כרטיס מסך - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך

csohad

Recommended Posts

הבעיה היא שה-Prophet III Ti200

לא במלאי ואני רוצה את המחשב מחר (יותר נכון אתמול),

האופציות הן Prophet II Ti או GeForce III -אני חושב שזה גם של Hercules (זה מה שהמוכר אמר בטלפון כנראה הדגם שלפני ה-T200),

בחרתי ב II Ti- כי זה היתה האופציה השניה שלי (וגם כמו ש- אומר אל תתן למוכרים לבלבל אותך)

אני יודע שעשיתי את הצעד הנכון השאלה היא למה?

(גם אני רוצה GF5 Ti20k ב-100$)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה יודע שעשית את הצעד הנכון ?

בחרת בGeForce 2 Ti על פני 3 (ולהזכירך, 3 רגיל הוא יותר מהיר מGeForce 3 Ti200 שהוא יותר חלש). ברור שלבחור בGeForce 3 היה יותר טוב, למה עשית את זה בדיוק ?

(הכרטיסים של הרקולס מצויינים בכל מקרה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבןאדם גם לא אמר האם היה בידו הממון לקניית הג'י פורס 3... רק כדי להבהיר את הנקודה, ההג'י פורס 3 באמת יושב באמצע בין הטיטאניום 200 ל-500, וחוץ ממהירויות שעון אין שום הבדל טכנולוגי. כלומר בהחלט ניתן לקחת ג'י פורס 3 טיטאניום 200 איכותי ולהמהיר אותו למהירות של הג'י פורס 3 ולקבל תמורה דומה... בפחות כסף כמובן...

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הג'יפורס 2 TI יכול להספיק לו גם לעוד שנה(למרות שאני די סקפטי בעניין, כי יצאו טכנלוגויות חדשות, וטכנולוגיה של ג'יפורס 2 כבר היום זה לא דבר חדש)ף זה תלוי מה הוא דורש מהכרטיס שלו.

אני חושב כשאדם בוחר כרטיס מסך, צריך גם להכניס לעניין איזה מסך יש ברשותו, בנוסף לתקציבו, היות ולמשהו שהוא בעל מסך 17" בן לפחות שנה אין שום סיבה להחליף את המסך, אבל גם אין לו שום סיבה לקנות כרטיס מסך יקר מאוד, כי בד"כ הרוזולוציה האופטימאלית למסכים כאלה(מבחנית REFRESH RATE) היא 1024*768, ואז אין שום סיבה לקנות כרטיס כמו TI500, שכן לא נראה לי שמשהו יחליף מסך בן שנה(מסכים, לדעתי, זה מסוג הדברים שקונים פעם ב... ולא מחליפים אותם עד שהם מתפגרים).

לכן יש לי שאלה למתחיל השאכול; מה התקציב שלך לקניית כרטיס המסך, ואיזה מסך יש ברשותך.

אם בהתחלה תכננת על קנייה של כ.מסך בסביבות ה1000-1800(ג'יפורס 3 רגיל, TI500 או TI200), ובסוף החלטת ללכת על 2TI, אז יכול להיות שבאמת עשית החלטה שגוייה, כי האחרון הוא כרטיס של משהו כמו 600-800 ש"ח והכרטיס לא יענה על הציפיות שלך.

הערה: עד כמה שזכור לי לTI200 ולTI500 יש גם איזה הבדל טכנולוגי קטן לעומת הGeforce 3 הרגיל, בנוסף להבדלי המהירויות. אגב, כדי לעשות סדר בבלגן, הכרטיסים הולכים בסדר הבא(מהחזק ביותר לחלש ביותר):

Geforce 3 TI500

Geforce 3

Geforce 3 TI200

Geforce 2 Ultra <- ומדובר בחלומות באספמיה, כי אין אותו בארץ.

Geforce 2 TI

Geforce 2 Pro

Geforce 2 MX400

Geforce 2 MX

Geforce 2MX200

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. תדחוף את ה-GTS לפני ה-PRO...

2. ובמסכי 17" אתה יכול לשחק כמו כלו ב-1280\85Hz... לכן כן צריך כרטיס מסך איכותי...

3. בסופו של דבר הטיטאניום יחזיק לפי דעתי לפחות לשבעה שמונה חודשים, ככה שכבר תוכל לקנות איזה ג'י פורס 3 במחיר נמוך, למרות שכמו שאנחנו יודעים גם זה לא בטוח...

