DELL 2007WFP ליד SAMSUNG 226BW - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DELL 2007WFP ליד SAMSUNG 226BW

(G)

Recommended Posts

פאנל A הוא של AUO ולא ובכל מקרה גם הפאנל של AUO וגם של CMO דומים כאשר הפאנל של סאמסונג

בד"כ יותר מכויל מהמפעל, אני לא מאמין שיש כיום 226 עם פאנל S, הרוב זה A ו C וזה לא משנה באמת.

ישנה מדבקה מאחורי המסך, תלוי כמובן בתאריך הייצור אם יופיע עליה סוג הפאנל. מה רשום אצלך על המדבקה?(עדיף צילום)

דרך אגב בצילום שלך של מעברי הצבע השחור ניתן לראות בבירור שיש המון רעש במעברים שנוצר בגלל שימוש אגרסיבי ב Dither.

טעות שלי, זה צולם בעזרת דיגיטלית

זה צילום מסך:

(אל תתייחסו לרעש מסביב ל-, המקור נראה נקי)

2000438891986519202_rs.jpg

צילום פאנל אחורי

2005195976785403188_rs.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אכן כפי שאמרתי כבר הרבה זמן, וכולם חופרים פה שTN זה חרא.

זוויות צפיה לא משנות לרוב האנשים ולכן זה לא רלוונטי, ורוב מסכי הTN שראיתי אחידים להפליא. המסך מאג ה"עלוב" שלי אחיד לחלוטין בכל הצבעים שבדקתי

ומבחינת גוון צבעים גם ההבדל אפסי, אז השאלה האם לשלם פי 2 יותר בשביל כמעט כלום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(G) אתה לא יכול להביא תמונה מהדסקטופ שלך, אתה צריך לצלם במצלמה אחרת כל מה שאנשים רואים זה איך המסך שלהם

מציג את מעברי הצבע השחור, בכל מקרה קל מאוד לראות את ה"רעש" במעברי הצבע של ה 226 והוא מציג כמות קטנה של Banding.

למרות זאת הוא אכן מציג את כל המעברים בניגוד למספר מסכים שלא מציגים את כל הגוונים השחורים אם כי

כמעט אף מסך לא מציג את המעברים הבהירים כמו ההבדל בין 255(לבן) ל 250 (אוף וויט) במסכי TN ובייחוד ב 22".

עמית, את זה תדע בהשוואה הבאה שתפורסם(כשתפורסם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שהוא לא יציג את המעברים?

הוא כוייל נורא בהיר.

צריך לכייל את זה לקונטרסט נורמלי, ואז הוא כבר לא יציג שומדבר כנראה.

הCONTRAST מכוון אצלי על 50, שזה פחות ממה ש-XVERTIGO כייל בכתבה שלו.

בנוסף, אני מסתכל על המסך ואין שום רעש בין הגוונים של השחור, התמונה מציגה בערך-מינוס את מה שאני רואה,

בעיניים רואים חד וברור את המעברים ללא רעש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה"רעש" הוא לא דבר מיוחד ל 226, הוא קיים בכל מסך LCD בעל פאנל TN וקל מאוד לראות אותו.

אם אתה לא רואה אותו אני מברך אותך, העיקר שאתה מרוצה מהמסך.

העיניים שלי ובנוסף המכשירים המקצועיים שברשותי אומרים אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1 רק הרגל של הדל לדעתי שווה 400 שח,כי תענוג לעבוד עם המסך

2אתה לא עשית בדיקה רצינית בן המסכים

3פאנל TN לא לקנות אם רוצים מסך מצויין

4 מסך יותר טוב ושווה את ה-400שח

5מי נותן לי גיבויי מישפטי,צוחק או לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1 רק הרגל של הדל לדעתי שווה 400 שח,כי תענוג לעבוד עם המסך

2אתה לא עשית בדיקה רצינית בן המסכים

3פאנל TN לא לקנות אם רוצים מסך מצויין

4 מסך דל יותר טוב ושווה את ה-400שח

5מי נותן לי גיבויי מישפטי,צוחק או לא

סע לשלום, המפתחות בפנים.

--

TN או לא, קחו למשל עשרה אנשים רגילים שמעוניינים לקנות מסך, תעמידו לפניהם את 2 המסכים הנ"ל ואל תציינו את מחירם,

תנו להם לבדוק אותם במשחקים, אינטרנט, סרטים ובכל מה שחפץ ליבם.

בסוף תשאלו אותם איזה מסך הם מעדיפים, הסיכויים של שני המסכים הם 50\50, הם לא ישימו לב להבדלים בינהם ו-22 אינצ' קורץ יותר לעין.

