תיקון מכשיר MP3 או קנית מחשיר חדש? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תיקון מכשיר MP3 או קנית מחשיר חדש?

tal hw king

Recommended Posts

שלום לכולם,

לפני בערך חצי שנה שהתחלתי את הקק"צ, הזנחתי את הנגן ולא השתמשתי בו במשך חודשיים (טיפה יותר) ואכן הנזק לא איחר לבא, הבטריה שלו נעלבה בהפגנתיות ולא פועלת יותר מ 10 ד' של השמעת שירים (לפעמים 15.....)

הנגן המדובר הואiAudio M3 הרגיל 20GB, הוא נרכש בארה"ב לפני 3 שנים, חוץ מהבטריה הוא עובד מצויין ואני ממש מרוצה ממנו (לפכות הייתי)

עכשיו השאלה היא כזאת:

מה עדיף? לתקן את הנגן או לפנות לאלטרנטיבות?

יש לציין שאני חייל עם משכורת של 350 ובערך 450 מתוכם מתבזבזים בעזריאלי (לא, לא התפלקו לי המספרים).... =\

עוד מידע שיש לקחת בחשבון זה שעם הזמן גיליתי שה 20G משמשים אותי רק בעת העברת נתונים ובשימוש השוטף אני משתמש בערך בין 3 ל-4 G

בנוסף טיפה מאכזב אותי שיש לשמור על ה HDD מכול משמר אבל חוץ משני החסרונות הללו אני ממש מרוצה מהנגן ולא יכול לחשוב על חיסרון שהציק לי (למעט התמיכה בעברית שאני עד היום מחכה שתגיע)

היום שוטטתי לי בזאפ בניסיון לגשש ולראות מה השוק יכול להציע והופתעתי לגלות את המחירים והאופציות, אחת מהן שלכדה את עיני היא Mobotech MB4182 למשל.

אני לא מעורב בנושא הזה כבר יותר מדי זמן (אתם יכולים לראות מתי היתה הפעם האחרונה שהמשתמש שלי היה מחובר) ומאוד מעניין אותי לדעת מה אתם הייתם עושים במקומי? לאן היתם פונים? כמה היתם משקיעים ולמה היתם מחכים? ולמי הייתם נותנים שיתעסק בתיקון הנגן אם בכלל וכמה כסף במקסימום כדאי/עלי להשקיע.

תודה על תשומת הלב

יום טוב! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשום פנים אל תחליף את הIAUDIO בדבר הזה....

אולי הנגן ההוא נראה לך נוצץ אבל תחשוב על זה אתה תרצה להעביר שיר או משהו כזה ותצתרך לחכות שנה... אני מכיר את הנגנים האלא...

תאמין לי יש לי ניסיון איתם... הנגן שלך בסך הכל לא רע תתקן את הבטריה...

(נ.ב. קרבי זה הכי אחי ;D )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי תנסה למצוא בטריה בנפרד ותרכיב לבד... לא יודע כמה זה...

מילת הקסמים, אני לא מוצא בשום מקום שלא הלכתי וגם שכן הלכתי אליו את הבטריה הנכשפת......

איפה מוכרים דבר כזה? (גם באג לא יכולו לעזור לי כלכך)

האמת שהיום קרא משהו מוזר,מן נס נגן השמן, הנגן החזיק בערך חצי שעה של זמן בטריה יכול להיות טיפה יותר.....

האם זה קשור איך שהו לעבודה שהבטריה נחה ללא שימוש כמעט חצי שנה? ועכשיו אחרי כל הניסויים היא לאט לאט חוזרת לעצמה? יכול להיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

הנגן יצא בערך ב2003 אז מן הסתם כבר לא מייצרים בשבילו חלקי חילוף,אז לתקן יעלה לך יותר מהשווי של המכשיר.

לגבי הבטרייה אני לא בטוח אבל תנסה להטעין את המכשיר יותר זמן מהרגיל,אני יודע שצריך להטעין בפעם הראשונה את הסוללות (של טלפונים סלולארים ונגנים)יותר זמן מהרגיל אף שהוא אומר לך שהם מלאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעייה היחידה היא שאף אחד לא יכול לארוב לי לזה שהבטריה של הנגן החדש לא תמות אחרי איזה חודשיים-שלושה.

בכול אופן הדיון כבר לא רלוונטי, אני כעט בעליו המאושר של D2 :hat:

תודה על העזרה לפכות! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...