בעיה, בלי דריבר לכרטיס מסך רואים יותר טוב... - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה, בלי דריבר לכרטיס מסך רואים יותר טוב...

matanaskar

Recommended Posts

קניתי את הכרטיס מסך HD2400 ואחרי שהתקנתי את הדריבר התידרות רענון של המסך היא מאוד נמוכה,יש לי מסך CRT, וזה לא שינה אם שיניתי את ההגדרות בין 60 ל100 הרץ ,זה ממש לא נעים ונוח להסתכל ככה על המסך, אז מחקתי את הדריבר ואז רואים טוב כלומר תדירות רענון תקינה אבל כמובן שזה לא חכם ונכון להיות בלי דריבר לכרטיס מסך אז הורדתי את הדריבר האחרון של הכרטיס ועוד הפעם אותה הבעיה.

אין לי שום מושג מה לעשות ומה גם שאותה בעיה מופיעה על שתי ווינדוסים שונים של .

מישהו יודע מה לעשות?...

רותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה CRT יש לך?

התקנת לו את הדרייבר?

לעיתים יש באגים עם הדרייברים שלא משנים את התדר הריענון, לא משנה איפה בתרכנה תנסה לשנות את זה :P

בכל מקרה, מציע לך דבר ראשון: תסתכל במפרט המסך שלך ותראה באיזה רזולוציות ותדר ריענון הוא עובד, אחרי זה שנה רזולוציה, כנס לRUN->dxdiag

משם תעבור לMORE HELP ->OVERRIDE[glow=red,2,300]

חשוב מאוד שאם תכוון גבוהה מדי המסך עלול להתכבות או לעבוד בצורה לא תקינה במעדה ומדובר בהגדרה שלא נתמכת![/glow]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את המסך F900B של ,איתו בא דיסק כזה של מידע, עם אותו מסך השתמשתי ב3 נוספים וזאת הפעם הראשונה שיש לי את הבעיה הזאת .

אני יודע את התדירות רענון של המסך שלי .

עשיתי מה שאמרת ושניתי את התדירות ל85 הרץ ועדיין לא עזר..

איזה מבאס כי אני לא יכול להתסתכל על המסך יותר מ10 דקות ככה.

עריכה: אין לי מושג איך זה קרה ,פתאום אחרי ש"שיחקתי" בהגדרות של הרזולוציה זה הסתדר פתאום כנראה בגלל מה שאמרת לי לעשות כי כבר כמה ימים אני מתעסק עם זה וכלום לא עזר.

אז תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...