דיון ראשי - 3870X2, מידע כללי ביקורת ראשונה, תמונות, (תאריך השקה - 23-28.01.08) - עמוד 11 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי - 3870X2, מידע כללי ביקורת ראשונה, תמונות, (תאריך השקה - 23-28.01.08)

All_eyes_on_me

Recommended Posts

אין צורך בספק מיוחד, הכרטיס הזה צורך כמו HD2900XT אחד וספק 400W טוב יחזיק אותו מצוין.

הכרטיס יותר טוב ממה שחשבתי בהתחלה לאור הביקורות הראשונות אבל עדיין לא הייתי ממליץ עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 217
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא כרטיס כפול הליבה הראשון של ATI, הם הוציאו כמה כשלונות קודם לכן כמו X1650XT,HD2600XT ו - X1950PRO כפולי ליבה.

הכרטיס הזה נראה מוצלח בהרבה.

אחינו צודק ואני אוסיף קצת מידע אודות ATI והכרטיס הכפול ליבה הראשון שלהפ, תוצר תוצר פרוייקט AURORA.

פרוייקט אורורה היה פרוייקט מסווג שלהם לקראת סוף, שנות ה90. (אגב יש פרוייקט סודי כזה בדמות מטוס ריגול על קולי של חיל האוויר האמריקאי שהם לא מודים בקיומו עד היום).

הכרטיס נבנה משתי ליבות RAGE 128 PRO והשתמש בזיכרון כפול מכרטיס RAGE128 PRO רגיל כמובן. בסוף 1999 הוצג הכרטיס לציבור וזכה לקבלת פניןם חמה למחצה. הוא עבד בצורה גרועה מאוד עם מעבדים חלשים, וכאשר הכונס למערכת עם מעבד חזק היה אימתני ביותר אפילו ברזולוציות מטורפות של 1600X1200 !

הכרטיס היה אף מהיר מן ה NVIDIA GE FORCE256 (הג'י פורס הראשון) שהוצג באותו הזמן, אך חסר TRANSFORM AND LIGHTNING שהביא ל NVIDIA את התהילה שלה דאז.

הכרטיס נקרא ATI RAGE FURY MAXX

דיון מעניין . . . למטה יש תמונות נדירות ביותר של כרטיס VOODOO 5 6000 משופצר עם קירור מהסרטים לשנת 2000 . . .

http://www.driverheaven.net/other-video-cards/125878-3dfx-5500-64mb-vs-ati-rage-fury-maxx-64mb.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם יש דיון ראשי על זה(יש לך בחירה בין הדיונים הראשיים על ה 37X0 או ה 8800GT), וגם שאלו את וענו על זה עשרות פעמים, שהיית יכול למצוא בעזרת חיפוש קצרצר.

אם כבר שאלת אז אני אענה לך ש 8800GT חזק יותר אבל בבקשה ממך אל תמשיך ותשאל שאלות(אבל למה?, לזה יש GDDR4. רגע, לזה יש תמיכה ב DX10.1, זה בצבע כתום זה יותר טוב לא?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר לקנות אותו לפי דעתי הוא ישלוט בשוק הגבוהה בשנה הקרובה....ה 9800GX2 לא יעקוף אותו הרבה ובטוח המחיר שלו יהיה פי 1 וחצי לפחות.... רק לקנות את הגרסא עם הGDDR4 שתאפשר לטפס למהירויות גבוהות יותר של הזכרונות ושל המעבד.

לפי דעתי כבר ניתן לרכוש אותו בחנויות בחול ולהזמין בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...