תקלה מוזרה עם חיבור המחשב לטלוויזיה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקלה מוזרה עם חיבור המחשב לטלוויזיה

פיפא

Recommended Posts

שלום לכולם,

יש לי תקלה ממש מוזרה בחיבור המחשב לטלווזיה.

יש לי בבית כבל שמתחבר למחשב (יציאת s-video)חיברתי אותו למחשב ואת הכבלים בצד השני לטלווזיה(בננה, צהוב ולבן).

הכל הלך טוב ושהמחשב נדלק התחילו לראות תמונה אבל כל פעם שזה מגיע לשולחן העבודה התמונה מפסיקה בטלווזיה ונהפכת למסך שחור(במסך המחשב התמונה נראית מצויין).

בקשר לטלווזיה היא ממש ישנה ואין לה חיבור של בננה אדומה (רק צהוב ולבן).

תודה רבה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם שהטלויזיה מחוברת לבד (כשאין מסך מחשב) אז הבעיה ממשיכה?

החיבור הלבן והאדום זה לסאונד, לא רלוונטי עכשיו, מה שחשוב זה שהצהוב מחובר כמו שצריך.

איזה כרטיס מסך יש לך? בוינדוס כנראה שאתה צריך להגדיר ידנית את הדואל-מוניטור (שימוש ב2 התקני תצוגה בו-זמנית), תעשה את זה דרך התוכנה של הדרייבר לכרטיס מסך או דרך חלון הגדרות תצוגה (איפה שמשנים רקע\שומר מסך, רק בלשונית האחרונה).

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה.

כשהוצאתי את חיבור מסך המחשב זה עבד,אתה יכול להסביר לי איך עושים ששניהם יפעלו ביחד?

יש לי עוד שאלה קטנה,

את המשחקים והכל רואים מצויין אבל את הכתב במשחקים/שולחן העבודה וכו' רואים רע יש דרך לשפר את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. תרשום איזה כרטיס מסך יש לך.

2. תוכל לשחק עם הגדרות בהירות/חדות במסך או לנסות להחזיר את ההגדרות לברירית מחדל.

3. במידה וזה מסך LCD יכול להיות והוא מחובר דרך D-SUB זה מאוד הגיוני שיהיה לך טקסט מטושטש.

4. יכול להיות שהרזולוציה שמוגדרת אצלך במערכת הפעלה לא נתמכת בטלויזיה בגלל זה אתה יכול לראות את BOOT אבל כשזה מגיעה למערכת הפעלה את לא רואה שום דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה.

כשהוצאתי את חיבור מסך המחשב זה עבד,אתה יכול להסביר לי איך עושים ששניהם יפעלו ביחד?

יש לי עוד שאלה קטנה,

את המשחקים והכל רואים מצויין אבל את הכתב במשחקים/שולחן העבודה וכו' רואים רע יש דרך לשפר את זה?

תדליק את המחשב עם 2 המסכים מחוברים וכשהוינדוס יעלה תלך לחלון ההגדרות (איפה שמשנים את הרזולוציה) אתה אמור לראות שם ציור של 2 מסכים, תדאג ששניהם במצב פעיל (אם לא אז תלחץ כ.ימני על המסך הכבוי ותפעיל גם אותו), תדאג שלטלויזיה תיהיה מוגדרת רזולוציה נמוכה (640X480 או 800X600) וכמובן תדר נמוך (50-60HZ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...