המפרט הסופי שלי: למשחקים כבדים ב5700 ללא ציוד הקפי - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המפרט הסופי שלי: למשחקים כבדים ב5700 ללא ציוד הקפי

k-o-b-y

Recommended Posts

- גם אם הNF7 היה יקר יותר ב10שקלים ולא היה צורך בIEEE1394, הוא עדיין היה משתלם יותר.

- כרטיסי הקול של השניים זהים וטובים מאוד. אף משתמש ביתי לא צריך יותר מכרטיס הקול הזה.

- הייתי דווקא מציע שלא להמר ולקחת את הAXP2100+ עם סטפינג AIUHB שיבטיח לך OC טוב וגם יציג ביצועים טובים בלי OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה אומר על המפרט הבא:

XP 2500 ORIGINAL BOX BARTON 0.13

ABIT NF7 NFORCE 2

GeiL 512MB PC3200 400MHz Dual Channel

WD 80GB 7200RPM 8 MB special version

Gigabyte ATi Radeon 9700 PRO

LITE-ON 16*48 Retail Black

TEAC FLOPPY DRIVE 1.44

ס"הכ: 5,269 ש"ח.

ס"הכ אחרי הנחה של %2: 5163.62.

איך המפרט? ואיך יחסית לקודם?

ובקשר למארז+ספק: מה לקחת (שיכנס בתקציב)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח את הCS-3181 של Enermax ותוסיף לו את ספק הכח 300AR-T של Heroichi. הם יעלו 550ש"ח יחדיו. בעתיד, כשתבצע OC, תוכל להוסיף המון מאווררים למארז ולהפוך אותו למארז מקורר הרבה יותר ממה שהוא. כפי שאמרתי, קח של Winbond ושיהיה מודול בודד של 512MB ולא שני מודולים של 256MB. [עריכה-] ושוב, קח את הAXP2100+ בסטפינג AIUHB. דבר שיבטיח לך OC טוב ולא תבצע הימורים עם הכסף שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בכלל בארץ זיכרונות של winbond? הם די נעלמו.

בקשר למעבד: אני לא יודע אם אני יעשה oc, ויש סיכוי שאני בכלל לא יעשה oc לך תדע מה היה בעוד שנה ולכן אני רוצה מעבד שכבר עכשיו יהיה חזק מאוד (AXP 2500+ חזק נכון?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה2100+ אמנם בעל ביצועים פחות טובים מאלו של ה2500+, אבל עדיין אין להמעיט בערכו כי הוא בעל ביצועים ממוצעים שאף אחד לא צריך יותר מהם לשימושים של משחקים. ועל אחת פי כמה וכמה עם כרטיס גראפי מצוין שכזה. נקודות בתוכנות Benchmarking הן לא יעד המערכת אלא משחקים. במשחקים, כמעט וכל מעבד יספק אותך בצורה נדיבה מאוד. אתה ממש לא צריך לשלם יותר בשביל ה2400+ או ה2500+ וכי ה2100+ הוא אוברקלוקר טוב יותר.

כשאומרים זכרונות של Winbond, הכוונה היא לזכרונות בעלי הצ'יפים של Winbond כי הם לא מייצרים זכרונות. ההמלצה כאן לא משנה, בין אם זוהי חברה ג'נרית, Twinmos, , או כל אחר שיביא עימו את הצ'יפ BH-5 של Winbond. קח את הזיכרון הזול ביותר שתמצא, רק שיעמוד בתנאים הבאים. רוחב פס של PC3200, גודל של 512MB (מודול בודד) ואחרון חביב, צ'יפ BH-5.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- גם אם הNF7 היה יקר יותר ב10שקלים ולא היה צורך בIEEE1394, הוא עדיין היה משתלם יותר.

- כרטיסי הקול של השניים זהים וטובים מאוד. אף משתמש ביתי לא צריך יותר מכרטיס הקול הזה.

- הייתי דווקא מציע שלא להמר ולקחת את הAXP2100+ עם סטפינג AIUHB שיבטיח לך OC טוב וגם יציג ביצועים טובים בלי OC.

!_Nike_!

אתה יכול להסביר בבקשה למה ה NF משתלם יותר? (למשתמש שלא צריך OC ו IEEE1394)

פשוט לפי מה שראיתי שני הכרטיסים נורא דומים, ואתה אומר שגם אם ה NF7 קצת יותר יקר הוא עדיין משתלם יותר. (גם אם לא צריך פיירוייר, מה זה משנה שהוא יהיה שם...)

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיה לו צורך בOC בעתיד, כך שהK7NCR18D-Pro הוא לא אופציה. הNF7 מקביל ל8RDA+, הוא אוברקלוקר טוב יותר, מגיע ללא IEEE1394 והוא גם זול יותר. טענתי שאם הוא היה יקר יותר בעשרה שקלים, גם אז הוא היה משתלם יותר כי הוא עדיין אוברקלוקר טוב יותר. אמנם הוא משתמש חדש ולא נראה שהוא ינסה באסים מעבר ל200, כך שה8RDA+ היה טוב יותר אילולא היה זול יותר. אבל אי-אפשר לדעת מה יהיה בעתיד ואני מכיר יותר אנשים שתכננו להכנס לתחום הOCing בצורה חלשה ונכנסו עד הסוף מאשר אנשים שפרשו מהתחום. זה בכל אופן לא ריאלי כי ה8RDA+ (ה8RDA מגיע ללא כרטיס והוא לא מתחרה בNF7) עולה יותר ולא פחות מהNF7.

עריכה- פירטתי יותר מידי. בקיצור, אני אתקן אותך, כן מתוכנן OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...