מעוניין להשתמש בכרטיסי רשת OB ברשת הביתית בנוסף לרשת אלחוטית הקיימת - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין להשתמש בכרטיסי רשת OB ברשת הביתית בנוסף לרשת אלחוטית הקיימת

צפיד

Recommended Posts

שלום לכולם,

תצורת המערכת:

מחשב1- כרטיס רשת + 2 כרטיסי רשת OB ( לוח GB X38)

מחשב2 (HTPC)- כרטיס + כרטיס OB .

ראוטר נמצא בקומה שנייה יחד עם מחשב1 .

ממחשב2 הגלישה הורדה קבצים היא במהירות רוחב הפס -תקינה ואין בעיות.

אך העברת הקבצים ממש ממש מבאסת בין המחשבים (GIGA לוקח בערך שעה).

חשבתי להתשמש בכרטיסי הרשת הOB עם כבל מוצלב,

אך אני רוצה שזה יהיה רק לטובת העברת קבצים מהירה ובלי שהאינטרנט יתנתק מהרשת (דרך הראוטר).

האם אוכל לקבל הדרכה אם זה אפשרי?

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה כבר מעביר כבל ממחשב 2 למחשב 1, איפה שנמצא גם הראוטר, פשוט חבר את מחשב 2 לראוטר עם הכבל הזה ואז לא תצטרך להתעסק עם שני חיבורי בכל מחשב.

אלא אם כן אתה ממש רוצה מהירות גיגהביט בהעברת הקבצים בין המחשבים (ספק אם זה שווה את זה, זה לא באמת ייתן שיפור פי 10 לעומת מהירות 100 מגהביט שתקבל דרך הנתב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה כבר מעביר כבל ממחשב 2 למחשב 1, איפה שנמצא גם הראוטר, פשוט חבר את מחשב 2 לראוטר עם הכבל הזה ואז לא תצטרך להתעסק עם שני חיבורי בכל מחשב.

אלא אם כן אתה ממש רוצה מהירות גיגהביט בהעברת הקבצים בין המחשבים (ספק אם זה שווה את זה, זה לא באמת ייתן שיפור פי 10 לעומת מהירות 100 מגהביט שתקבל דרך הנתב).

היי ,

ראשית תודה על התשובה,אני לא מעוניין לנתק את הכרטיס האלחוטי ולחבר פיזי אני רוצה להשאר בתצורה הקיימת.

אני רוצה לחבר את מחשב1 למחשב2 לצורך העברת קבצים (ענקיים10GB ) ואני רוצה מקסימום מהירות.

אם תוכל בבקשה לפרט איך אני עושה זאת ואם באמת יש צורך בכבל מוצלב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם שני הכרטיסים שלך תומכים בגיגהביט, חבר ביניהם כבל מוצלב שיהיה CAT5E לפחות, והגדר לשני הכרטיסים בשני המחשבים IP סטטי בטווח שונה מזה של הנתב (נגיד אם הנתב הוא 192.168.1.X - הגדר 192.168.2.X. גש ממחשב למחשב לפי ה-IP:

start-> run

192.168.2.10\\

(לדוגמה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם שני הכרטיסים שלך תומכים בגיגהביט, חבר ביניהם כבל מוצלב שיהיה CAT5E לפחות, והגדר לשני הכרטיסים בשני המחשבים IP סטטי בטווח שונה מזה של הנתב (נגיד אם הנתב הוא 192.168.1.X - הגדר 192.168.2.X. גש ממחשב למחשב לפי ה-IP:

start-> run

192.168.2.10\\

(לדוגמה)

המון המון תודה!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...