חוצפת רשות המיסים.היום היה כתוב בממון - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוצפת רשות המיסים.היום היה כתוב בממון

avidan28

Recommended Posts

כאחד שלא ממש אוהב את הכנסת הנוכחית (הפרזיטים שכל שבוע מתגמלים את עצמם בטיפ שמן ופנסיה מוגדלת).קראתי היום על הטניסאים

שהביאו לנו כבוד ורווח אישי לעצמם והפלא ופלא איזה יופי רשות המיסים החליטה בעקבות חוק של ביביהו על כל רווח אישי על האזרח לשלם מס שפתיים.

לאן היגענו שזוג ספורטאים צריכים לחלוק את הכבוד והרווח האישי שלהם עם 120 אוכלי חינם שהם לא יותר מפרזיטים כי הם לא עושים דבר למען

הציבור.אותו דבר היה עם הטניסאית שחר פאר שגם היא היתה צריכה לשלם מס על רווחה האישי.התנהגות בזויה זו תוריד את המוטיבציה של הרבה ספורטאים

לייצג את כאזרחיה ובעיני כאזרח היא לא יותר מתמנון עם זרועות שרק מחפש איך לעשוק את האזרח הקטן.לא חסר את הבנקים שמרופדים

יפה יפה ותעשיות ענק...שקראתי את זה הרגשתי מחנק וגועל נוראי מהמדינה הזו.

אבקש תגובות נאותות.למרות שדבריי בוטים.אינני מעוניין להכליל.רק להבין למה זה ככה וזה לא צודק בכלל. :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הכנסה מזכייה בתחרות היא הכנסה ולכן יש לשלם עליה מס.

כמה מס?

על זה כבר אפשר להתווכח.

מה שמצחיק זה שלפעמים זו המדינה שנותנת מענק לספורטאי אבל לוקחת על זה מס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המס הוא שווה על כולם. גם על הבנקים וגם על שחר פאר.

גם משכורת היא "רווח אישי".

תחרויות טניס היא ה"עבודה" של הספורטאים, וכמו כן בן אדם, הם צריכים לשלם מיסים.

מה הקשר לחברי הכנסת, עדיין לא הבנתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאן היגענו שזוג ספורטאים צריכים לחלוק את הכבוד והרווח האישי שלהם עם 120 אוכלי חינם

זה הדבר הכי מטומטם ששמעתי. המס לא הולך לכיס של 120 ח"כים, הכסף הזה הולך לקופת המדינה.

למה שספורטאים לא ישלמו מס כמו כל אזרח במדינה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אסביר לך מה הקשר לחברי כנסת.

שאתה רואה היטב בעיתונות (תקשורת בקיצור) את השחיתות שם בכנסת ואת שומע הצהרות שזה העלה את המשכורת שלו ב 5 אחוז וזה העלה

את המשכורת שלו ב 5 אחוז.ונשיא שכל יום קונה מתנות באלפי שקלים לראווה.שלא נדבר מתנות למזכירות.....

אם היו אומרים לי שהמיסים היו הולכים למקום טוב כמו טיפול בקשישים בערים חלשות הגליל הגולן הנגב חיזוק הביטחון.הייתי משלם ואפילו תורם.

אבל שאתה רואה את אולמרט ואיך קראו לשמן ההוא שהיה שר האוצר שמעל שצחקו עליו בארץ נהדרת...ברח לי השם...שכל פרק הוא היה עובר

במשרדי הממשלה עם פולקע ביד ומנקה הכל...טל פרידמן שיחק אותו.

שאתה רואה את המשכורות שלהם אתה יודע היטב לאיפה הולכים המיסים.ואפילו היתה הצהרה בתקשורת שיש עודף הכנסות ממיסים.

אז ככה להתעלק על הספורטאים?????

מה קרה לאולמרט בא וילה בשוויץ?????

ליבני רוצה מטוס פרטי??

תיראה איזה הזנחה יש לך ברחבי הארץ והם חיים להם מדושנים.ספורטאי זה מיקצוע אתה אומר יפה אמרת.זה לא אומר שהוא צריך לשלם מיליון דולר מס הכנסה.

אוקיי בוא ניהיה שווים שגם הפרזיטים בירושלים ישלמו מס הכנסה !!!!!.

הם הרי מרוויחים יפה מאד ממני וממך ומכולנו.ח"כ במישרה מלאה מקבל משכורת יפה מאד - אז במקום לקבל מנקר עיניים שיקח פשוט ויחסוך כסף

לקופת המדינה ולא יתעלק על הכנסות של אחרים.היתה כתבה לא מיזמן שכל הח"כים הזילו ריר על המכוניות החדשות של 2 חברות והן העדיפו את החברה

היקרה כי היא יותר יוקרתית ב 100 אלף שקל - יש מיסים יש כסף לבזבז יש כסף למכוניות יוקרה - יש שחיתות - אנחנו מדינת עולם שלישי.