ובהמשך למה ש-"שוקו" אמר למעלה, אני לא חושב שמשתלם להוסיף עוד 400+ שקל ל-DEL, ראיתי מה הוא נותן לי, חוץ מכניסות, יציאות ו- הבדל משמעותי בתצוגה אין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(G)-אתה אומר סע לשלום, המפתחות בפנים,אני אומר שאתה חוצפן.

80 אחוז בעם לא מבדילים בסוגי מסכים,

אני מבקש ממך לעשות עבודה רצינית בן סוגי המסכים,ואז נדבר.

ואני לא עובד בדל, ויותר גרוע יש לי בעיה במיקלדת,שבוע טוב לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם (G).

בכלליות, מראה עיניים הוא דבר סובייקטיבי, לכן הדיון הזה הוא די "דיון סרק".

אני כבר טוען הרבה זמן שאין הבדל בין גדול ( שמצדיק את התוספת הכספית ) בין פנל TN מכוייל לבין פנל . אני מכיר הרבה מאד אנשים ( כולל אותי, ונניח גם (G) ) שפשוט קשה להם מאד לראות הבדל בין המסכים, אלא אם כן מדובר בצפייה בזווית ממש חדה.

לעומת זאת, יש אנשים שאיכשהו ההבדל הזה בהחלט משמעותי וגדול אצלהם ( לדוגמה Bagheera , אח של Nemesis וכו' )

אני לא בטוח שזה באמת 50% לכאן ולכאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מראה עיניים הוא סובייקטיבי כשמדובר על לבחור פרחים לגינה, או צבע לקיר או בגדים למשל.

כשמדובר על השוואה בין פאנל TN לפאנל אחר, שם התשובה מי יותר איכותי ברורה מאליו,

מי שמראה העיניים שלו לא מצליח להבחין בהבדל או שטוען הפוך, שיקנה TN ויהנה.

זה לא ישנה את העובדה ש-TN הוא פאנל נחות בהרבה.

לדעתי (ובלי להעליב אף אחד) מי שההבדלים בין הפאנלים לא משנים לו, או שהוא בכלל לא שם לב להבדל,

הוא במקרה הטוב אחד שלא מבין מספיק ולא דורש מספיק מהמסך שלו, או כמעט עיוור במקרה הכי גרוע.

כשאנשים מבקשים שימליצו להם בפורום על מסך בתקציב מסויים,

הם מצפים שימליצו להם על המסך הטוב ביותר שהתקציב מאפשר להם לקנות.

חלק נכבד מהפורום הזה חושב שההבדל לטובת פאנל איכותי מצדיק גם התפשרות על גודל המסך. אני איתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TN או לא, קחו למשל עשרה אנשים רגילים שמעוניינים לקנות מסך, תעמידו לפניהם את 2 המסכים הנ"ל ואל תציינו את מחירם,

תנו להם לבדוק אותם במשחקים, אינטרנט, סרטים ובכל מה שחפץ ליבם.

בסוף תשאלו אותם איזה מסך הם מעדיפים, הסיכויים של שני המסכים הם 50\50, הם לא ישימו לב להבדלים בינהם ו-22 אינצ' קורץ יותר לעין.

ובהמשך למה ש-"שוקו" אמר למעלה, אני לא חושב שמשתלם להוסיף עוד 400+ שקל ל-DEL, ראיתי מה הוא נותן לי, חוץ מכניסות, יציאות ו- הבדל משמעותי בתצוגה אין.

מאיפה אתה בטוח שהחלוקה היא חצי-חצי? רוב האנשים בכלל לא ראו מסך שאינו TN.

האמת היא שיש כאלה שלא רואים את ההבדל - אבל לאותם ברי מזל (או חסרי מזל) הייתי אומר לקנות את נניח ה CMV 221D הצהוב ולחסוך עוד 500 שח.

הסמסונג לא משתלם - לא משנה איך אתה מסתכל עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם (G).

בכלליות, מראה עיניים הוא דבר סובייקטיבי, לכן הדיון הזה הוא די "דיון סרק".

אני כבר טוען הרבה זמן שאין הבדל בין גדול ( שמצדיק את התוספת הכספית ) בין פנל TN מכוייל לבין פנל . אני מכיר הרבה מאד אנשים ( כולל אותי, ונניח גם (G) ) שפשוט קשה להם מאד לראות הבדל בין המסכים, אלא אם כן מדובר בצפייה בזווית ממש חדה.

לעומת זאת, יש אנשים שאיכשהו ההבדל הזה בהחלט משמעותי וגדול אצלהם ( לדוגמה Bagheera , אח של Nemesis וכו' )

אני לא בטוח שזה באמת 50% לכאן ולכאן.

אח של נמסיס?! :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...