בעיה להכין סרבר FTP כנראה גלל ראוטר. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה להכין סרבר FTP כנראה גלל ראוטר.

xena

Recommended Posts

אני מנסה ליצור סרבר FTP פשוט במחשב שלי (לא חסר תוכנות שעושות את זה) ולאחר ששמתי את הראוטר האלחוטי של (SIMENSE) אנשים לא מצליחים להיכנס לסרבר שלי. ניסיתי להיכנס לעצמי וגם בלתי אפשרי. כאילו מזהה את הסרבר אך שואל שם משתמש וססמא וכלום. מה הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לשלב האותנתיקציה אתה מגיע?

אם אתה כן מצליח להכניס שם משתמש וסיסמא ואז הוא זורק אותך תוודא שהפורטים של הPASV פתוחים. אתה יכול כמובן לשנות את הטווח שלהם בהגדרות הסרבר.

אם אתה לא מצליח להגיע גם ליוזר ולסיסמא ודא שהפנת את הפורטים אליך כראוי ושהגדרת את התוכנה שהיא עובדת מאחורי נתב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

טוב, אני עדיין לא מצליח אבל היום קרה דבר מוזר:

אתר כמו noc.co.il אמר שהאי פי שלי הוא 83.82.169.254 וב IPCONFIG היה רשום לי תחת IPv4 Address אי פי 169.254.2.2, והמפליא היה שהשני היה האי פי האמיתי שלי ואיתו הצלחתי להיכנס לשרת FTP שהגדרתי. הבעיה היא שלאחר שעשיתי כיבוי והפעלה למחשב, IPv4 Address חזר להראות את האיפי הפנימי שלי 10.0.0.2, ומאז אותו הדבר.

כלומר, האיפי שנותן לי noc.co.il אינו האי פי של האינטרנט שלי, אלא משהו אחר ואין לי מושג מה. ישנו אי פי שאותר קודם ועבד יפה מאוד אך כרגע אני לא מוצא אותו. יש למישהו מושג מה קורה כאן?

אגב, כשאני מנסה להתחבר דרך 10.0.0.2, אין שום בעיה. כלומר, הסרבר מוגדר כהלכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח ש 169.254.2.2 היה איפי מקומי, שמשום מה נכנס במקום 10.0.0.2 אין לי מושג איך. כלומר, עדיין לא הצלחתי להתחבר ל FTP דרך האינטרנט. מאוד מוזר. כל חיי אני מגדיר סרברים של FTP, בעיקר ב . פתאום לא מצליח ולא ברור לי למה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הIP עם ה169 זה IP זמני שמערכת ההפעלה נותנת במידה ואינך מקבל ממקור אחר - ז"א הראוטר נכשל באספקת הIP או שיש לך יותר מהתקן אחד .

2. הIP עם ה83 זה IP חיצוני שניתן לך ע"י הISP

האם ה 10.0.0.2 הוא IP קבוע בתחנה ?

אם לא כדאי שתגדיר אותו כך

בכדי לבדוק את תקינות ההתקנה של שרת הFTP (ברמת התוכנה) ראשית כנס לFTP דרך כתובת הפנימית (10.0.0.2 או כל כתובת ששמת ידנית)בין אם מהמחשב עצמו או ממחשב אחר ברשת הפנימית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

10.0.0.2 מוגדר כקבוע בתחנה ובראוטר.

אגב, כשאני מנסה להתחבר דרך 10.0.0.2, אין שום בעיה. כלומר, הסרבר מוגדר כהלכה.

הנה המלל שאני מקבל מאחת הניסיונות של שרת ה FTP להגדיר את עצמו:

Entered IP Address 79.182.9.186

Entered Control Port : 20

Entered Password : ANY

Entered Data Port : ANY

Initializing FTP server

Winsock 2.0 OK

Hostname is xena-PC

Servers WAN IP Address 10.0.0.2

Control Socket OK

Could not bind Control Socket to TCP/IP port

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PortForwarding

DMZ יעזור? לא ברור לי למה.

אגב, ping מחזיר לי תגובה ל 79.182.9.186. ממש מוזר. כלומר גם בחוץ הכל בסדר וזה באמת האי פי שלי.

סיכום עד כה, לכל מי שמצטרף עכשיו ואלי יכול לעזור:

הוגדר סרבר FTP ו PORTFORWARDING.

מצליח להיכנס לסרבר דרך ftp://10.0.0.2:2121 אך לא דרך ftp://79.182.9.186:2121 שהוא כרגע האיפי שלי.

(האם מישהו מצליח להיכנס דרך ftp://79.182.9.186:2121 ?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...