אקספלורר 7 עושה בעיות, מה לעשות? לאיזה דפדפן & - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אקספלורר 7 עושה בעיות, מה לעשות? לאיזה דפדפן &

LastForOne

Recommended Posts

שלום,

כשיצא אינטרנט אקספלורר 7 מייד הורדתי אותו... ולאחר תקופה שהוא התחיל לעשות לי בעיות ולהיות ממש כבד ותקוע מחקתי וחזרתי לIE6...

ניסיתי לתת לאקספלורר 7 עוד הזדמנות והתקנתי לפני חודש אקספלורר 7 שוב...

אבל יש עכשיו המון בעיות, בעיות בסקין שלו [פתאום המראה משתנה למראה ווינדוס 98], הדפדפן נתקע הרבה פעמים, ולפעמים תוקע גם את שאר המערכת כאשר הוא משאיר אחריו "שרידים" - תהליכים שלא נסגרו טוב...

יש לכם אולי פיתרון חוץ מהחלפת דפדפן?

ואם כבר החלפת דפדפן - ניסיתי לפני שבוע את הגירסא העברית החדשה ביותר של .. וברגע שנכנסתי לוואלה וראיתי טבלת תוצאות אחת שזה עיוות לגמרי ולא היה ניתן לקרוא, אמרתי לעצמי שהדבר האחרון שאני יעשה זה לעבור לפיירפוקס...

אם אין ברירה, לאיזה דפדפן כדאי לי לעבור? או IE6 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיירפוקס! (מומלץ גם להתקין לו Adblock Plus שחוסם פרסומות) תתבייש שאתה לא השתמשת בו עד עכשיו! :P:nono:

גם אופרה מצויין.

אתרים שכתובים בצורה דפוקה ותומכים רק ב-IE לא שווים גלישה אליהם. אגב התופעה הזאת קיימת רק בישראל! >:( בכל אתר מחו"ל לא תהיה לך שום בעייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Firefox+Noscript

רק בגלל התוסף הזה עברתי לפיירפוקס - עברתי על עשרות וואריאציות שונות של דפדפניפ- NO-SCRIPT אין לאף אחד. רק איתו יש לך שליטה מלאה על ביצוע סקריפטים אשר ישנם באתרים . http://noscript.net/features#basics

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה את Opera

אני אומר לך, זאת אופרה אחרת !

דפדפן מעוהל יש הרבה אפשרויות לקינפוג, הDIAL UP נחמד, שאתה פותח חדש אתה יכול לבחור בין 9 אתרים שהוספת שאותם אתה רואה בPREVIEW כלומר את האתר בקטן ויכול להיכנס אליו..

וגם הוא די מהיר... אולי הוא יהיה לך כבד על המערכת אני לא יודע ממש כי לי יש מחשב יחסית חזק... אבל אם לא תנסה לא תדע :P :P :P :P :P :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה את Opera

אני אומר לך, זאת אופרה אחרת !

דפדפן מעוהל יש הרבה אפשרויות לקינפוג, הDIAL UP נחמד, שאתה פותח חדש אתה יכול לבחור בין 9 אתרים שהוספת שאותם אתה רואה בPREVIEW כלומר את האתר בקטן ויכול להיכנס אליו..

וגם הוא די מהיר... אולי הוא יהיה לך כבד על המערכת אני לא יודע ממש כי לי יש מחשב יחסית חזק... אבל אם לא תנסה לא תדע :P :P :P :P :P :P

להיפך,

הרבה יותר מהיר מפיירפוקס והרבה יותר מהיר.

והכי קרוב לתקן שיש מכולם.

תהנה, אכן אופרה אחרת (תן לו זמן, ללמוד אותו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...