בעיית איטיות בכפול ליבה 6600E זקוק לעזרה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית איטיות בכפול ליבה 6600E זקוק לעזרה

yaniv1306

Recommended Posts

האם זה הגיוני שבזמן שאני משחק וצורב בו זמנית המחשב יזוז כמו צב ,והאם גלישה נחשבת לצרכן רציני של משאביי מערכת???

רצויי לציין כי בבעלותי מעבד כפול ליבה (2.4 לכל ליבה), לוח אם של גיגהבייט 945P S3 ,הבעיה הזו משגעת אותי מהסיבה שקניתי את המעבד הזה בכדיי לא להיתקל בבעיות האלו של איטיות האם ניתן בדרך כלשהי להתגבר על הבעיה בעיקרון קיימות תוכנות בלוח האם אבל אינני מעוניין למתוח את איבריי החלקים בשלב זה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1-גלישה איננה צרכן רציני של משאבים

2- צריבה ומשחק בו זמנית איננה מומלצות יכול לדפוק את הצריבה

3-איטיות זה לא מונח מדעי בדיוק מה שאיטי עבורך מהיר בשביל מישהו אחר ישנו מושג שנקראFPS שמודדים באמצעותו מהירות במשחקים

4-עכשיו ברור שמשחק מחשב כבד לא יעבוד באותה מהירות השהוא יכול לעבוד כאשר יש מטלות נוספות ברקע

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. תודה שהתייחסת .

ב. הריי זו המטרה של כפול לחלק את המשימות לשניי לא ו2.4 זה דיי מכובד בהנחה שהצריבה תתחלק למעבד אחד והמשחק למעבד השני.

ג. שכחתי לציין שיש לי כרטיס מסך יחסית חזק 7900GS כך שאני לא מצליח להבין למה קיימת התופעה הזו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח אחלה המעבד עוד יותר אחלה אבל לא ציינת כמה יש לך זה תנאי הכרחי להרצת כמה ישומים ומהר נכון שנרו לוקחת הרבה משאבים שהיא צורבת גם אצלי יש 800GHZ CORSSAIR 2G וזה עדיין מאיט לי אותו אהה ואיזה סוג ????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב. הריי זו המטרה של כפול ליבה לחלק את המשימות לשניי מעבדים לא ו2.4 זה דיי מכובד בהנחה שהצריבה תתחלק למעבד אחד והמשחק למעבד השני.

חילקת בעצמך את המישמות של הליבות? קבעת שהנרו ישתמש בליבה מספר 1 והמשחק בליבה השניה דרך מנהל משימות? אני מניח שלא.

וכמו שאמרו מעלי, לא אמרת כמה יש לך, אני מניח שיש לך 1GB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי מה שאני ממליץ לך לעשות זה דבר מאוד פשוט לבדוק את המחשב שלך מוירוסים מ ספיים מתקלות לנקות..

תוריד windoctor של נורטון וspywher ו סריקת וירוסים

ניקוי ריגסטרי הכול הכול תעשה לא יקח לך כל כך ארבה זמן אבל זה יפתור לך את הבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 2 גיגה זיכרון 667MHZ הארד דיסק 250 GIGA 7200RPM

נאמר פה כי קיימת האפשרות לחלק את המשימות אייך אני עושה את זה בדיוק ,זה נשמע לי אחלה רעיון למרות שחשבתי שהמעבד אמור לבצע את חלוקת העומס לבד, מה שראיתי בפועל במנהל המשימות בכרטסיית הביצועים רואים כי מעבד אחד עובד בשיא והשני כמעט ולא מתפקד ,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיסק קשיח יכול לספק 50-60 מגה בשנייה של קריאת נתונים

צריבה של יכולה לדרוש עד 20-30 מגה בשניה

בניגוד למעבד עם כפולההיכול כמעט לחלק את עצמו לשתי פעולות בו זמנית בלי לאבד הרבה מהביצועים

דיסק קשיח המכיל רכיבים נעים לא מסוגל לעשות זה בצורה אופטימלית

לדוגמה: העתקה של קובץ אחד גדול תיקח הרבה פחות זמן מ 2 קבצים בגודל חצי בו זמנית

הפתרון היחיד כרגע לבעיה היא עבודה עם מספר דיסקים קשיחים או RAID

לפחות עד שיגיע הדיסקים הקשיחים החדשים המבוססים על ומגיעים למהיריות של 100-200 מגה בשניה

יש לי 4 ליבות וזה נכון גם אלי

אז פיצלתי את המחשב

הEMULE על דיסק אחד (הצורה שבה התוכנה רושמת קבצים על הדיסק קשיח זה פשוט טימטום)

והמשחקים על השני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...