איך מתקנים את טבעת המוות - עמוד 3 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך מתקנים את טבעת המוות

marlboro

Recommended Posts

זה לא פשוט כי אתה גם צריך לדאוג לספק טוב יותר

וMS יכולים לתת לך באן מLIVE גם אם היה שינוי חשמלי במכשיר

(הם יכולים לזהות את זה אבל אני לא יודע איך בדיוק )

מודים ל360 קיימים אבל הם לא דבר קל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הם לא ממש מזיקים אבל אתה חייב לוודא שאם אתה קונה אחד הוא עצמאי כי אחרת הסיכוי שתחטוף רד רינג רק עולה

הבעיה באינטרקולר זה שהוא יכול לפגוע בכניסת חשמל (לשרוף אותה).

לגבי החוסר מקום:

החוסר מקום נובע מהתכנון של הלוח אם , למשל בחלק התחתון היית יכול למקם מאוורר או שתיים אבל אין מקום בגלל שיש שמה קבלים , הדיסק קשיח תופס את רוב המקום בחלק העליון אז גם שמה אי אפשר לשים מאוורר (אולי ממש קטן של פחות מ60 MM אבל אין לי מוש איך אפשר לקבע אותו.

נגיד ומצאת מקום הבעיה הבאה שלך זה לחבר את המאוורר לחשמל , אין לך יציאות חשמל פנויות (היציאה היחידה למאוורררים תפוסה ולהתחיל לעשות בה נראה לי מסובך).

מה שאני עשיתי זה הפרדתי את התעלת אווררור וכיסיתי את ההיטסינק של הGPU - ככה יותר אויר נשאב (יש יותר לחץ) וזה בדוק כי עכשיו אני ממש יכול להרגיש את האוויר החם יוצא ואת האויר הקר נשאב.

גם אם תעשה חור במארז (גם במתכת וגם בפלסטיק) זה יצא מכוער ולא רק זה! אני די בטוח שהעובי של המאוורר הוא יותר עבה מהמארז ואז זה אומר שבכול מקרה אתה כנראה מצמיד אותו להיטסינק. בעצם כשעכיו אני מסתכל על התמונות שצילמתי (של המארז) יש מקום טיפה לפני ההיטסינק של הCPU ממש ליד הכונן שבוא אתה יכול להתקין מאוורר שכנראה ישאב (כדי לא להפריע לזרמית האוויר להיטסינק) אבל זה נראה לי ממש לא ריאלי.

ובגרסאות של הפאלקון המקום הזה תפוס ע"י ההיטסינק של הGPU.

אני חושב על לכתוב פוסט גדול לגבי האקסבוקס שיכלול הרבה FAQS והצעות לקירור. מי איתי (קרירין ?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי ידע גדול במודינג

והמידע שלי על ה360 זה בעיקר מדיווחים

ככה שאני לא יכול לעזור הרבה בזה

מה שכן תקרא את כל הדיווח שנתתי לינק אליו

יש שם הרבה מידע שיכול לעזור

בנוסף צריך להיות ברור למי שעושה ל360

ששינוי החשמל בו עלול להוביל לבאן מהשרות LIVE של

ככה שצריך לקחת את זה בחשבון למי שמעוניין בשרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...