סוף פסוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל שוב, אם הבעיה שלך היא עם השחיתות בכנסת זה דבר אחד. אם הבעיה שלך היא עם שיטת המיסוי זה דבר שני. אבל מה הקשר לזה שהם ספורטאים? אני שואלת שוב - הכסף שלהם שווה יותר מכספו של זוג פועלים קשי יום שחיים מהיד לפה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא.אני לא חושב ככה בכלל :nono: :nono:

פשוט לדעתי זה מקומם ומכעיס לאלתר שהכנסת הנדיבה שלנו שלנו כל כך אוהבת לממן את עצמה ממיסים על חשבון אחרים.אינני מזלזל באדם הפשוט.

אלה כוונתי שאם אישיות מסויימת מביאה כבוד למדינה - מדען ספורטאי או כל אדם אחר.והוא זוכה על כך בפרס כספי נובל למדע או עקב זכייה ספורטיבית

רשות המיסים לא צריכה להתנפל עליו כמו נשרים על פגר מת ולהשאיר אותו עם כמה "ג'ובות"......

כבר ראינו כמה קורבנות שהממשלה לקחה להם את הקרדיט הציבורי והכספי

2 הפרופסרים מהטכניון - אהרון צ'חנובר ואברהם הרשקו - פרס נובל לכימיה

שחר פאר - טניסאית

2 הטניסאים אתמול.

כולם ושחר פאר הביאו למדינה כבוד ולעצמם הכנסה נאה.וזה בזכות עצמם בלבד !!!!!.הלימודים של הפרופסורים אני לא חושב שאפשר לתת קרדיט

כלשהו למערכת החינוך....ואימונים זה אך ורק קרדיט אישי של הטניסאים\ית

אולמרט הקשקשן היה בטקס פרס נובל של הפרופסים ואמר "יש לנו מערכת חינוך מעולה"

ויום אחר כך בעיתון מקומי של חיפה הם ירדו עליו ללא רחמים.

אז איפה ההצדקה "לחלוק" את הרווח האישי ???.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איפה ההצדקה "לחלוק" את הרווח האישי שלי? אני עובד קשה, אני מרוויח משכורת, למה אני בכלל צריך לתת חלק ממנה למדינה שלי?

וגם אני מביא כבוד למדינה. אני עובד בחברה בינלאומית גדולה. אם לא היו עובדים כמוני, לא הייתה מוכרת כמעצמת ההי-טק שהיא.

אבידן, אתה אדם בוגר. אתה צריך לדעת מה זה מס הכנסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממש ממש טיפש או שאתה פשוט לא קולט מה שאתה בעצם אומר?

אני לא מבין מה אתה קשור לעולם.

כל אחד צריך לשלם מיסים על הרווחים שלו.

חלק עובדים בעירייה.

חלק עובדים בהייטק.

חלק עובדים בנגרות.

חלק עובדים במשרד עורכי דין.

חלק עובדים במכולת שכונתית.

חלק עובדים בחברת ביטוח.

חלק עובדים בבנקים.

חלק עובדים בתמיכה טכנית.

חלק עובדים בספורט.

חלק עובדים בכל שאר המקצועות החופשיים שניתן לעבוד בהם על פני כדור הארץ.

מה שאתה בעצם אומר זה שאותו חלק של אנשים שעובדים בספורט - לא צריכים לשלם מס.

למה? ככה. ::)

מי שעובדים בעירייה - ישלמו מס הכנסה.

מי שעובדים בהייטק - ישלמו מס הכנסה.

מי שעובדים בנגרות - ישלמו מס הכנסה.

מי שעובדים במשרד עורכי דין - ישלמו מס הכנסה.

מי שעובדים במכולת שכונתית - ישלמו מס הכנסה.

מי שעובדים בחברת ביטוח - ישלמו מס הכנסה.

מי שעובדים בבנקים - ישלמו מס הכנסה.

מי שעובדים בתמיכה טכנית - ישלמו מס הכנסה.

מי שעובדים בכל שאר המקצועות החופשיים שניתן לעבוד בהם על פני כדור הארץ - ישלמו מס הכנסה.

מי שעובדים בספורט - לא ישלמו.

