Pirates, Vikings & Knights II - Beta 2.1 is released -הדיון הראשי - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Pirates, Vikings & Knights II - Beta 2.1 is released -הדיון הראשי

Royz

Recommended Posts

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הממ, אנחנו נשחרר כנראה בקרוב אחד שיענה על כמה בעיות ספציפיות, כמו שמי שמריץ את המשחק על DX8 או 7 רואה כמה דמויות בלתי נראות.

אחרי זה - אין לי מושג. אני מעוניין איזה עדכון שיאזן יותר את הדמויות וישפר את ה shield bash וכו'.

לדוגמא, שאתה עושה shield bash על reloading captain , שזה יבטל לו את הטעינה. ועוד כמה דברים נחמדים שיגרמו למגן + חרב להיות שימושיים.

כרגע יש 60 אנשים בקבוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כבר משהו בסביבות 50 שרתים ! בניגוד למס' מועט שהיה לפני שחרור beta 2, היה אפשר לספור אותם על יד אחת..

סוף סוף יש איפה לשחק, ואפילו עמוס בשחקנים :yelclap:

ד"א שמתם לב כי לאחר Perfect Perry אפשר להחזיר counter attack ממש ממש מהיר אם מכים לכיוון הנגדי מכיוון ההגנה ? (או אפשר לומר לאותו הכיוון ממנו קיבלת את המכה הראשונית). מאוד יעיל כשחשוב לשחרר מכה זריזה... אולם אני לא יודע כמה כוח זה מוריד (לעומת מכה רגילה טעונת עוצמה)

זה עובד אבל רק בתנאי שהיריב הוא stunned לאחר perfect perry וצריך לתזמן טוב את המכה ומאוד חשוב הכיוון. (לאחר בדיקות קפדניות מול חבר)

אפשר לדעת אם הצלחתם - כאשר לא תספיקו לראות את הנפת המכה - אין אפשרות\זמן לבחור עוצמה.

מרגישים את ההבדל בין counter attack למכה רגילה - זה לא אותו דבר.

אני חושב שההסבר על Counter Attacking במדריך הוא מינימאלי מדי ולא פשוט לביצוע כמו שמתואר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השרת של מוסד לא מת נכון? בגיים מוניטור אני רואה אותו פועל עם אנשים שמשחקים בו, אבל אצלי אני לא מוצא אותו ברשימת שרתים. אפילו אם אני כותב את האייפי של השרת אני לא יכול להתחבר :-\

וזה לא רק במשחק הזה... השרת של מוסד נעלם לי גם מהמשחקים האחרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר, תפתח את הפרופיל של אחד החברים בקבוצה, ואם הוא משחק בשרת, תלחץ על "join server" ואז אולי דרכו זה יכנס לך.

משחק מאורגן ראשון !

ביום שישי הקרוב אני מארגן משחק מאורגן לקבוצה בסטים בשרת של מוסד. 62.128.58.184:27015

לכל קבוצה יהיה מנהיג אשר יבחר שחקנים לקבוצתו, במידה ולא יהיו מספיק אנשים, נשחק רק עם שתי קבוצות, ואז המנהיגים יוכלו לבחור גם מפות/איזו קבוצה לשחק.

מפות לאירוע: (נשחק אבל רק שתי מפות)

Forgotten

Island

Desertruin

אז איך בעצם אפשר להשתתף?

צריך להתקין מירק ולהצטרף לערוץ, ה-18 הראשונים שיגיעו יוכלו להשתתף.

בשעה 18:00 ביום שישי אני אנעל את השרת ואתן את הסיסמא לשחקנים במירק.

החלטתי לעשות מדריך מהיר לשימוש בתוכנה mirc לאור העובדה כי הרבה שחקנים לא מכירים אותה ולכן לא יכולים לקחת חלק במשחקים המאורגנים. למי שיש כבר את התוכנה מותקנת, יכול ללחוץ על הלינק הזה irc://irc.quakenet.org/pvkii.israel וכך להכנס במהירות לערוץ.

אז מה זו התוכנה הזאת בעצם?

בעזרת התוכנה ניתן להצטרף/ליצור ערוצים(חדרים) ולדבר בקבוצות/בפרטי עם כל האנשים מהעולם.

לכל חדר יש שם מסויים אשר מייצג את היעוד שלו.

ניתן למצוא ערוצים של קלאנים וקהילות שונות ברחבי העולם.

התקנה:

הדבר הראשון שיש לעשות הוא להוריד את התוכנה:

http://www.mirc.com/get.html

בחרו אחד מהלינקים, הורידו את התוכנה והתקינו אותה.

לאחר ההתקנה פתחו את התוכנה וביחרו לכם כינוי.

בלשונית "servers" בחרו ב quakenet והתחברו אליו.

לאחר מיכן כתבו בתיבת הטקסט:

j #pvkii.israel/

יפתח לכם עכשיו חלון עם כינויים של אנשים בצד ימין של המסך.

עכשיו אתם בחדר של הקהילה ויכולים להתכתב עם שחקנים, להיות מעודכנים ולקחת חלק במשחקים המאורגנים.

כרגע יש בקבוצה שלנו בסטים 88 שחקנים ישראלים.

מי שמשחק שיצטרף - http://steamcommunity.com/groups/pvk2Israel

אם למישהו יש רעיונות או הצעות, אפשר לדבר איתי בערוץ מירק שלנו - pvkii.israel כינוי Blade`x

או שאפשר לכתוב פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Server is not responding. :s07:

זה בטח קשור ל012... גם כמה אתרים לא עולים לי בימים האחרונים...

אני זוכר שפעם היו להם בעיות עם סטים ואנשים לא הצליחו להוריד עדכונים..

תנסה עם חשבון אורח להתחבר לאינטרנט .. נגיד תהיה אורח של 014

משלמים כמה אגורות לדקה, רק תבדוק שאתה יכול להכנס לשרת ואז תדע.

guest@014

pass : Bezeq

משהו כזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם עד מחר זה לא יסתדר, יהיה לי שיחה קצרה איתם... הם משגעים אותי כבר, חוסמים אתרים למרות שאמרתי להם לבטל את החסימה וחלק מהאתרים בכלל לא עולים כאילו הנתונים נחסמים איפשהו אצלם...

לפחות יש פינג נורמלי בשרתים הארופאים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...