*לקראת קניה* חוות דעת למחשב HTPC החדש שלי(תקציב~8000) - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

*לקראת קניה* חוות דעת למחשב HTPC החדש שלי(תקציב~8000)

MadGhost

Recommended Posts

בקשר לספק - אם אתה רוצה הכי שקטים הם של סיסוניק כאשר השקט יותר הוא ה- 500 (מדורג כאחד הספקים השקטים ביותר)

http://www.foxpc.co.il/Product.aspx?productid=701

http://www.foxpc.co.il/Product.aspx?productid=700

(לא עשיתי בדיקת מחירים ולא לגבי החנות הזו באופן ספציפי, שווה לבדוק ולשים לב שתקל 5 שנות אחריות שידוע לי שניתנים עם הספקים שלהם)

היתרון של הליברטי ה400 זה שלבד מכך שהוא שקט יחסית, הוא מודולרי (כבלים שאינך צריך אתה יכול לנתק ולאפסן בשקיק בד שמגיע עם הספק) דבר שחוסך לך הרבה בלגן במארז ובעצם מקל על זרימת האוויר ומכאן מביא גם ליותר שקט

בקשר ללוח האם- הבטתי שוב ונראה שהתבלבלתי עם הודעה של מישהו אחר. לוח האם שבחרת הוא בדיוק זה שהתכוונתי להמליץ לך. קבל תיקון על ההארה וסליחה אגב. הלוח זה היה מצוין גם לכפול ליבה E6500, E6750.

כמובן שאם אתה רוצה אתה גם יכול לרדת לאת'לון כפול ליבה של (לדעתי אם כבר ה- 4800 שבטכנולוגיית 65 ננ"מ - פחות מתחמם) שגם הלוחות המותאמים להם הרבה יותר זולים וכך לחסוך הרבה כסף, ואלמלא אתה גיימר כבד, כלל לא לחוש שינוי בביצועים, אבל אם הכסף לא לחוץ לך, כפול (או מרובע) של יתנו לך מחשב עוד יותר טוב. ועם יתר גמישות בין אם ב- OC ובין אם בלוח בעל מחברי SATA רבים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז נרגעתי בקשר למעבד... מה שעדיין מציק לי זה הספק : הבעיה עם הסיסוניק מבחינתי שהם לא מודולריים - וחשוב לי הסידור של הכבלים ( בגלל זה בחרתי בliberty400w בהתחלה ). יש מצב שמשהו מכיר ספק שהוא גם מודולרי , וגם שקט ואמין נגיד כמו הcorsair vx450 .

ראיתי באיזה אתר(לא זוכר באיזה) בחיפושים שלי שהcorsair 450vxeu הוא כן מודולרי - בניגוד לדגם הרגיל(corsair 450vx) אבל אני לא בטוח לגבי זה בכלל - וגם אמרו פה שאין הבדל... צריך עוד לבדוק את זה - אבל אם משהו יודע אז שיגיד...

לסיכום: אם משהו מכיר ספק חזק , אמין באזור ה450W , מודולרי , ובעיקר שקט ( באזור ה22db ) אני אודה לו מאוד ... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לא רע... קצת overkill מבחינת וואטים אבל זה לא יכול להזיק :cool2: גם מבחינת רעש כל עוד שהוא עד50% load נראה סבבה ...

עוד שאלה - יש למשהו מושג איך אני יכול לבדוק אם הmaxorb והכרטיס מסך(Gigabyte GV-NX88T512HP) לא מתנגשים לי עם הצלעות קרור שבאות על הלוח אם (Gigabyte GA-P35-DS3) ??? זה נראה לי קצת גבולי כזה לפי התמונות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי להעליב, זה נראה לי ממש דבילי לקנות בלי כרטיס טלוויזיה. זו אחת המטרות של .

הכל תלוי במטרת ה-.

אצלי המטרה זה לראות סרטים ולשמוע מוסיקה נטו ! אין לי שום כוונה להקליט דברים מהטלויזיה, אני בכלל לא רואה חוץ מהחדשות.

בכל מקרה, אם יתעורר הצורך להקליט תמיד יהיה אפשר להוסיף תכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...