איפה היחס עלות מחיר של AMD נעלם ? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה היחס עלות מחיר של AMD נעלם ?

GOVNER_T.S.Y

Recommended Posts

הבחנתי ב- BENCHMARKS באתר - TOMSHARDWARE שהQ6600 טוב יותר מכל שלושת ה PHENOM 9500, 9700, 9800 ואז החלטתי לבדוק מחירים ונוכחתי לגלות ש:

א) שרק הפנום 9500 נמכר עקב בעיית הסטפינג שהתגלתה

ב) שהפנום 9500 נמכר כמעט באותו מחיר כמו הQ6600.

זה נשמע לי ממש הזוי שמעבד נחות במידה משמעותית מהיריב נמכר בהפרש מחיר כה זהום.

אני מחפש את ה"יחס עלות מחיר המושלם" ש מתיימרת לספק, האם אני רואה את התמונה בצורה שגויה ?

govner :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה רואה את זה מזווית אחת, זה לא נכון להגיד שיחס עלות מחיר של נעלם רק בגלל מעבד כושל אחד, לPHENOM יש פוטנציאל נהדר רק שהגרסא הנוכחית מלוות בבאג שמוריד ביצועים עד כ20% והמחיר שלו לא שווה את התמורה כדבריך, אבל מאז ומתמיד היחס תמורה של היה עדיף על של כולל היום ובעיקר בימי השלטון של הATHLON 64.

כיום אתה קונה X2 6000+ ב800 או 860 ש"ח עם מאוורר, זה מעבד חזק מאוד ומביא את כל התמורה עבור המחיר, הX2 4000 שעולה 350 אותו הדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבאג של הפנום משפיע על הביצועים?

בכל מקרה, היחס עלות/תועלת נשאר בשוק הנמוך של כפולי הליבה, משהו כמו עד ה5600

מעבר לזה, אין להם מוצרים משתלמים.

בטח לא היצור שנקרא X2 6000.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבאג של הפנום משפיע על הביצועים?

בכל מקרה, היחס עלות/תועלת נשאר בשוק הנמוך של כפולי הליבה, משהו כמו עד ה5600

מעבר לזה, אין להם מוצרים משתלמים.

בטח לא היצור שנקרא X2 6000.

הX2 6000 משתלם במחיר של 800 ש"ח או 850 ש"ח ולא 1000, בעיקר לאנשים שלא עושים OC, הX2 5600 הוא הכי משתלם מכל המעבדים של זה נכון, עד שAMD לא תוכל להוציא מרובע ליבה ששווה לפחות בביצועיו למקביל של אינטל, המחירים יהיו אסטרונומיים עבור גרוטאות כמו בעבר, שווה להזכיר את זה שבלי והתחרות בחיים לא היו נהנים ממה שאנחנו נהנים עכשיו והיינו חיים בעולם שהPENTIUM D 2.8GHZ הוא המעבד הכי חזק ועולה 1000 קילו טון שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה6000 לא משתלם בשום שלב,

יחס הביצועים שלו להספק/חום הוא פשוט מחריד

מזכיר את הימים הגרועים של הP4.

6550 מתמודד איתו יפה מאוד (ולמעשה גם ה4600)

ועושים את זה בצורה הרבה יותר אלגנטית (ומאפשרים לך לעשות , מה שאי אפשר להגיד על ה6000)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה6000 לא משתלם בשום שלב,

יחס הביצועים שלו להספק/חום הוא פשוט מחריד

מזכיר את הימים הגרועים של הP4.

6550 מתמודד איתו יפה מאוד (ולמעשה גם ה4600)

ועושים את זה בצורה הרבה יותר אלגנטית (ומאפשרים לך לעשות אוברקלוק, מה שאי אפשר להגיד על ה6000)

יש משהו במה שאת אומרת, בכל אופן הX2 5600\4000 הם הכי משתלמים של ואל תשכחי את העובדה שרוב הלוחות לAMD עולים יותר זול לייצר מאילו של , בעיקר כי יש להם הרבה פחות פי'צרים אבל גם ככה שמשתמשים לא זקוקים להם.

את הX2 4000 שלי קניתי ב350 ש"ח וקיבלתי מעבד מעולה שמספק תמורה מלאה ביותר עבור הכסף גם מבחינת הOC, טמפ וביצועים, אין פשרות פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוחות זה לא סיבה מספיק טובה לבחור ,

אפשר לקחת גם לוח 945P שיעשה את העבודה מצויין.

אבל כן, למי שלא עושה אוברקלוק, עד 5600 היא הבחירה הנכונה יותר.

לא אמרתי שהלוחות זאתי הסיבה לבחור בAMD, הסיבה לבחור בAMD זה ביצועים מרביים עבור המחיר ומעבדים קרים יחסית שלא מתחממים יותר מדי גם בקירור סטוק, מי שרוצה OC כבד ואת הביצועים הכי טובים ילך על ללא ספק, זה או זה או זה אין פה צד שלישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשוק הגבוה אין להם כרגע מעבד שמראה ביצועים טובים לעומת מעבד באותה קטגוריה של אינטל ובמחיר זול יותר...

אבל בשוק הנמוך דווקא המעבדים שלהם טובים מאוד!!

כמו שרשמתם תראו 4000+ נותן אחלה ביצועים-מחיר!!

עד 5200+ או 5000+ זה משתלם לקנות מעבדי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שהלוחות זאתי הסיבה לבחור בAMD, הסיבה לבחור בAMD זה ביצועים מרביים עבור המחיר ומעבדים קרים יחסית שלא מתחממים יותר מדי גם בקירור סטוק, מי שרוצה OC כבד ואת הביצועים הכי טובים ילך על ללא ספק, זה או זה או זה אין פה צד שלישי.

גם אוברקלוק קטן הופך הרבה מעבדים של ללא רלוונטיים.

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ונאמר יש לי תקציב גדול ואני לא מעוניין באובר קלוק אלא בביצועים הטובים ביותר בשביל הכסף שאני מעוניין להשקיע, לא נותנת את האופציה של יחס מחיר\עלות שבעבר היינו נהנים ממנו וזה די מאכזב . הפנום עולה 100 שקל פחות או יותר פחות מQ6600 שהוא המעבד רבוע ליבה החלש ביותר של ולא מתקרב אליו מבחינת ביצועים...כמוהו אחיו הגדולים שבכלל לא נמצאים בשוק

בקיצור..... -> :kopfpatsch:

קיוויתי שאני טועה ושמישהו יעמיד את הטעות במקום

govner

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ונאמר יש לי תקציב גדול ואני לא מעוניין באובר קלוק אלא בביצועים הטובים ביותר בשביל הכסף שאני מעוניין להשקיע, לא נותנת את האופציה של יחס מחיר\עלות שבעבר היינו נהנים ממנו וזה די מאכזב . הפנום עולה 100 שקל פחות או יותר פחות מQ6600 שהוא המעבד רבוע ליבה החלש ביותר של ולא מתקרב אליו מבחינת ביצועים...כמוהו אחיו הגדולים שבכלל לא נמצאים בשוק

בקיצור..... -> :kopfpatsch:

קיוויתי שאני טועה ושמישהו יעמיד את הטעות במקום

govner

אתה טועה חלקית, יש הרבה אנשים שלא עושים OC בין אם הם לא יודעים או לא רוצים להתעסק עם זה, ובטווח הזה נותנת את הביצועים האופטימליים ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...