מסך 22' DELL או SAMSUNG? תקציב 1600 ש"ח (שאלה על מסך של ASUS בע"מ 2 ) - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך 22' DELL או SAMSUNG? תקציב 1600 ש"ח (שאלה על מסך של ASUS בע"מ 2 )

RON_Xxx

Recommended Posts

SAMSUNG 226BW 22'' LCD 2MS 1:3000 DVI WIDE SCREEN

או

DELL E228WFP 22'' LCD 5MS 1:800 DVI WIDE SCREEN

השימוש הוא מסמכים ומשחקים אנילא אראה סרטים בכלל במחשב יש לי LCD 32' של מחוברת למחשב

עכשיו יש לי כרטיס מסך GTS 8800 512 MB

איך אתם אומרים הוא יגיב כשאני ישחק?.. אני יודע שזה לא הפורום לכן השאלה הזאת פחות רלוונטית כרגע מה שיותר חשוב הוא מה יותר כדאי תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-SAMSUNG הוא מסך טיפה עדיף, ומהיר יותר.

אם אתה לא רואה סרטים, אולי עדיף לך להשקיע באיכות במקום גודל וללכת על מסך 19" או 20" איכותי, כמו ה-Viewsonic VP930 או 200W6CS. מסכי 22" עם פאנל TN לא מומלצים למי שלא נעול על הגודל הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אני דיי נעול על הגודל.. בגלל שיש לי כבר מסך 19' דיי הרבה זמן (VA912) אחלה מסך דרך הגב.

פשוט זהו הגיע זמנו... ההבדלים משמועתיים ביי הדל לסמסונג? כאילו ה1:3000 יורגש באמת? אני אוהב את הדל הוא פשוט מהמם גם לאומת הסמסונג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על הנייר SAMSUNG פשוט משקרים בקול רם יותר. בכל הקשור לניגודיות שני המספרים מצוצים מהאצבע . ה-3000:1 של SAMSUNG זה בכלל ניגודיות "דינאמית" שזה בערך כמו שאני אגיד לך שהמכונית שלי יכולה לנסוע במהירות 1,000 קמ"ש אם תשים אותה בתא מטען של בואינג 777.

5MS מול 2MS זה יותר כמו 15MS מול 3MS. כך שפה (וכל מי שמדווח 5MS) משקרים יותר . זה אף פעם לא קריטי וזה יכול להיות מורגש רק במשחקים מהירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"דינאמית" שזה בערך כמו שאני אגיד לך שהמכונית שלי יכולה לנסוע במהירות 1,000 קמ"ש אם תשים אותה בתא מטען של בואינג 777.

חחחח הרגתה אותי אז אתה אומר ללכת כבר על מה שאני יותר אוהב מבחינה חיצונית .. או שכבר עדיף להוסיף 100 שקל ולקנות את הסמסונג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מסך?

אם זה 22 אינץ' אז תדע לך שהסמסונג עובר אותו...

הסמסונג הוא בינתיים המסך הכי טוב ל22 גם יותר מהדל

אם אתה יכול להשקיע בו הייתי אומר לך:קח אותו בלי כל היסוס

הוא מצויין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...