למה יש לנו פיטמות לעזאזל????????????? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה יש לנו פיטמות לעזאזל?????????????

achiya1

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הציפורניים שימושיות מאוד.

דווקא בתור אדם אתה משתמש הרבה בידיים (ולא סתם הולך איתן)- והציפורניים מגנות על האצבעות שלך.

בלי ציפרניים כל האצבעות שלך היו מצולקות והרוסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי תשובה שלמען האמת תרגיז את כל הדתיים בפורום, אבל היי...אני לא אלוהים, אני רק מביע את דעתי...

בכל מקרה, אני הבנתי שלזכר יש פטמות בגלל שבתחתית סולם האבולוציה האדם היה דו מיני....והחזה תפקד כמו שמתפקד בימנו חזה של אישה (ייצור חלב) בכל מקרה, הפטמות לא הועפו בתהליך האבולוציה עד ימנו.

ד"א, ראיתי באחד הערוצים (לא ערוץ המסוממים לכל המתחכמים) תמונה משוערת של איך האדם יראה בעוד כאלף שנה, חלק מהדברים שלא יהיו לנו הם פטמות, אברי מין, את האצבע השנייה, זאת שליד הזרת וכו וכו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי תשובה שלמען האמת תרגיז את כל הדתיים בפורום, אבל היי...אני לא אלוהים, אני רק מביע את דעתי...

בכל מקרה, אני הבנתי שלזכר יש פטמות בגלל שבתחתית סולם האבולוציה האדם היה דו מיני....והחזה תפקד כמו שמתפקד בימנו חזה של אישה (ייצור חלב) בכל מקרה, הפטמות לא הועפו בתהליך האבולוציה עד ימנו.

ד"א, ראיתי באחד הערוצים (לא ערוץ המסוממים לכל המתחכמים) תמונה משוערת של איך האדם יראה בעוד כאלף שנה, חלק מהדברים שלא יהיו לנו הם פטמות, אברי מין, את האצבע השנייה, זאת שליד הזרת וכו וכו...

:pissed:

חח

לפי "דעתך"

סבא של סבא של סבא של סבא של סבא (ועוד 100 פעמים העתק הדבק)

היה קופיף ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יקח הרבה יותר מ 1000 עד שיעלמו לנו הפטמות אבולוציה זה תהליך של מליוני שנים.

לא מבין מה כל התאריות ענו לכם בתחילת הדיון כבר שהאדם מתפתח כנקבה ברחם ואז בא איזה כרומוזום ועושה לו שינוי מין שהוא תינוק.

וגם יש מצב שהבחור צודק שבהתחלה האדם היה קוקסינל כמו מספר חיות בטבע.

בכל מקרה ציפורנים זה שימושי מאוד! אחרת איך תתפוס דברים הכל יחליק לך מהידיים!

מה מיותר לדעתי זה העורלה בבולבול כי ישר חותכים אותה ואנחנו מסתדרים יפה מאוד בלי זה.

וגם הגורגרת בישביל מה צריך את הדבר הזה בגרון לא מבין?! :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגורגרת היא חלק מהגרון שלך.... זה לא סתם משהו נפרד.

גם לעורלה תפקיד בגוף.

הפטמות שלנו לא יעלמו.

לכל היונקים יש פטמות. הפטמות הם חלק מהצורה בה אנחנו נוצרים.

כשהם יעלמו אנחנו כבר לא נהיה "הומו סאפיינס".

בנוסף- האדם התגבר חלקית על האבולוציה. גם אנשים בעלי פיגור, תסמונת דאון, גמדים, עיוורים וכו' לא אמורים לשרוד. אבל הם שורדים.

גם אם אנחנו לא צריכים את הפטמות (ונגיד שהן יכולות להעלם, למרות שלא)- לא יהיה שום יתרון לאנשים שאין להם פטמות.

אין שום סיבה שאנשים בלי פטמות ישרדו ואנשים עם פטמות כן.

כמובן שיכול לקרות תהליך מסויים בו יהיה יתרון מסויים לאדם בלי פטמות (מחלקה שתוקפת את הפטמות, גורמת לדלקת חמורה שמתפשטת למוח- סתם דוגמה קיצונית), אך מצד שני אי אפשר להגיד שגם לא יתכן יתרון של בעלי פטמות.

בקיצר, להגיד שהפטמות שלנו יעלמו זה שטות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אז זה לא מסתדר להם עם סיפור הבריאה.

ד"א זה כן מסתדר עם סיפור הבריאה( אני לא הולך לצטט עכשיו) . לפי אחד מסיפורי הבריאה האדם והאישה נוצרו כיצור אחד דו מיני ולאחר מכאן נפרדו.

בסיפור נאמר ש ה' ברא את האדם בצלמו זכר ונקבה. כמובן שלא כתוב במפורש שהם נבראו כיצור דו מיני אבל זה פירוש מאוד מקובל וגם לפי הניסוח של הטקסט אפשר להבין זאת יכולה להיות הכוונה. בכל מקרה מכאן אפשר להבין שלאדם נשאר חלק מין האישה בזמן שנפרדו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...