Palit 8800gt הרגיל הגיע עם קירור של ה-SONIC - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Palit 8800gt הרגיל הגיע עם קירור של ה-SONIC

leyaniv

Recommended Posts

קניתי היום ב- T.M.S את הכרטיס הפשוט של ב-1280 שקל.

פתחתי את הקופסא בחנות וראיתי שמורכב עליו הקירור של ה-SONIC.

בחנות בדקו את הכרטיס השני שהיה להם במלאי, וגם עליו היה מורכב הקירור הזה.

בדקתי בבית והוא לא מומהר בכלל.

אבל אני לא מבין מה כולם מתלהבים מהקירור הזה.

הוא רועש ברעש שדומה למקדחה שקודחת בקיר.

החלפתי אותו ל AC S1 בלי שום מאוורר וגם ירדו לי 15 מעלות על הדרך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הרבה גירסאות, יש רגילה, יש רגילה עם עיצוב של (כמו שלך שגם תומך ב HDMI), יש את SONIC שהוא הגירסה המעוצבת רק עם OC ויש (שהוא בדרך כלל עם הרבה זיכרון).

הקירור אמור להיות שקט וטוב בהרבה מהרגיל, יכול להיות שקיבלת פגום, בכל מקרה AC S1 טוב יותר.

חוץ מזה לא ניראה לי שיש 8800GT משתלם יותר בפחות מ 1300 שקל xD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי היום ב- T.M.S את הכרטיס הפשוט של ב-1280 שקל.

פתחתי את הקופסא בחנות וראיתי שמורכב עליו הקירור של ה-SONIC.

בחנות בדקו את הכרטיס השני שהיה להם במלאי, וגם עליו היה מורכב הקירור הזה.

בדקתי בבית והוא לא מומהר בכלל.

אבל אני לא מבין מה כולם מתלהבים מהקירור הזה.

הוא רועש ברעש שדומה למקדחה שקודחת בקיר.

החלפתי אותו ל AC S1 בלי שום מאוורר וגם ירדו לי 15 מעלות על הדרך...

לא ראיתי הרבה התלהבות מהקירור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הרבה גירסאות, יש רגילה, יש רגילה עם עיצוב של (כמו שלך שגם תומך ב HDMI), יש את SONIC שהוא הגירסה המעוצבת רק עם OC ויש (שהוא בדרך כלל עם הרבה זיכרון).

הקירור אמור להיות שקט וטוב בהרבה מהרגיל, יכול להיות שקיבלת פגום, בכל מקרה AC S1 טוב יותר.

חוץ מזה לא ניראה לי שיש 8800GT משתלם יותר בפחות מ 1300 שקל xD

לא ידעתי שקיימת גרסה כזה... מסתבר שגם בחנות לא ידעו ומצטער שלא בדקתי באתר שלהם לפני שהעלתי הודעה מיותרת :)

תומך HDMI? מה הכוונה? גם עם סאונד או בלי? אם אני לא טועה כל כרטיס עם יציאת DVI "תומך" עם מתאם.

אולי הם מתכוונים לזה שמגיע בערכה שלו גם המתאם... בכל מקרה המתאם עולה 15 שקל ב- כולל משלוח

אולי הקירור הזה שקט בהרבה מהרגיל, אף פעם לא יצא לי לשמוע את הרגיל.

אולי הקירור פגום? קשה לי להאמין, לדעתי הוא פשוט גרוע.

בקשר למשתלם, לא מצאתי חנות במרחק נסיעה סביר עם כרטיסים זולים יותר במלאי. אבל יכול להיות שלא חיפשתי מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיסים של פאליט זולים, נדיר שיש כרטיס זול יותר.

הקירור של PALIT טוב, זה עובדה, הם משתמשים בקירור הזה כמה שנים (עם שיפורים) תמיד מי שקנה היה מרוצה.

ה DVI TO הוא רק תמונה, אין בכרטיס כרטיס קול מובנה, אתה אמור לקבל גם מתאם בשביל הסאונד (וגם TO של כמטר).

לדעתי אין כרטיס משתלם יותר ואני עדין חושב שהרעש נגרם מגוף פגום (בגלל זה גם ה S1 קירר את הכרטיס יותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקירור של PALIT טוב, זה עובדה, הם משתמשים בקירור הזה כמה שנים (עם שיפורים) תמיד מי שקנה היה מרוצה.