למה? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התראד אתה בעצם טוען שספורטאים הם אזרחים סוג א' שלא צריכים לשלם מס, ושאר האנשים שעובדים (כנראה יותר קשה מהם ומרוויחים הרבה פחות מהם) הם אזרחים סוג ב' והם אלה שצריכים לשאת את הנטל של אלו שלא צריכים לשלם מס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעניין הזה Milford Cubicle צודק לגמרי

אין קשר בין כל הטינופת בכנסת לבין מס הכנסה וכו

רוב הכסף הזה לא הולך גם ככה לכנסת עצמה הרוב הולך לביטחון\חינוך\בריאות\וכו

אני לא אומר שהמדינה מתנהלת כמו שאני רוצה בכלל לא

אנחנו רחוקים שנות אור משוויץ לדוגמה בעניין ניהול הכספים

ובכלל גם בניהול הרבה דברים אחרים

אבל בין זה לבין להגיד שספורטאים לא צריכים לשלם מס ?

אולי גם בר רפאלי לא צריכה לשלם מס ?

אולי גם פרופסורים ידועים לא צריכים לשלם מס ?

אולי גם שפים ידועים לא צריכים לשלם מס ?

ולאן תגיע אם זה ?

מי כן ישלם ומי לא ?

האם שחקן מכבי תל אביב שלא ראה דקת משחק לא ישלם מס ?

או שכן ישלם ?

בסוף תיצור מצב שיותר מידי לא ישלמו מס

כמו שיותר מידי חרדים לא מתגייסים לצהל

אתה יודע בין גוריון תכנן בהתחלה לתת פתור רק ל50 חרדים ותראה מה קרה במדינת הקומבינה

בקיצור שישלמו וישתקו

ספורטאי באמת מוצלח יכול להרוויח מספיק טוב בתקופת הקרירה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא.אתה ממש לא מבין את דבריי לאורך כל הדיון.

נהפוך הוא שישולם מס (במיוחד על ידי אלה שמחוקקים אותו שהם שותים קפה במיזנון :pissed: :pissed:)

אבל שיהיה במידה ולא מיליון דולר !!!.או מחצית שמסכום הפרס.רק לידיעתך הצעה בזויה זו לעשוק פרסי זכיה הועלתה ועברה על ידי

מר נתניהו שכולם כל כך אוהבים.מס צריך לשלם אבל צריך גם לחיות ולחיות בכבוד.אם אדם זכה בפרס הוא לא צריך לחלוק אותו עם כל העולם.

זה שלו הוא עמל קשות כדי לזכות בו

עריכה :

מילפורד לא צריך לרדת לפסים אישים.אני יודע היטב מה זה לשלם מס ואני לא בא בטענה לפתור אדם זה או אחר.אבל לחייב אותם כל סהכ במיליון שקל

שהפרס שלהם כל אחד הסתכם על 400 אלף דולר.זו גזלה לשמה.זה שוד לאור יום.מה יש 40 אלף דולר לא מספיק???

אני עדיין בדעתי שזה מוגזם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבא שלי כל יום קם ב 4 וחצי בבוקר וחוזר ב 8 וחצי ובקושי מרוויח כסף.

תאמין לי שהוא עמל על משכורתו הצנועה הרבה יותר מכל ספורטאי בעולם.

והוא עדיין משלם מס.

המס שמשולם הוא ביחס להכנסה. כל בן אדם שירוויח מליון שקל, לדוגמה, ישלם אותו שיעור מס (בעקרון יש הבדל בין שכירים לעצמאים וכו', אבל זה לא רלוונטי כרגע).

גם אם הוא ספורטאי וגם אם התפקיד שלו הוא לקלף מסטיקים מהמדרכה.

וגם חברי כנסת משלמים מסים ומבצעים את חובותיהם האזרחיות (מילואים וכו'). יש חברי כנסת שמוותרים על משכורות גדולות בשביל להיות בכנסת (אני לא אומר שכולם אנשים טובים ומדהימים שם, אבל לא צריך לפסול את כולם).

זה שאתה לא חושב שהמשכורת של חבר כנסת ראויה, זה עניין אחר. לא הבנתי למה אתה מדביק את זה לרוויח הספורטאים בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לחייב אותם כל סהכ במיליון שקל

שהפרס שלהם כל אחד הסתכם על 400 אלף דולר.זו גזלה לשמה.זה שוד לאור יום.מה יש 40 אלף דולר לא מספיק???

אני עדיין בדעתי שזה מוגזם.

:lol: :lol: :lol: :lol:

אתה בעצם מציע שמדרגת המס על רווחים של מעל מיליון וחצי שקל בשנה תהיה 10% ? :lol:

אם אתה מתמודד לראשות הממשלה אני מצביע לך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...