עזרה המחשב מקרטע. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה המחשב מקרטע.

Discreet

Recommended Posts

CPU Type AMD 64, 2000 MHz (10 x 200) 3000+

Motherboard Name Epox EP-8KDA3+/8KDA3J (6 PCI, 1 AGP, 3 DIMM, Audio, Gigabit LAN)

Video Adapter NVIDIA GeForce 6800 GT (256 MB)

Monitor Xerox XM7-22WH [NoDB] (FCWI7B0041116)

Disk Drive WDC WD1200JD-00GBB0 (111 GB, IDE)

DIMM1 512 MB PC3200 SDRAM 3x

אני לא מדבר על משחקים חדשים אלא על משחקים ישנים כגון קאונטר סטרייק סורס המחשב פשוט מריץ אותו על 40 fps...מה יכולה להיות הסיבה לכך?

והמשחק מוגדר על הגראפיקה הכי נמוכה.

אולי הכרטיס מסך לא מקבל מספיק חשמל בגלל ספק ג'ינרי[ksp 500w]?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם בטוחים שהספק פה הוא הגורם הבעייתי שבגללו הfps כלכך נמוך איך אני יכול לבדוק את זה לפני שאני קונה יש דרך לבדוק כמה מתח הכרטיס מסך מקבל מהספק כנ"ל המעבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי התחילה הבעיה? הוספת רכיב חומרה כלשהו? התקנת משהו חדש?

יש דברים שכדאי לבדוק ולעשות לפני שהולכים וקונים חומרה חדשה יכול להיות שסתם תשקיע כסף במשהו שלא יעזור לך[br]פורסם בתאריך: 22.01.2008 בשעה 15:05:55

אם אתה יכול גם לציין אם המשחקים שיש איתם בעיה אלה רק משחקי רשת
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע שתעשה כמה בדיוק

1. תבדוק אם קיימת גרסא עדכנית יותר של לכרטיס מסך שלך.

2. תבדוק את החום שלו אולי הוא מאובק וזה גורם לך לחום ולביצועים מינימלים של הכרטיס.

3.אם כל זה לא עוזר תבדוק אותו במחשב אחר ותיראה אם הבעיה חוזרת על עצמה אם כן זה כניראה לא הכרטיס מסך וצריך להסתכל אלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע שתעשה כמה בדיוק

1. תבדוק אם קיימת גרסא עדכנית יותר של לכרטיס מסך שלך.

2. תבדוק את החום שלו אולי הוא מאובק וזה גורם לך לחום ולביצועים מינימלים של הכרטיס.

3.אם כל זה לא עוזר תבדוק אותו במחשב אחר ותיראה אם הבעיה חוזרת על עצמה אם כן זה כניראה לא הכרטיס מסך וצריך להסתכל אלה...

אכן מומלץ לעשות את הבדיקות נ"ל

מה עוד שהזכרת קודם את המשחק קאונטר סטרייק שזה משחק אם שאר המשחקים שיש לך בהם בעיה הם משחקי יכול להיות שזה בגלל שהתקשורת שלך לרשת לא תקינה ואז אין שום בעיה עם רכיבי החומרה שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. יש לי את הגירסא הכי עדכנית

2.החום בממוצע על 45 במנוחה.

3.אני יבדוק על הp4 של אחי.

וזה לא רק בקאונטר סטרייק ומשחקי זה פשוט המשחק שאני הכי משחק בוא ובגלל הfps אני לא יכול כרגע.

זה גם במשחקים אחרים שהם לא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...