בעיה עם 8800gt וקרייסיס - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם 8800gt וקרייסיס

duuuura

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

800X600? זו איזושהי בדיחה?

תשכח מהרזולוציה המצחיקה הזו כאן ועכשיו, שאתה בודק משהו- לא פחות מ 1024X768, ועם הכרטיס שלך, עדיף לבצע את הבדיקות על 1280X1024.

כמו כן, הגיע הזמן שבאמת תבדוק איזה ספק יושב לך במחשב, יתכן מאוד שזה מקור הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

800X600? זו איזושהי בדיחה?

תשכח מהרזולוציה המצחיקה הזו כאן ועכשיו, שאתה בודק משהו- לא פחות מ 1024X768, ועם הכרטיס שלך, עדיף לבצע את הבדיקות על 1280X1024.

כמו כן, הגיע הזמן שבאמת תבדוק איזה ספק יושב לך במחשב, יתכן מאוד שזה מקור הבעיה.

לגמרי אחי, למה הרזולוציה הזו? 8800GT מיועד ל-1280 ואפילו ל-1600, תבדוק על רזולוציות רציניות יותר

דרך גב, ב-Crysis תוודא שה-vsynch מבוטל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגמרי אחי, למה הרזולוציה הזו? 8800GT מיועד ל-1280 ואפילו ל-1600, תבדוק על רזולוציות רציניות יותר

דרך גב, ב-Crysis תוודא שה-vsynch מבוטל

אתם מטעים את הבנאדם איזה רזולוציה 1600 ואיזה נעליים.

בנאדם עשה ל3 אולטרה לא הצליח להרריץ את המשחק חלק על הרזולוציה הזו

דיי כבר אתם סתם מגיזימים אתם לא מבינים שקרייסיס זה משחק בעייתי יש לו גרפיקה חזקה מאד.

הפריימים שלו מאד איכותיים ולכרטיסים של היום קשה ובצדק לטעמון מספר כה גדול של פריימים בכלכך מעט זמן.

נמאס לי כבר לחזור על עצמי.

GT הוא כרטיס סבבה בשביל קרייסיס רק צריך מחשב חזק איתו ביחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GT הוא כרטיס סבבה בשביל קרייסיס רק צריך מחשב חזק איתו ביחד.

ו-e6400 זה מעבד חלש? בחיית אזטק ... אתה מוזמן אלי הביתה, בסדר? sheesh ...... כמה אתה קשה

ודרך אגב, דיברתי על 1280, 1600 זה באמת קשה מדי לכרטיס כשהכל ב-high אבל ב-1280 אין בעיה.

בוא ניקח קצת מספרים מאתר שאני מעריך:

16.png

לינק למי שלא עובדת התמונה => http://images.tomshardware.com/2007/12/12/geforce_8800_gts_512_mb/16.png

כמו שאתה רואה, ללא פילטרים שחיק לגמרי על high ב-1280, אני חושב שאני משחק עם AA כפול 2 (לא בטוח). תסתכל מה רשמתי בהתחלה.

3 עושה בעיות, פשוט גם של נווידיה וגם קרייסיס בעייתיים עם קונפיגורציה כזו אז זה לא דוגמא - ולכן כמו שכבר אמרתי, תפסיק להטעות! ולא, אין לך 16 AA ב-1600.

לינק על הנושא http://www.tomsgames.com/us/2008/02/08/crysis_3waysli/

בכל מקרה duuuura, איך היה המסך על המחשב הקודם? לפי מה שאתה אומר או שיש בעיה במסך, או שיש בעיה בכרטיס, כמובן שזו רק דעה ראשונית שמבוססת על מעט מאד נתונים, אבל מסך שמתעוות ברזולוציה מעל 800 ... משהו בו דפוק או שהכרטיס מסך מוציא אות דפוק ולכן חלק ממציאת הבעיה ופיתרונה יהיה:

1.) לנסות מסך אחר (אני מניח שאין לך מסך ספר בבית כמובן ולכן תבקש מחבר או קח את המחשב לחבר)

2.) לנסות כרטיס אחר או לנסות את הכרטיס שלך על מחשב של חבר - אם אתה יודע איך להוציא, לחבר וכולי (ואל תשכח שהחבר צריך ספק חזק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה היה בסדר? תמונה? FPS? תסביר

יש לך אותו עדיין? אם כן תחזיר את ה-7800GTX פנימה ותראה איך רץ קרייסיס, אם רץ יותר טוב (לא אמור להיות קשה לפי מה שאתה מתאר) אז הבעיה בכרטיס, אם זה יכול להיות ספק אני לא יודע אבל זו בהחלט אופציה.

תשמע חפרתי קצת ולפי מה שאני רואה, 8800GT מוציא 12000 ומעלה עם מערכת כמו שלך ללא OC מה שאומר שאם אתה מוציא 9000 יש בעיה. כמובן שצריך לבדוק איזו בדיקה אתה מריץ אבל אני מניח שמדובר על המבחן שיש כברירת מחדל ב-. כשעשית בדיקות ב- על איזו רזולוציה עשית? זה היה על ברירת מחדל או ששינית אופציות?

אני מדבר על מבחנים שמשתמשים באופציות האלה:

Program Version 3DMark06 Revision 1 Build 0

Resolution 1280x1024

Full Screen Anti-Aliasing None

Texture Filtering Optimal

Vertex Shader Profile 3_0

Pixel Shader Profile 3_0

Force Full Precision No

Disable Post-processing No

Force Software Vertex Shaders No

Force Software FP Filtering No

Disable Harware Shadow Mapping No

Colour Mipmaps No

Repeat Count Off

Fixed Framerate Off

לקחתי את זה מאחד העמודים שגלשתי בהם. תבדוק ותשווה, לבחור הזה ספציפית יצא 12527 עם מעבד ב-OC, מצד שני זה לא אמור להיות בעל השפעה מכרעת (תוצאת CPU שלו היתה 2756). תבדוק ותשווה לשלך. מקווה שזה עוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...