שאלה בקשר לטמפרטורת המעבד - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לטמפרטורת המעבד

Nitzan88

Recommended Posts

בדקתי באמצעות התוכנה EVEREST את החום במחשב

ואני רואה שהמעבד הגיע ל:

CPU 67 °C (153 °F)

וכל שאר הדברים על טמפרטורה טובה

Motherboard 40 °C (104 °F)

Aux 35 °C (95 ° F)

HDD 42 °C (108 °F)

המחשב שלי 2400+

האם זה נורמלי חום כזה במעבד?

עוד משהו הוא גם נתקע אחרי כמה זמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טמפ' דיי גבוהה.

תריץ PRIME95 ותבדוק תוך כדי את הטמפ'

תראה מה הטמפ' המקסימלית שאתה מגיע אליה ב-10\15 דקות של הרצה והאם המחשב נתקע\קורס בטמפ' בשלב מסויים.

תבדוק האם הטמפ' יורדת כשאתה פותח את דלת המארז (כשהמארז חשוף לזרימת אוויר ולא בתוך מסגרת של שולחן או משהו בסגנון).

אם הטמפ' צונחת זאת אומרת שאין לך זרימת אוויר טובה במארז ואתה צריך לנקות אבק, לסדר חוטים ובמידת הצורך להחליף\להוסיף מאוררי מארז.

בנוסף מכוון שזאת מערכת מחשב לא חדשה מומלץ לקנות חומר טרמי, לפרק בזהירות את גוף הקירור, לנקות ביסודיות את כל האבק שבין הסנפירים, לנקות את החומר הטרמי הישן מגוף הקירור ומהמעבד ולמרוח שכבה דקה ואחידה של חומר טרמי חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שהגיע בערך ל70 °C נתקע ופעם אחת גם עשה ריסט.

אבק ניקיתי בכל המאווררים בספק כוח קשה להגיע למאוורר שלו החוטים היו כבר מסודרים.

יש לי כפתור שמווסת את העוצמה של המאוורר הגברתי לעצומה הכי גבוהה והפסיקו התקיעות והריסטים

המאוורר שלי עושה רעש חזק (בלתי נסבל )

אז מישהו אמר לי שיש כמו חלק כזה שמגן על המאוורר מפרקת אותו זה הנמיך את הרעש 20%

פרקתי ובאמת עזר

יכול להיות בגלל זה המחשב מתחמם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגריל לא פוגע בצורה מורגשת בפעילות המאורר, הוא רק יוצר רעש מעצבן כי הוא צמוד (אני בדר"כ מרחיק את הגרילים קצת מהמאוורר.

אני מאמין שמה שעצר את הריסטים זה הורדת הטמפ' עקב העלאת מהירות המאורר (עם הכפתור ברירה).

בכל אופן אם הטמפ' עדיין לא מספיק טובות או שהרעש הופך לבלתי נסבל, או שתחליף מאורר ומשחה טרמית, או לפחות תרענן את המשחה הטרמית בלבד (גרושים, וכמה דקות בודדות של עבודה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...