שאלה בנוגע לזכרונות SDRAM - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בנוגע לזכרונות SDRAM

chris_u16

Recommended Posts

ממש לא!!!

ישנם כמה זיכרונות SDRAM במהירויות 66 100 ו133 עכשיו ישנם לוחות ישנים של P3 שהם תומכים ב זיכרונות 100 ולא 133 אז זיכרונות 133 יכולים לא לעבוד שם(לא תמיד) בP4 יעבדו כל השוגים חוץ מאולי ה 66(זה לא בדקתי לא יכול להגיד ל בוודעות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינתי זה ממש לא נכון. PC133 יכנס לסלוט SD- ויפעל בהתאם. אם הלוח לא מרשה זאת, הוא יפעל כPC100.

זה מה שאמרתי, לכל הSDRAM למיניהם מPC66 עד ל 133, יש אותו סלוט, פשוט כל סטיק יפעל עד המגבלה שלו או המגבלה של

הלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינתי זה ממש לא נכון. PC133 יכנס לסלוט SD- ויפעל בהתאם. אם הלוח לא מרשה זאת, הוא יפעל כPC100.

אולי לא נתקלתה פשוט בלוחות שדוחים כל ששהוא מעל ל100מגהההרץ אני אישית נתקלתי בהמון כאלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים.....

אני עכשיו חקרתי קצת את הנושא.... ונראה שאתם טועים.....

יש SDRAM חדשים שיכולים לעבוד על פנטיום 4 בלבד! לא בגלל שהם 133מה"ץ הכוונה שהם יכולים לעבוד רק על פנטיום 4 וגם פנטיום 3 אשר תומך בזכרונות במהירות של 133מה"ץ - זה לא יעבוד עליהם...., או שזה יעבוד אבל רק על חצי מנפח הזכרון, זאת אומרת שם הSDRAM אמור לעבוד רק על P4 ונפחו 256MB אז אם תשים אותו על פנטיום 3 זה יעבוד כ128MB הוכחה... גלשו לאתר אקסלנט בחרו חומרה - -

זכרונות SDRAM 100/133 ותראו שמוכרים שם שהם רק לפנטיום 4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר קשור לביוס ולמגבלת הצפיפות שהצ'יפסט יכול לטפל בה.

אפשר לקחת שני לוחות ל P3 שתומכים ב SDRAM 133MHZ והזיכרון יזוהה במלואו על לוח אחד ולא על השני.

מעבדי הp4 הראישונים [ 1200 mhz משהוא כזה ] יצאו גם כ p3 .ז"א שיש 1200mhz p4 ויש p3 1200mhz

ה P4 האיטי ביותר היה 1300 מה"ז, אבל על מה אתה מדבר בכלל?

איך P4 יכול לצאת בתור P3 ? שני שונים לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים.....

אני עכשיו חקרתי קצת את הנושא.... ונראה שאתם טועים.....

יש SDRAM חדשים שיכולים לעבוד על פנטיום 4 בלבד! לא בגלל שהם 133מה"ץ הכוונה שהם יכולים לעבוד רק על פנטיום 4 וגם פנטיום 3 אשר תומך בזכרונות במהירות של 133מה"ץ - זה לא יעבוד עליהם...., או שזה יעבוד אבל רק על חצי מנפח הזכרון, זאת אומרת שם הSDRAM אמור לעבוד רק על P4 ונפחו 256MB אז אם תשים אותו על פנטיום 3 זה יעבוד כ128MB הוכחה... גלשו לאתר אקסלנט בחרו חומרה - -

זכרונות SDRAM 100/133 ותראו שמוכרים שם שהם רק לפנטיום 4.

אני לא יודע מה איתך....בשבילי זו לא הוכחה.

נתקלתי בתופעות מוזרות כמו שציינת עכשיו , אבל זה לא על P4 לעומת P3...אלא על מחשב מסוים ועל מחשב אחר (לוח...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...