התלבטות בין N95-K800-W910 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין N95-K800-W910

summer69

Recommended Posts

בגדול אני יכול לקחת כל פלאפון באורנג' בחינם, רק שאני לא יודע איזה עדיף לי.

בגדול השימושים שלי הם (לפי סדר עדיפויות):

1.משחקים

2.MP3

3.מצלמה

4.אפילו עוד טיפה משחקים....

עכשיו בקטע של המשחקים ( ;D) יש את הטניס של הSE למינהם שהוא אחד החזקים חחחח, אבל לN95 יש את כל הקטע של הN-Gage, למרות שלחבר שלי היה N-Gage ובזמנו היה לו asphalt וזה המשחק היחיד בערך שאהבתי...

לK800 ישנ מדהימה, ואני בטוח שהW910 הוא מדהים כנגן.

הקטע שבN95 יש את הקטע של הסימביאן שהוא נתקע כל הזמן, וגם הבטריה שלו מאוד חלשה, מה שגרם לי לרצות לדפוק את הראש בקיר מרוב עצבים עם הE1000 שלי בזמנו (פלאפון מתסכל)

דעתכם?

עריכה: שמתם לב כמה פעמים כתבתי "קטע"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע שאני אבין, אתה משווה את הE1000 לN95?

How dare you?

just tell me how dare you?!!

howw?! howw?!!!

:bash::s07::kopfpatsch::nixweiss:

בכל אופן, אני הייתי לוקח את הN95

מצלמה טובה? יש בN95

נגן טוב? יש בN95

לצרכים שלך אני חושב שהמכשיר מעולה.

ד.א, אם אתה יכול לקחת כל טלפון למה שלא תקח את הTYTN 2?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד.א, אם אתה יכול לקחת כל טלפון למה שלא תקח את הTYTN 2?

יש את הפלאפון (בין היתר) הזה לאבא של חבר שלי ומה אני יגיד לכם, לא אהבתי... :nixweiss:

קודם כל ה- Mobile שם איטי עד כדי מריחות, המצלמה - מצב תמונה נראה מעולה אין ספק, 3MP... אבל מצב נראה שם על הפנים!

בוא נגיד ככה אם היו מציעים לי חינם את המכשיר הזה או 6120C הייתי לוקח את הנוקיה, בכנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב כל אחד והשימושים שלו.

אני לדוגמא הייתי לוקח את הTYTN

כי אני רוצה להתנסות יותר בWM

וגם בלי שום קשר הייתי לוקח את הTYTN, מקסימום הייתי מוכר אותו וקונה מכשיר אחר, הוא שווה הרבה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, יש כאן התלבטות קשה ,K800 כבר מיושן, W910 הוא כמו צעצוע,ו-N95 כבר מתחיל להתיישן,נוקיה כבר השיקו בחול את ה-N96,מכשיר הדגל החדש שלה.

וכמו כן עוד מספר דגמים לדוגמא במקום 6120C יש כבר 6220C(והוא יפה בהרבה !)

אם יש לך אפשרות אז חכה קצת ואולי יגיע לארץ N95 החדש או 6220(כי N96 זה לא אופציה בטח יקח מלא זמן ויהיה מאוד יקר)

או אם אתה טס לארה"ב אתה יכול להביא איתך ,יצאו בשבוע שעבר דגמים חדשים, של 16GB ב-500 דולר וה-8 GB הוא 400 דולר ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי אפשרות לחכות אחי.

תבין, זו החברה של המשפוחה (המורחבת)

יש לנו 100 מכשירים באורנג', של כל המשפחה ושל העובדים (אנחנו רשת פנימית....)

מתישהו בסוף השבוע, רביעי-חמישי ככה, מחליפים לחלק מאיתנו פלאפונים.

אבא שלי אמר לי שכל פלאפון שיש באורנג' שאני רוצה אני יכול לקחת, בחינם (100 פלאפונים אחרי הכל.....)

בכל מקרה אין באורנג' ,זה רק אם אני יקנה פרטי ואת זה אני לא יכול להרשות לעצמי.

אם הN95 החדשים מגיעים שבוע הבא אז זה מצויין. אם לא אני "אסתפק" במה שכתבתי.

הפלאפונים שכתבתי הם לפי מה שידוע לי הכי משוכללים שיש באורנג', בגלל זה אני מתייעץ איתכם!

לגבי הTYTN, שמע עוד חודש אני בצבא, לא נראה לי סימפטי לקחת כזה בונגילה לצבא... ואני גם לא מעריץ מי יודע מה של WM (לא סובל את המערכת הפעלה הזאת - התנסתי לא מעט)

נכון לעכשיו אני מתלבט בין W910 כי הוא סבבה בשביל פוזה, ויחסית לצעצוע הוא משוכלל.

לבין הN95 שאומרים שהוא הכי טוב היום, אבל ראיתי אותו אצל כל מיני ואנשים, לא יודע - הוא לא כזה הרשים אותי כמו הSE למינהם....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הN95 היה הרבה יותר טוב אם רק היה לו מסך נגיעה בשביל הדפדפן....

אבל חוץ מזה מבין השלושה.... לדעתי הוא הכי טוב...וגם יש לו פוזה לא כזאת רעה (לא כמו של הW910I אבל עדיין לא רעה...)

תהנה:)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הN95 היה הרבה יותר טוב אם רק היה לו מסך נגיעה בשביל הדפדפן....

אבל חוץ מזה מבין השלושה.... לדעתי הוא הכי טוב...וגם יש לו פוזה לא כזאת רעה (לא כמו של הW910I אבל עדיין לא רעה...)

תהנה:)...

מחזק - N95 מבין השלושה הללו הוא הכי טוב (דעתי שלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

של חצי דקה בידיוק. נו באמת, יש אולי 2 משחקים שתומכים בחישני תנועה והנגן שירים, זהו! הייתי מצפה שלפחות בתפריט הראשי יהיה אפשר להשתמש בזה אבל כנראה שסוני לא חשבו עד הסוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...