איתחולים פתאומים ולפעמים שגיאת "0xC0000005" בהרצת תוכנות - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איתחולים פתאומים ולפעמים שגיאת "0xC0000005" בהרצת תוכנות

pincher_95

Recommended Posts

אז ככה קודם אני אפרט מה עשיתי , עשיתי שדרוג למחשב כרטיס מסך sapphire hd3870 והוספתי זיכרון עוד ocz rev.2 2x1Gb לפני זה היה לי את אותו זיכרון בדיוק , למעשה הגדלתי ל- 4GB .

לאחר התקנת חומרה כל פעם שאני נכנס ל- WIN הוא עושה איתחולים ומסרב לעבוד עם 4GB עובד רק עם 2GB , גם פה לא נגמרות בעיות כאשר אני משחק ב- ולפעמים אם WINAMP הוא נותן שגיאת 0xC0000005 ולמעשה סוגר את התוכנה . בהתחלה חשבתי שזאת בעיית זיכרון לכן בדקתי סלוט סלוט סטיק סטיק עם MEMTEST86 , שלא להפתעתי קיבלתי שגיאות בכל סלוט וכל סטיק אבל אז שמתי לב שהשגיאות תמיד באותה כתובת לכן בדקתי את הזיכרונות במחשב אחר וכן להפתעתי שם לא נמצאו שום שגיאות לאחר מספר רב של הרצות ואת הזיכרון ממחשב שני שמתי אצלי ו- MEMTEST86 שוב נתן שגיאות על זיכרון שהוא בוודאות תקין

לרקע מותקן אצלי WINXP X64 ו- X64 התקנות חדשות בשניהם אותה בעיה , כל החומרה שלי חדשה ונמצאת במפרט וביוס עדכני.

אם למישהו יש רעיונות , שתפו בידע.....אני אישית מהמר אל ....אאא כן הוספתי תמונה מ- MEMTEST86

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק באתר של או על המדבקות של הזכרונות מה הנתונים שהם דורשים (תזמונים ומתח) ותגדיר אותם ככה ידנית בלוח אם.

אחר כך תבדוק בממטסט את 2 הזכרונות הישנים בסלוטים שהם היו קודם בשביל לוודא שלפחות במצב הקודם אין שגיאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שיתקל בעתיד בבעיה דומה אז הנה פתרון , בשביל שני סטיקים הבעיה נפתרה ע"י עדכון לגרסה F12 ( בשביל לוח אם שלי ספציפית) ובשביל 4 סטיקים הבעיה נפתרת ע"י העלת מתח שמסופק ל- ל-2.1V ב- BIOS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...