שימוש ב- CPU מגיע ל- 100% במצב מנוחה. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שימוש ב- CPU מגיע ל- 100% במצב מנוחה.

אוהד

Recommended Posts

לאחר כדקה שהמחשב במנוחה (אני לא נוגע בעכבר) השימוש במעבד מגיע ל- 100%.

בתמונה שצירפתי ניתן לראות בחלקו המצעי של הגרף את המעבד כאשר אני פותח תוכנה ולא נוגע שוב בעכבר (9%-2%).

בחלקו השמאלי של הגרף ניתן לראות את המעבר לאחר שסגרתי את התוכנה (100%) ולא נגעתי בעכבר.

למען הגילוי הנאות אציין שהרצתי חיפוש בפורום על הבעיה שתוארה לעיל ומצאתי הודעה שמתוארת בה בעיה דומה, אך לא מצאתי שם מענה הולם.

מפרט המחשב שלי (אני קצת מתבייש): :kopfpatsch:

מעבד- 4 3Ghz

זיכרון- 1GB

כרטיס מסך- NVIDIA 6200 TurboCache

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית, תודה לכל המגיבים...

שנית, עשיתי מה שאמרתם וצירפתי קובץ וורד עם התמונות (אני לא יודע איך לשמור את התמונות ב- jpg):

תמונה ראשונה ושנייה- לאחר דקה-שתיים שלא נגעתי בכלום (זה משתנה כל הזמן ולכן צירפתי 2 תמונות של אותו המצב).

תמונה שלישית- כאשר אני משחק עם העכבר.

תמונה רביעית- לאחר דקה-שתיים שלא נגעתי בכלום, כאשר המחשב ב- safe mode (הבעיה "נעלמה").

תמונה חמישית- כאשר אני משחק עם העכבר, שוב כאשר המחשב ב- safe mode.

ממה שקראתי על "מצב בטוח" בעזרה של נאמר שם: כאשר הסימפטום אינו מופיע שוב לאחר הפעלת המחשב במצב בטוח (כמו שקרה אצלי), ניתן להניח כי הגדרות ברירת המחדל ומנהלי ההתקנים הבסיסיים אינם בין הגורמים האפשריים לבעיה. אם גורם הבעיות הוא התקן חדש או מנהל התקן שער שינוי, באפשרותך להשתמש במצב בטוח כדי להסיר את ההתקן או לבטל את השינוי.

האמת היא שאני לא ממש יודע מה אני אמור לעשות עם העזרה של ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלחץ התחל - הפעלה - תרשום msconfig ותלחץ אנטר

בחלון החדש תלך ללשונית startup (אמורה להיות לשונית אחרונה) ותלחץ למטה על הכפתור DISABLE ALL

תעשה אישור וכשתתבקש (וגם אם לא תתבקש) תפעיל מחדש את המחשב במצב רגיל,

עכשיו הוינדוס יעלה אבל בלי ישומים שהוגדרו לעלות אוטומטית עם הכניסה לוינדוס.

תראה האם במצב הזה המערכת ממשיכה לעשות בעיות.

במידה וכן ממשיכות הבעיות - תדווח כאן ונמשיך לבדוק.

במידה והבעיה כבר לא קיימת - תתחיל לעבור על רשימת ה-startup בכדי לראות מה יכול לגרום לבעיה, תעשה קצת ניסויים ותפעיל את המחשב עם חלק מהרשימה מאופשרת וחלק מבוטלת בשביל להגיע לישום שגרם לבעיה.

שיהיה בהצלחה,

אגב, בשביל לשמור את התמונות ב-JPG שיהיו נגישות לכולם, אתה מדביק את הסקרין שוט ב"צייר" ולא ב-WORD, ובשמירת הקובץ למטה אתה בוחר ב JPEG במקום BITMAP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביטלתי את כל התוכניות ב- STARTUP ולאחר שהדלקתי את המחשב כפי שניתן לראות בתמונה מספר 1, 2 תוכניות חזרו.

הבעיה עדין לא נפתרה כפי שניתן לראות בתמונות 2 ו-3.

אני לא יודע אם זה קשור או עוזר אבל...

