תמליצו בבקשה מצלמה דיגילית לפי הפרמטרים הבאים: - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמליצו בבקשה מצלמה דיגילית לפי הפרמטרים הבאים:

B0necrack3R

Recommended Posts

אני מחפש מצלמה דיגיטית לצרכים רגילים (לא מתעסק בצילום מקצועי או משהו כזה)

1)חשוב שתהיה מחברה מוכרת וטובה!

3)חשוב שיהיה בא פלאש

4)חשוב שתהיה קומפרטית ונוחה לניווט

5)חשוב שיהיה לה מסך LCD (צבעוני)

6)חשבו שאיכות התמונה תהיה טובה! ורזולוציית התמונה גם כן!

זהו בצעם זה כל מה שאני צריך במצלמה..

התקציב שלי הוא 1000NIS +-

תודה מראש..

דרך אגב מה דעתכם על Olympus C 120 ?

http://cf.olympus-europa.com/consumer/digimg/intro.cfm?id=C-120

או

http://www.netaction.co.il/multi.phtml?item=955266

(דרך אגב מי מהן יותר טובה?)

מחכה להצעותיכם ! (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי שתי המצלמות שהבאת -תעשה אנ דנ דינו ותיבחר , כי מדובר באותה המצלמה - רק הדגם האירופאי והאמריקאי.

לגבי הסעיפים שלך:

סעיפים 3 ו 5 תמיד יהיו נכונים אם סעיף 1 נכון, אז אתה יכול לצמצם את הבאלגן בראש שלך.

התקציב שלך לצערינו יושב (בימינו) על הגבול התחתון המינימלי למצלמה דיגיטלית שבכלל כדאי לקנות אם באמת רוצים לצלם ולא רק "להתלהב" מצעצוע (שזה גם בסדר גמור :) ) והוא בערך 1100 ש"ח.

מצלמות דיגיטליות זה עסק יקר ולא תוכל לקבל איכות תמונה חלומית או ממש יפה בתקציב מינמלי , אז כדאי שמראש תנמיך ציפיות, אם זאת הבחירה שלך בדיגיטלית והרצון להשקיע (יש כאן הרבה אנשים שבאים עם תקציב של חצי משלך) בסוף ישתלמו כי הצילום בדיגיטלית זה באמת דבר מדהים ,נוח ומהנה שלפעמים פותח דלתות להרבה דברים חדשים.

לעניין - יש בתקציב זה את האולימפוס 120 ואת הפוגי A200/A202 אלו שתי החברות שלדעתי הן ה"מלכות" של השוק המתחיל כי הן מציעות מוצרים טובים במחירים נמוכים בשביל שוק זה. אני מאמין שגם לקודאק יש דגם באיזור - גם היא חברה שמציעה מגוון מוצרים גם לשוק ה"תקציבי" , אבל היא פחות בולטת בשוק זה.

כל המצלמות הן 2 מגהפיקסל , אוטומטיות וללא זום אופטי , טווח במחירים - 1000-1200, זאת רמת הכניסה, שאר החברות המומלצות לצילום כמו מינולטה,ניקון,קאנון,,פנטקס,קוניקה,קיוסרה,קאסיו ועוד כמה לא מציעות מוצרים לרמת מחיר זאת, וחבל.

ככה שאין לך הרבה ברירות - רק המלצה חמה - אל תקנה את כל הצעצועים שמוכרים לאחרונה אם אתה באמת רוצה צילום בשביל לתעד רגעים אנשים ונוף לשנים...

בנוסף - אתה גם יכול לחפש משהו בשוק היד שנייה שזה פתרון לא רע לתקציב שלך.

ואל תשכח לקחת בחשבון בטריות נטענות וכרטיס ,

וגם אל תשכח שבאינטרנט בהרבה אתרים מסתירים חלק מהמחיר מאחורי המשלוח (ברור לך ש100 ש"ח זה משלוח לקוטב הצפוני אולי :) ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...