[עזרה]עם המחשב נתקע - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[עזרה]עם המחשב נתקע

zion561

Recommended Posts

חברה מה נשמע?

תראו ישלי בעיה מוזרה במחשב..

לפני כ חודשיים ככה בערך הלך לי הכרטיס 7600GT AGP קיצור החליפו לי אותו בזיכוי ל 7600GS

קיצר הכרטיס עבד שבוע מצוין..וכיביתי תמחשב יום שישי ובשבת אני מדליק תמחשב הכול עובד מצוין

ומתי שאני באה להכנס למשחקים אז המשחקים פשוט נתקעים או בתפריטים או בתחילת המשחק ממש שלא רואים עדיין כלום שחור.. ונקודה כזאת לבנה

ניסיתי בהרבה משחקים ואפילו במשחקים ששוקלים 13 מגה=[ לא הולך כלום

הטמפרטורה מצוינת מעבד P4 על 30 מעלות ככה הכרטיס על 40

ניקיתי תמעבד עם פן וגם תכרטיס אמממ ניסיתי להחליף זיכרונות ולא עזר..עדכנתי למלא סוגים לא עזר וגם פירמטתי

ניסיתי גם להוציא תכרטיס ולהכניס ולא עזר כלום..

יש לי עוד 3 שנים אחריות בערך על הכרטיס של ASUS

תראו מה שאני רוצה לעשות זה פשוט להוציא תכרטיס הנוכחי שלי 7600 ופשוט להפעיל תמובנה.. לפחות לשבוע שאני יוכל לשחק איזה משחק

ולתת תכרטיס לחנות שיבדקו

מה שאני לא יודע זה איך אני מפעיל תכרטיס המובנה? צריך להגדיר בביוס? או שמתי שאני יפעיל תמחשב ישר המחשב יעלה וצריך לעדכן דרייברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל דרישות של משחקים לא קשורים לגודל של ההתקנה שלהם.

האם מותקן אצלך DIRECT X מעודכן?

מה שאתה צריך לעשות זה רק להפעיל את הכרטיס המובנה בביוס או לאפס הגדרות אם כבר הוצאת את הכרטיס מה AGP

תכבה את המחשב>תוצי אותו משקע חשמל>חכה כמה דקות>תגע במארז>תוציא את הסוללה לכמה דקות ותחזיר חזרה>תחבר את החשמל ותדליק את המחשב

[glow=red,2,300]שים לב שאתה לא מדלג על שום שלב![/glow]

על הדרך כמובן רצוי לבדוק גם את מצב הקבלים (ראה מדריך בסטיקי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אני יודע שזה לא קשור בדרישות פשוט אני אומר לך שזה קורה בכול! המשחקים. אפילו הכי חלשים

אממ כן מתי שהתקנתי DRIVER זה התקין לי איתו גם DX מעודכן.

תקשיב גבר אין מצב אם אני מוציא את הכרטיס זה לבד יפעיל תמובנה?

כי אין לי מושג איפה נמצא הלשונית של הכרטיס המובנה והפעלתו

אני מעדיף פשוט לא לגוע בסוללה שלא להרוס כלום(ידיים שמאליות חח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אם תנסה תדע, בהרבה מאוד לוחות הכרטיס המובנה מתבטל אוטומטית בהכנסת כרטיס הרחבה, וחוזר לפעולה בהוצאת כרטיס ההרחבה.

פשוט multicore הגדיל ראש ונתן לך את הדרך המלאה לפעולה נכונה שתתפוס על כל הלוחות גם כאלה שלא פועלים אוטומטית כמו שרשמתי למעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

directx לא יכול להיות מותקן יחד עם דרייבר

תתקין אותו בנפרד מפה:

http://www.softpedia.com/get/System/OS-Enhancements/DirectX-9.0c-Redistributable.shtml

ותריץ dxdiag אחרי שאתה מתקין אותו כדי לראות שהכל בסדר

אם בביוס מוגדר שהכרטיס המובנה יהיה מנוטרל אז הוא לא ידע אוטומטית שאם אתה מנתק את הכרטיס מהAGP שבעצם הכוונה היתה להפעיל את הכרטיס המובנה בגלל כתבתי את מה שכתבתי.

בחוברת של לוח האם כתוב איך אתה מפעיל/ממטרל את הכרטיס המובנה אם אתה לא יודע למצוא בעצמך ואם אין לך חוברת מודפסת אתה יכול להוריד גרסת PDF מאתר היצרן אחרי שאתה מאתר את הדגם של הלוח.

עריכה:

אני לא פוסל שבאמת הכרטיס יופעל אטומטית אבל אי אפשר להבטיח או לדעת את זה בלי לדעת איזה יש לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...