שמתי לב שתמיד כאשר השימוש ב- CPU עולה ל- 100% למרות ש"חלוקת" האחוזים משתנה כל הזמן בין התוכניות השונות, תמיד ניתן לראות שה- EXPLORER.EXE נמצא שם.

הכוונה שלי היא, בסך הכל כאשר מחשבים את האחוזים השונים מגיעים ל- 100. אבל לפעמים תוכנה מסוימת מקבלת רגע אחד 0 ורגע לאחר מכן 25 או 33 או אחוז אחר. אבל תמיד תמיד ה- EXPLORER.EXE מקבל משהו (הייחידי שאף פעם לא נמצא על 0).

* הרצתי סריקה עם AD-AWARE 2007.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, אל תתחבר לאינטרנט בלי אנטיוירוס פועל.

דבר שני, תדאג שיש לך אנטיוירוס מוכר ומעודכן, תעשה לו סריקה בשביל לוודא שאין .

בנוסף ל-ADAWARE תריץ סריקה גם עם SPYBOT SD, לפעמים אחד מהם מוצא ספייוורים שהשני לא.

לא יזיק לנסות לעשות החלפה של קבצי המערכת עם SFC /SCANNOW (אתה רושם את הפקודה בשורת RUN כשהדיסק של הוינדוס בכונן).

לצערך יש יותר מידי באגים ושטויות שיכולים לגרום ל explorer.exe לשימוש גבוה במעבד,

אני ממליץ שתנסה לעשות שחזור מערכת לתאריך שבטוח לא היו בעיות, אם הבעיה ממשיכה אז תחזיר בשחזור מערכת לתאריך הנוכחי.

שים לב שהפרוסס הזה קשור לוינדוס עצמו ולא לאינטרנט אקספלורר.

הבעיה יכולה להגרם גם מדרייבר גרוע או מסרביסים (בעיקר כאלה שלא של מיקרוסופט).

בשביל למצוא סרביסים שלא של אתה יכול לחזור לחלון של msconfig, ללשונית סרביסס, ולסמן ב-V את האפשרות של הסתר סרביסים של , לראות איזה עוד רצים לך ברקע חוץ מהם.

אגב, יש לך SP2 וכל עדכוני הוינדוס?

אתה דואג לעשות איחוי דיסק מידי פעם?

*ההודעה נערכה*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה:

1. כפי שניחשת, אין לי אנטי-וירוס. מחר אני ארכוש אחד (חשבתי על nod32 בשל היותו "קליל" ויעיל).

2. הרצתי סריקה עם SPYBOT SD ולא נתגלה כלום (מצורפת תמונה, התלהבתי קצת ממה שלימדת אותי- JPG).

3. אין לי את הדיסק של הווינדוס (מעולם לא היה לי), ככה קניתי את המחשב.

4. לעניין השחזור, אני הייתי רוצה לנסות את האנטי-וירוס קודם, כנ"ל לגבי הדרייברים / סרביסים (נכנסתי לשם וראיתי את הסרביסים).

5. יש לי SP2, למיטב ידיעתי יש לי את כל העידכונים (אלא אם כן חלק מהעידכונים חסומים בפני בשל חוקיות ה- שלי).

6. אני עושה איחוי דיסק כל הזמן.

7. אני אשאיר את ה- STARTUP לעת עתה כמו שאמרת לי לעשות (DISABLE ALL), יש שם כל מיני תוכניות מיותרות.

מחר אני אעדכן אותך/כם מה עלה בגורלו של מחשבי ה"גוסס" לאחר ביקורו של נוגד המחלות.

בכל אופן תודה רבה על הנחישות לעזור, הסבלנות והמענה המהיר... :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום התקנתי NOD32 חדש, בדקתי עידכונים... והרצתי בדיקה בה נמצא איום אחד שנוקה (מצורפת תמונה).

כפי שניתן לראות הבעיה עדיין לא נפתרה (מצורפת תמונה).

היום קיבלתי מחשב חדש שקניתי בלי , אני צריך לקבל היום מחבר דיסק (ספק אם הוא מקורי) בשביל להתקין במחשב החדש. חשבתי "על הדרך" לפרמט את המחשב הבעייתי ולהתקין את הווינדוס מחדש.

השאלה שלי היא האם יש טעם? האם יכול באמת להיות שזה מה שיפתור לי את הבעיה עם השימוש ב- CPU?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...