ה DVI TO הוא רק תמונה, אין בכרטיס כרטיס קול מובנה, אתה אמור לקבל גם מתאם בשביל הסאונד (וגם TO של כמטר).

לדעתי אין כרטיס משתלם יותר ואני עדין חושב שהרעש נגרם מגוף קירור פגום (בגלל זה גם ה S1 קירר את הכרטיס יותר).

PALIT זה זולים יותר פחות שכבות ב PCB משמע איכות פחות טובה נקודה זו הסיבה שהם נותנים פחות שנות אחריות והסיבה שהם יכולים לעשות את זה PCB פחות שכבות וזכרונות זוליםיותר כי הם מעצמה ענקית ויש להם פסי ייצור הגדולים בעולם ויש להם הסכמים עם NV ו ATI לייצר את זה בעצמם ראשונים וכך הם עשו גם הפעם

הכרטיס הזה לא הכי טוב ויש טובים ממנו

יש את הליטאק שזול יש את ה TWINTECH ב FOX שעולה 1290 שקל ו 3 שנים אחריות עם הקרור הגדול המאורר הגדול יותר שפחות רועש ומוריד 10-12 מעלות פחות מהקרור הקודם ככה שזה יותר משתלם יש את האלבטרון שעולה 1380 עם הקרור זלמן ב IQPC

יש אלטרינטיבות

לא יודע מה נדבקתם לזבל הזה של PALIT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם במאמת היו זבל אבל בשנים האחרונות היו שינויים גדולים בחברה.

אפשר לראות את זה בגופי הקירור, אפשר לראות את זה בעיצוב של ה PCB, הכניסה לחלקי שוק נוספים כמו כרטיסי HIGH END ולוחות אם.

גם משתמשת בחלקים זולים לכרטיסים שלהם, על זה אתם לא אומרים שום דבר :screwy: ביום שכרטיס של יגיע יותר רחוק מכרטיס של ב OC תוכלו להגיד ש זה חרא.

תזכור ש PALIT היא היחידה שהוסיפה לכרטים , צעד טוב מאוד.

הסיבה למחירים הזולים של זה האחריות הקצרה (שנתיים ולא שלוש כמו שנהוג) וזה ש PALIT לא מוסיפה למחיר כי היא "מותג" ובחנויות לא מעלים את המחיר כמו שמעלים למותגים אחרים.

אני בטוח שאם יתחילו להביא לארץ לוחות אם של BIOSTAR המחיר שלהם יהיה יחסית זול למרות שהלוחות שלהם טובים מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה DVI TO HDMI הוא רק תמונה, אין בכרטיס כרטיס קול מובנה, אתה אמור לקבל גם מתאם בשביל הסאונד (וגם HDMI TO HDMI של כמטר).

לדעתי אין כרטיס משתלם יותר ואני עדין חושב שהרעש נגרם מגוף קירור פגום (בגלל זה גם ה S1 קירר את הכרטיס יותר).

הקירור של PALIT היה לדעתי רועש במיוחד, אבל יכול להיות שזה פשוט עיניין של טעם.

כל המחשב שלי שקט לחלוטין. כל המאוררים הם איכותיים מאד ועובדים על 7 וולט.

ממרחק סביר אי אפשר לשמוע אם המחשב עובד בכלל.

קיבלתי מתאם SPDIF שמצד אחד חיבור RCA ומצד שני S-Video 7 PIN.

כנראה מחברים את היציאה הדיגיטלית של הכרטיס קול ל-TV-OUT של הכרטיס מסך ומשם הוא מנתב את הסאונד דרך ה-HDMI

לא קיבלתי כבל HDMI...

לפני ההתקנה של S1 קיבלתי 55 מעלות במנוחה שאם אני זוכר נכון זה יותר טוב מהקירור הסטנדרטי.

אחרי ההתקנה אני על 40 במנוחה ו-52 במאמץ. מדהים לדעתי.

לפני זה היה לי 7600GT פסיבי שהגיע ל-70 במאמץ....

PALIT זה זכרונות זולים יותר פחות שכבות ב PCB משמע איכות פחות טובה נקודה זו הסיבה שהם נותנים פחות שנות אחריות....

אני נוטה להסכים, ה-PBC נראה ומרגיש זול. ממש לא הסטנדרט שהייתי רגיל אליו מחברות כמו למשל.

חבל שלא הסתכלתי על הדגם של הזכרונות כשהחלפתי את הקירור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...