8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על העזרה,

דבר ראשון עוד לא קניתי לאני יכול לשנות את ההזמנה,

דבר שני יש לי כבר מסך (MAG XJ707) (נדמה לי שבלאו הכי הוא מתקשה ברזולוציות גבוהות כמו שציינתם),

מלכתחילה התכוונתי לקנות את ה-Ti והצלחתי לגרד את ה-500 ש"ח בשביל ה-Ti-200'

אבל מכיון שהוא לא במלאי (והם גם לא יודעים מתי יהיה -זיגזג),

המוכר הציע את GF3 (מה שבטוח שאין לי את הכסף והרצון והצורך ל-Ti500 - ואם ה-GF3 עולה כמעט כמו ה-T500 אז זה בטוח לא משתלם)

אז השאלה נשארת האם לרדת לGF2-T ? או אולי אפילו כרטיס T200 מחברה אחרת ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הג'יפורס 2 TI יכול להספיק לו גם לעוד שנה(למרות שאני די סקפטי בעניין, כי יצאו טכנלוגויות חדשות, וטכנולוגיה של ג'יפורס 2 כבר היום זה לא דבר חדש)ף זה תלוי מה הוא דורש מהכרטיס שלו.

ואני אומר לך באחריות שיש לי GF2 Pro והוא "יחזיק מעמד" בלי שום בעיות אפילו עוד שנתיים.

אני רואה אנשים עם TNT RIVA 2 ואפילו וודו 3 3000, והם מריצים כל משחק בצורה טובה מאוד.

אז נכון, משחקים כמו סאם הרציני ועוד כל מיני משחקים שעושים שימוש בכל מיני טכנולוגיות אקזוטיות של הכרטיסים החדשים יעבדו עם פחות Eye candies, אבל זה ממש לא נורא.

ולפני שאתה מתחיל במסע ה-"אם אתה רוצה לשחק ב-640x480x16bit, שיבושם לך", אז שתדע: עדיין לא ראיתי משחק אצל חבר שלי (עם TNT RIVA 2 32MB) שדרש ממנו לרדת את ה-1024x768x32bit, ובמקרים קיצוניים במיוחד (Black&White, למשל) הוא ירד ל-800x600.

תאמין לי שזה הרבה פחות נורא ממה שזה נשמע, או ממה שאתה גורם לזה להישמע..

אני חוזר: יש לחבר שלי TNT RIVA 2 32MB. כרטיס "מלפני 4 דורות" כביכול. הוא מריץ כל משחק שאני מריץ (אני, עם GF2 PRO 64MB). אז נכון, כדי להשתמש באותה רזולוציה שאני משתמש בד"כ (1024x768 או 1280x960) הוא צריך להקריב "איכות תמונה" (Details, eye candies, וכו'), אבל אלה דברים שגורמים להתלהבות במשך כמה דקות, וזהו.

במהלך המשחק, אחרי כמה שעות טובות, כבר ממש לא ישנה לך אם אתה יכול לשחק ב-1024x768 ושהעננים בשמיים לא ישתקפו בשלוליות על הרצפה, או אם אתה יכול לשחק אפילו ב-1280x960 ושהעננים כן ישתקפו.

מה שכן ישנה לך, זה מאות ואלפי השקלים שביזבזת (או לא ביזבזת) עבור אותו הבדל "משמעותי"...

כמובן שאני לא אומר לאנשים לקנות היום TNT RIVA 2, זה הרי מגוחך. אני רק מראה לך שניתן בלי שום בעיה להשתמש באותו כרטיס מסך אפילו שנתיים אחרי שהוא יצא, למרות ש- עושה כאן טריק פילוסופי נחמד נורא, כדי לגרום לך לחשוב שהכרטיס שלך הוא כבר "מלפני 4 דורות", וישר לרוץ לקנות כרטיס חדש במאות ואף אלפי שקלים.

Geforce 2 Ultra <- ומדובר בחלומות באספמיה, כי אין אותו בארץ.

Geforce 2 Pro

שניהם היסטוריה..

את ה-Ultra כבר בערך חצי שנה לא מייצרת, ואת הפרו היא הפסיקה לייצר כשיצא ה-GF2 Ti, לפני לא-מעט זמן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Encoder צודק 100% בעניין הזה.

מהרבה בחינות עכשיו היא תקופת הפריחה של כרטיסי דור שני בכל הקור למשחקים

עד היום אני לא ראיתי מחקים שמנצלים את כל מה שיש ב 2... רק משחקים

כמו RTCW ו MAXPAYNE עושים באמת ניצול מלא של דור שני...

כרטיס כמו 2 PRO ישרוד בקלות שנתיים... כיוון שמנועים שיאמצו אותו באמת (שמתחילים לנצל את הגיפורס 3)

יצאו רק שנה מפה - ואפילו איתם הוא יסתדר יופי טופי, במובן בהקרבה קלה...

אז אין לו בעיה לעבוד שנתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...