mount point- מה זה אומר? - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

mount point- מה זה אומר?

Recommended Posts

שלום,

אני מנסה עכשיו את מערכת ההפעלה ubuntu והגעתי למקום בו אני צריך ליצור מחיצה בשביל מערכת ההפעלה אבל נתקלתי שם בבעיה והיא:

http://img299.imageshack.us/img299/6351/screenshotpy7.png

1. מה צריך לכתוב ב "use as

2.מה אומר המושג Mount point ? ומה צריך לכתוב בו?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה ספריה הוא יהיה "מורכב" במערכת קבצים

כמו שבWINDOWS יש לך כונן C , כונן D וכו , אז לינוקס לא עושה את ההפרדה הזאת והכל תחת ספריית /

תעשה לדוגמא /partition1 או משהו דומה (/ בצד השני - הפורום פשוט לא כותב את זה נכון) ושם הוא ירכיב את המחיצה הזו בכל עליה של .

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה ספריה הוא יהיה "מורכב" במערכת קבצים

כמו שבWINDOWS יש לך כונן C , כונן D וכו , אז לינוקס לא עושה את ההפרדה הזאת והכל תחת ספריית /

תעשה לדוגמא /partition1 או משהו דומה (/ בצד השני - הפורום פשוט לא כותב את זה נכון) ושם הוא ירכיב את המחיצה הזו בכל עליה של .

ליביו

לינוקס עושה את זה באבועה בועה...

כאשר יש לך ספריה שממופה לSDA1 למשל זה אומר שזה ממופה לכונן SATA1 למחיצה 1.

הroot directory שלך והswap חייבים להיות ממופים לpartition. תיקיות התקנה אחרות יכולות להיות ממופות תחת הroot directory.

במבנה הזה שום דבר לא שונה מwindows לחלוטין אם הHome directory שלך למשל ממופה לdev/SDA1/HOME בלינוקס, אז בwindows זה פשוט יראה ככה multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\HOME כמובן שאתה גם יכול למפות מחיצות ודיסקים קשיחים לתיקיות בWindows ללא שום בעיה, זה פיטשר בסיס בNTFS.

בכל מקרה בהתקנה תקינה אין שום סיבה שהroot directory והhome directory ישבו על אותה מחיצה, כמעט כל הפצה שאני מכיר יוצרת להם מחיצות נפרדות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...