זקוק למסך חדש 1700~2000 ש"ח - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק למסך חדש 1700~2000 ש"ח

iakovl

Recommended Posts

טוב חברה

אחרי 8!!! שנים שאני משתמש בMAG 786FD הישן שלי (והוא עובד מצויין עדיין)

החלטתי ללכת על מסך LCD חדש (8 שנים!!! די... הספיק לי)

אחרי אינספור דיונים שקראתי הגעתי למסקנה הפשוטה, בתקציב שלי (שהוא בעיקרון 1700 ש"ח אבל עם תזוזה גם ל2000 במקרה המאוד קיצוני)

המסך הכי טוב שאני יכול לקחת זה 226BW (אם היה CW אז היה יותר טוב)

הבעיה איתו היא הרולטה הרוסית עם הפנלים... שאפילו אנשים אומרים שיש פאנלים שעם הגדרות יהיו טובים בערך כמו S

מה אני צריך ממסך? ... טקסט... בעיקר (אני חולה אנימה מה לעשות) אם אפשר היה להוסיף PIVOT (סיבוב על ציר 90 מעלות) היה טוב. משחקים זה לא הצד החזק שלי (כל עוד אני בצבא) וכמובן האופציה של VIDEO IN גם נחמדה....

אני שוקל גם את 2007WFP... יותר יקר אבל איכותי יותר

צריך דעות, אני מקווה לקנות מסך חדש השבוע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני נמצא בדילמה, הרי כאן די סולדים מה-226BW עקב פאנל TN, הדל איכותי יותר ללא ספק אם יש לך את הכסף.

אם תוכל למצוא 2007WFP ב-2000 ש"ח אז תלך על זה.

ואם שאלתך היא בחירה בין שני מסכים אז התשובה היא די ברורה: ה-.

אני לעומת זאת ממה שהתרשמתי מצא חן בעיני הסמסונג ואם אזמין אותו יעניין אותי לדעת עד כמה הוא נחות מה-2007WFP (לשימושים שלי).

לצורך כך אני אקח אותו לגיסי והעמיד אותם אחד ליד השני ואז נראה אם לצחוק או לבכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לעומת זאת ממה שהתרשמתי מצא חן בעיני הסמסונג ואם אזמין אותו יעניין אותי לדעת עד כמה הוא נחות מה-2007WFP (לשימושים שלי).

לצורך כך אני אקח אותו לגיסי והעמיד אותם אחד ליד השני ואז נראה אם לצחוק או לבכות.

נשמח לחוות דעת, עדיף בצירוף השוואה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חיפשתי די הרבה את ה971P בשחור.לצערי לא מצאתי.בכמה החנויות שרשמו שישנו בשחור אחרי ברור התגלה שזה שנהב.לא בדקתי רק בגיבור

(בטלפון אמרו שיש שחור ולבן אך כרגע לא במלאי) ובעוד חנות המוכר התעקש ששקיים אצלו בשחור ויהיה בשבוע הבא אך נמאס לי ורכשתי 200W7ES.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...