SEAGATE או WD - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

SEAGATE או WD

dol222

Recommended Posts

זה היה ממש מזמן ולפני שה- DEKSTAR הידועים לשמצה (הכינוי שלהם היה Deathstar בגלל כל הכוננים שנהרסו לצרכנים) הגיעו לשוק והפכו בעצמם לשם נרדף לכוננים פגומים. למיטב זכרוני שולטים בשוק הכוננים כבר כמה שנים ברציפות בחו"ל אך בישראל השליטה בשוק הכוננים הקשיחים נשארת בידי WD גם אחרי שנים של תחרות מצד היצרנים האחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רוב האנשים פה נולדו אחרי זה, זה לא כל כך חשוב :lol:

גם MAXTOR הייתה חברה מצויינת.

SEAGATE הייתה צריכה לקנות את MAXTOR בשביל לעבור את WD.

השוק הישראלי ידוע בכך שהוא לא משתנה, הרבה חברות טובות הגיעו לשוק בשנים האחרונות, לא הרבה נמצאות פה גם היום. רק בשנתיים האחרונות חדרו לישראל. חברות אחרות כמו TAGAN ו (יצרנית בבעלות MICRON) הגיעו אבל היבוא שלהם נפסק. תבדוק בחו"ל ותגלה מה פספסנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הויכוח הזה לא ייגמר, בסופו של דבר כל אחד יבוא פה עם תגובה של "יש לי ניסיון טוב עם החברה הזו ונסיון רע עם החברה הזו"

כמו שכמה אמרו סה"כ אין הבדלים רבים בין החברות המובילות, ראיתי קצת מגמה בכל זאת שמשמיצים יותר את WD.

אני רוצה להגיד שיש לי נסיון מעולה איתם, דיסק אחד של 40 ג'יגה ששרד יפה 4 שנים במחשב הקודם (וגם שמכרתי אותו הוא עדיין עבד)

וכיום יש לי 2 הארד דיסקים שלהם אחד של 80 אחד של 120 שניהם עובדים ביחד עם המחשב 24 שעות ביממה במשך שנתיים כבר ואין בעיות בכלל

בקיצור קח את ההארד דיסק היותר משתלם(מחיר לג'יגה) או זה שבא עם יותר שנות אחריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי HD של SEGATE 320GB 16M.

הוא עובד סביר ולא יותר.

יש הרבה מצבים שהוא מרעיש הרבה יותר ממה שהוא צריך,

ולפעמים נדמה לי שהוא מאיט טיפה את המחשב.

אני עכשיו שוקל לקנות עוד 320 GB ודווקא חשבתי ללכת על ה WD (שיותר זול בכמה עשרות שקלים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער לבאס אותכם פה

בתור מישהו שעבד עם מערכות איחסון של מידע שמבוססות על דיסקים של HITACHI WD

כאשר רק HITACHI מייצרת עבור עצמה את הדיסקים

במערכות הכי גדולות בשוק EMC/HITACHI DS

הדיסקים הם של ב EMC ו ב HITACHI ב HITACHIDS

כאשר במערכות קטנות כמו NETAPP STORAGETEK יש דיסקים יותר פשוטים של ו FUJITSU

אני יכול להגיד שהמערכות המקצועיות משתמשות בדיסקים של ו HITACHI הם נחשבים הדיסקים הכי אמינים

כאשר WD לא מייצרת כמעט לשוק המקצועי רק לפתרונות איחסון קטנים

בתכלס בשוק הביתי אין הבדל בין WD ל SEAGATE למרות שבשוק המקצועי SEAGATE \ HITACHI נחשבים הכי מקצועיים

לגביי גודל חברה אין מה להשוות SEAGATE היא ענק כאשר HITACHI היא התאגיד הכי גדול שעוסק באיחסון

לגביי דיסקים לבית כמו שאמרתי אין הבדל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WD באמת לא מייצרים כונני SCSI, בגלל זה הם היחידים שמוכרים כוננים SATA במהירות 10000RPM. (כל השאר לא רוצות להציע מוצרים שיתחרו ב-SCSI).

אבל זה לא אומר שהם פחות טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...