שווה לחכות לכרטיס חדש? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שווה לחכות לכרטיס חדש?

desheh

Recommended Posts

שמעו אנשים

לי יש Athlon XP 1900+ , שזה מעבד לא רע בכלל, אבל מה, נתקעתי עם כרטיס-המסך הכי חרא שיש --> GeFroce 2 MX 400 64MB :\

אז ככה

קיבלתי כסף בבר-מצווה, ואני רוצה כרטיס מסך חדש (לא שאני ילד קטן או משהו, הבר-מצווה שלי היתה לפני שנה.. ), ושמתי את עיני על ה- 9800 Pro החדש.. אז השאלה שלי היא ככה: שווה לי לקנות אותו, או לחכות לירידת מחירים/משהו יותר טוב (*שיעול* NV35 *שיעול*)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הכרטיס הזה בכל מקרה לא ירד לעלות של 2000שקלים הרי, לא? הוא ממש לא משתלם. תוספת הביצועים שהוא מציג על-פני הR9700P היא לא הגיונית בעבור תוספת הכסף שתצטרך לשלם בעבור הR9800P. תוספת הביצועים היא משהו כמו 10%. קנה את הR9700P. תהנה ותתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אומר שיש לו תקציב ליותר מריידון 9700 פרו אז למה שיקח כרטיס חלש יותר?

Goddamnit, בדיוק לזה התכוונתי, ואנשים לא מבינים (!), אז בינתיים קיבלתי תשובה אחת הגיונית לשאלה שלי, אז הבה (איות?, בעע) נשנה אותה:

ATI Radeon 9800 Pro או NV35 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה - אם ההתלבטות היא בין r9800 ל r9700 אז בחו"ל לקנות r9700 כבר ראיתי בכמה מקומות ב-370$ אבל שים לב שתוכל לשים לב בינו לבין 9700 רק! אם תשתמש ברזולוציות גבוהות מאוד ו/או aa וaf מופעלים בו זמנית - אחרת כמעט אותן תוצאות בדיוק כמו 9700...

לגבי nv35 - תקרא מה שכתבתי כמה ת'רדים למטה אבל להערכתי ועל סמך מה שקראתי + חבר שעובד בcreative אי שם באירופה...

קודם כל הוא רק יוכרז במאי מה שאומר שתוכל לקנות אותו במקרה הטוב ביוני - לגבי הכרטיס עצמו קוראים לו nv35 אבל לפי דעתי הוא מה שהnv30 היה אמור להיות - ניסו ראו שלא שווה הרבה ובעצם מדובר להבנתי כמעט באותו צ'יפ בדיוק רק עם באס 256 ביט - מה שייתן לו רוחב פס טוב יותר...

חוץ מזה להבנתי חוץ מהכרזה לא ממש ברורה על 12 פעולות ps לשעון אין שיפור נוסף בצ'יפ מה גם שהוא עדיין תומך רק בopengl 1.4

(למשל דום הבא שיצא הוא משחק opengl... וזה לא עוד המון זמן... - עפ"י שמועות כמו גם half life 2)

בכל מקרה - אם אני הייתי צריך לבחור בשניה זו הייתי בוחר 9800 אם יש לך חודש חכה ותראה מה נסגר עם הnv35 - מקסימום מחירים ירדו שזה מה שאני מתכוון לעשות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אם אתה רוצה תשובה של מומחה...

אז אל תקרא את מה שאני כותב :lol: :lol: :lol:

אבל תראה אני מאוד מאוד מקווה ומאמין שה NV35 יקרע את הR9800P ולכן אני ממליץ לך אם יש זמן+תקציב+נרווים חכה מה יש לך להפסיד??? :o:hi: :hi: :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל תראה אני מאוד מאוד מקווה ומאמין שה NV35 יקרע את הR9800P ולכן אני ממליץ לך אם יש זמן+תקציב+נרווים חכה מה יש לך להפסיד??? :o:hi: :hi: :hi:

אממ, כרגע אני תקוע עם MX 400, ככה שיש לי נרבים מתגברים P:

בכל מקרה, החלטתי שאני אקנה כבר את ה-9700 Pro...

אז ככה, 300$ בשביל כרטיס מתוצרת ATI זה שווה? איך הבאנדל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

;) - לא - האמת שדווקא אמרתי ללכת על ה9800 הבדל של כמה עשרות דולרים... (ביצועים טובים יותר)

או אם יש נרווים ותאמין לי שעם הgeforce256 המיושן שלי אין מי שמבין אותך יותר ממני :'(

אני מתכוון לחכות חודש - אם אלמד משהו חדש על nv35 במהלך החודש אולי אחכה לו אבל אם יטוס מישהו שאני מכיר במהלך החודש הזה אני קונה 9800, אם nv35 ייצא בעוד חודשיים וחצי עד 3 כמו שאני משער הוא כבר שוב יהיה לא רלוונטי עם התכונות שהוא מציג כרגע...

(כמובן שאני מתפלל לאכול את הכובע, מטאפורית, בעניין הזה - לא מאהבת אלא מאהבת תחרות ואם לא תהיה לati תחרות לא נראה שיפורים...)

בקיצור - אם בחו"ל - 9800 אם מחכה - תוך חודש תוכל לקבל המלצה יותר וודאית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...