Abit VS Epox, מה דעתכם? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Abit VS Epox, מה דעתכם?

who_Cares

מה עדיף מבחינת ביצועים וOC?  

222 הצבעות

1. 1. מה עדיף מבחינת ביצועים וOC?

• Abit NF7-S/NF7-M
    • Epox 8RDA+/8RGA+

Recommended Posts

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Abit Abit..... תגידו את זה יחד איתי.....

לפי דעתי כלל הלוחות של אביט הוא מבין האיכותיים ביותר (עם לא הכי) שיש למעבדי ... אביט זו חברה שביססה את עצמה על שוק האוברקלוקים וכל הלוחות אם שלה מיועדים בדיוק למטרה זו... ביקורות אגב לפי מה שאני ראיתי בנתיים מעדיפות את האביט.... nf7-s מגיעה עמוס! בפיטצ'רים ככה שכבר ישלו פלוס רציני.... אישית לא הייתי הולך על לוח עם כ.מסך מובנה מעצם העובדה שהביצועים שלהם די, עלובים! ככה או ככה שתי החברות יצאו בסידרת לוחות מצויינים (nforce2) ככה שטעות אנילא חושב שתוכל לעשות הנה או להנה... אז תתחדש....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהצגתי בקישור הוא ביצועי הOCing הטובים יותר של ה8RGA+ על-פני הNF7.

המסקנות שם נוגעות לאינטגרציה של כל השימושים בלוח ולאו דווקא לגבי OCing.

אגב, יש להתייחס לקטע ה-Pros&Cons כך שה8RGA+ טוב יותר. למה? אנחנו לא מדברים על הNF7-S, כך שאין לו SPIDF ו-SATA. ירדו לו שתי יתרונות וירד לEpox חיסרון. המחירים הם לא הנקודה וירד עוד חיסרון לEpox. מה עוד שכשנכתב.. 'doesn't reach as high FSB due to IGP?' ..כן, זהו בולשיט טהור. מה עוד שהם מזיינים בשכל על שההיטסינק של הצ'יפ הצפוני גרוע ב8RGA+, כשלNF7 כלל אין היטסינק על הצ'יפ שבגשר הדרומי. אה, כן.. 'overclocks superb out-of-the-box' .. זהו עוד בולשיט.

אתה טועה, הוא באמת לא מגיע לFSB גבוה בגלל הIGP (219 עם 2.0V?!), ההיטסינק לNB באמת גרוע (קירור פאסיבי חלש, לעומת האביט- אקטיבי..לדוגמא, הNF7 שאצלי עכישו עומד על 19 מעלות בסטוק, 22 עם VDD של 1.7V).

היטסינק על הגשר הדרומי אל הכרחי..אם בכל זאת רוצים אפשר לקחת כל היטסינק בגודל מתאים ולהדביק.

הNF7 שלי כרגע רץ על 215 מה"צ בליב עייה בכלל..לא ניסיתי רחקו יותר, זה לא נחשב לאיכותי בעינך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שאומר,

עם האפוקס הגיעו למהירות באס של 219 מה"צ עם מתח לצ'יפסט של 2.0V, לעומת האביט שהגיע ל220 ומעלה עם 1.7V.

האפוקס נשרף אחרי שישה שבועות במאמץ עם הVDD הזה, לא דווחו מקרים כאלה עם האביט.

לדעתי דווקא אומר הרבה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חוכמה לחשמל את הלוח אם למוות.

בד"כ, רוב המשתמשים שמחשמלים למוות את החלקים מגיעים למהירות מירבית ואח"כ חוזרים למצב נורמלי ( OC רגיל - ללא חישמול למוות של החלקים ).

מניסיון, נכון להיום OC יציב תלוי במעבד בלבד.

נ.ב.

כול המחשבים שלי ב OC תמידי על לוחות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...