(סורס,קונדישן זירו,1.6) Counter - Strike CS - הדיון הראשי - עמוד 16 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

(סורס,קונדישן זירו,1.6) Counter - Strike CS - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

וואלה אני מאבד כל רעיון :\ ,

בבדיקות טמפרטורות :

מעבד 57 מעלות ככה

כרטיס מסך 60

לוח אם 43

הארד דיסקים : 42 ו 39 .

הFPS שלי ממש גרוע היה [30 , 40] , והחומרה לא כל כך רעה [ P-D 2.8 , 2GB , WINXP SP3 , GF8400GS 512MB ]

הבנתי שאולי הכרטיס מסך מחומם מידי וזה נותן לי ירידה , אז לקחתי תמאורר צד של הדלת [שגם ככה היא פתוחה כל הזמן] והלבשתי אותה על צלעות הקירור של הכרטיס מסך מה שנותן לי ירידה של 15~20 מעלות בקירור של הכרטיס מסך ,

מה שנותן לי מצב של טמפרטורות :

מעבד : 57

כרטיס מסך 46~50

לוח אם 43

הארד דיסקים : 42 ו 39

[חשוב להגיד לכם שברגע כתיבת הנושא הטמפרטורות הם כאלו , לפעמים הם פחות , למשל המעבד לפעמים 50 , הלוח אם לפעמים 37 , הארדיסקים לפעמים על 35] ... [וזה בזמן מנוחה] . . .

עכשיו עדיין לאחר ההורדה החדה של הטמפרטורות של הכרטיס מסך נשאר לי FPS נמוך ! זה משגע אותי , הורדתי תסנכרון אנכי מהדרייברים של הכרטיס מסך , ניסיתי לשחק על ההגדרות הכי נמוכות ונשאר לי אותו FPS כמעט !! [מה שאומר שהעלתי חזרה להכי גבוהות כי זה לא כל כך שינה] .

איך אני יכול לפתור תבעיה הזאתי ?

זה בעית טמפרטורות ?

אגב, שאלה טיפה שלא קשורה לנושא זה , האם כדי שדלת המארז תהיה פתוחה או סגורה ?

כי אם היא פתוחה = יציאת אוויר חם בלי בעיה + כניסת אוויר קר בלי בעיה איפה שנמצאים המאוורים ... אז ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 302
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוקיי, לא הבנתי אותך.

בסטים הוא פשוט כותב counter strike - הגירסה האחרונה שלו היא 1.6, ואנשים נוטים להגיד CS1.6 משום שבעבר היו גירסאות קודמות.

המון בטות והרבה אנשים נורא אהבו בעבר את 1.5.

בקיצור, העניין הוא שהאנשים ממשיכים לכתוב מתוך הרגל [או אחרים מחוסר ידע] 1.6 בגלל שבעבר היו גירסאות שונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום

יש לי בעיה בסטים

כל פעם שאני מתחבר לוקח 10 שעות (לא מגזים) עד שהוא מסיים לטעון וברוב הפעמים הוא לא מסיים לטעון בכלל.

גם כשהוא עושה את הטעינה של הכניסה לCS זה לוקח הרבה הרבה זמן

בקיצור אני אשמח אם מישהו כאן יוכל לעזור לי

תודה רבה מראש....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטים לא קונים, סטים מורידים בחינם ודרכו קונים ::)

http://www.steampowered.com/

אני מתכוון אתה יודע לקנות את CS המקורי ולא הפרוץ

ההודעות שלך לא מובנות בכלל ::)

ואין כל קשר לוגי בין המילים =|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההודעות שלך לא מובנות בכלל ::)

ואין כל קשר לוגי בין המילים =|

רציתי המלצה איפה כדי לקנות את CS 1.6 המקורי באזור בנימינה ובאזור פרדס-חנה כרכור או איפה שהוא יחסית קרוב......

יותר מובן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זה לא כל כך קשור, אבל בתור אחד ששיחק ב CS ושיחק ב TACTICAL OPS אני יכול לומר בוודאות כי 2 המשחקים דיי זהים.

עברתי ב CS ל TACTICAL OPS מכיוון שהקהילה יותר מפותחת שם. יש אולי 8 או10 שרתים ישראלים ולכן הפינגים נמוכים יותר.

שוב מתנצל אם זה לא קשור, רק רציתי להמליץ.

סוף שבוע טוב.

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...