רצינית.

אם אתה בעצמך אומר שאפשר לשפר את המחשב בדרך זו או אחרת כי הרכיבים לא חזקים מספיק אז למה אתה נותן לו מפרט גרוע מלכתחילה? אם ללכת על פי ההצעה שלך, למה לא לרדת למעבד חלש יותר ורכיבים אחרים חזקים יותר, הרי בעצמך אמרת שהם בסיסיים ולא טובים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר מתוך ניסיון אישי ומתוך זה שאחד שאני עובד איתו עובד רבות עם הצורבים שלהם והם פשוט מעולים רוב הצורבים שהוא מוכר זה שלהם

עכשיו המחשב עצמו לא חלש מידי למשחקים לי יש מחשב פנטיום 4 2.4 עם 512 זיכרון וכרטיס מסך ישן ati rage fury pro 32mb sdr ונכון לא להיום פרט ל GTA3 לא נתקלתי במשחק שלא זז אצלי חלק ואני מדבר על רצולויצה שלפחות 1024x768

כך שלבוא ולמר לי שמחשב די זהה עם כרטיס הרבה יותר טוב הוא מחשב חלש???? אני מה שהצעתי פה זה מחשב טוב במחיר טוב שיעשה את העבודה נכון שעם רוצים משהו יותר חזק אז אפשר להוסיף ולהחליף לכרטיס מסך יותר חזק אבל המחשב הזה כמו שהוא בהצעה בהחלט יריץ כל משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ISmile4U - באמת תודה על הרצון הטוב והכל - אבל אני אלך כנראה

על מעבד כך שכל הויכוח הזה מיותר ולא עוזר לי - חרג לגמרי מנושא הת'רד.

אני חושב באלך על מסכי הCRT כמו שהמלצתם...

תודה שוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום בעיה אני רק הצעתי לך אלטרנטיבה אולי קצת יותר יקרה מימה שאתה מצאת אך במידה מסויימת לדעתי יותר טובה בכל אופן תהנה מהמחשב החדש ולגבי המסך בהחלט בחירה טובה ללכת על מסך CRT ולא LCD.

תשקיע במסך טוב אל תקנה משהו פשוט, אין ספק שמהסך הוא אחד המרכיבים הכי חשובים ומה גם שנשאר עימך לאורך זמן רב מיתר רכיבי המחשב.

חג שמח :hi::jump::D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...