סדרת NVIDIA GeForce 9 - הדיון הרשמי - עמוד 56 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סדרת NVIDIA GeForce 9 - הדיון הרשמי

alex.turovsky

Recommended Posts

לדעתי 9800GTX שנמכר במחיר 1400 שווה את ה8 FPS האלה . ואתה מדבר על ממוצע. יש משחקים שזה מגיע ל16% פער עם .

והרעש? עם כל המאוררים שיש למי שקונה כזה כרטיס חזק, אני בספק אם זה מזיז למישהו.אבל כל אחד שיעשה את השיקולים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז לא הבנתי...

מה יותר כדי ? 9800GTX או 8800GTS 512 (מדובר על 2 הכרטיסים ללא OC)

אני מאמין שיש לי הגבלה ל1600 בערך.

אני אמור לקבל את 9800GTX של לידטק...

או לקנות את ה8800GTS 512 של לידטק..

מה יותר כדי?

כדי לקחת את ה9800GTX למרות רעש וחום שלו ? או ללכת על 8800GTS וזהו ?

נ.ב. אני לא הולך לעשות OC לכרטיסי המסך..רק ברגע שאני ידע לעשות בוודאות אני יעשה ויקח זמן !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לא הבנתי...

מה יותר כדי?

לפני שנייה כתבתי שאין "למרות החום שלו". "ה9800GTX פולט את אותה רמת חום כמו ה8800GTS 512 70 מעלות בעומס".זה תלוי. רוצה כח - קח 9800GTX? מפחד מ10 דציבלים? קח 8800GTS.

יורת מזה אין מה לשאול, החלטה שלך. הרי אם מישהו יגיד "קח את X" בסוף תבוא בטענות. בסופו של דבר, אתה מחליט ע"פ כל הנתונים שהוצגו פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לא הבנתי...

מה יותר כדי?

נ.ב. אני לא הולך לעשות OC לכרטיסי המסך..רק ברגע שאני ידע לעשות בוודאות אני יעשה ויקח זמן !!!

תקנה 8800GTS 512 ובהפרש הכספי תוכל גם לקנות ולהגיע ל-4GB, ההבדל בביצועים בניהם ממש זניח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי ואני לא הולך לשים בזמן הקרוב כך שאין לי למה לקנות זכרונות....

ותאמת אם תשאל אותי אני מעדיף לקנות 9800GTX עם 2 גיגה שיש כבר ולא 8800GTS עם 4 גיגה ..שאפשר לעבוד רק בוויסטה..

ואם מישהו יוכל לענות לי על השאלה

חייב לחבר ב9800GTX את שני החיבורים של ה6 פינים ? כוח מהספק !?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להעיר פה על משהו שחוזר על עצמו ומאד מאד מציק לי, אנשים כל הזמן אומרים "אני אקנה אחד עכשיו ובעתיד אוסיף עוד אחד" ואני חייב לומר שזו אחת ההצהרות הכי מטופשות שיש.

הרבה יותר חכם לקנות כרטיס כמו ה9600GT ושנה הבאה לקנות את הדור הבא של ה9600 וכן הלאה, ככה מקבלים ביצועים מצויינים כל הזמן בלי ירידות דראסטיות אחרי שנה+- ועם תמיכה בכל הגימיקים החדשים כל שנה.

ובקיצור, תקנו 9600GT ולא 9800GTX לא משנה מה התקציב שלכם! פשוט תשמרו את ה600~ שקל הפרש ותוסיפו לו עוד כמאתיים שקלים כדי לקנות את הדור הבא שהוא יצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להעיר פה על משהו שחוזר על עצמו ומאד מאד מציק לי, אנשים כל הזמן אומרים "אני אקנה אחד עכשיו ובעתיד אוסיף עוד אחד" ואני חייב לומר שזו אחת ההצהרות הכי מטופשות שיש.

הרבה יותר חכם לקנות כרטיס כמו ה9600GT ושנה הבאה לקנות את הדור הבא של ה9600 וכן הלאה, ככה מקבלים ביצועים מצויינים כל הזמן בלי ירידות דראסטיות אחרי שנה+- ועם תמיכה בכל הגימיקים החדשים כל שנה.

ובקיצור, תקנו 9600GT ולא 9800GTX לא משנה מה התקציב שלכם! פשוט תשמרו את ה600~ שקל הפרש ותוסיפו לו עוד כמאתיים שקלים כדי לקנות את הדור הבא שהוא יצא.

:goodposting:

בנוסף, אחוז מאוד קטן של משתמשים ואני מתכוון לאחוזים בודדים באמת יוסיף עוד כרטיס בעתיד למערך SLI

95% לא יעשו זאת כי יעדיפו באמת לקנות את ה"מילה האחרונה"

זה מה שקורה עכשיו . . . כמה מהחברה רוצים לקנות את המילה האחרונה.

כזכור לי אור כהן היום הלך לקנות מחשב . . . מאוד מעניין אותי מה הוא קנה בסוף אחרי כל החפירות פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי כמובן במפרט המחשב שלך,

צריכת ההספק הכללית של המערכת בהסתמך על הביקורת של Tom's Hardware שאמין עלי מאוד,

דומה מאוד לצריכה של 8800GTS 512 שהיא בין 164W ל 290W בעומס מלא.

כך שהספק אמור להספיק, אך שים לב שהכרטיס דורש חיבור 6 פינים נוסף מהספק (סה"כ 2 חיבורי 6 פינים).

בדוק אם לספק שלך יש 2 יציאות 6 פינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...