איך ניתן ''להשתיק'' קצת את המחשב בלילה? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך ניתן ''להשתיק'' קצת את המחשב בלילה?

SuB

Recommended Posts

שלום חברים!

אני מדי פעם משאיר את המחשב שלי דלוק בלילה על הורדות גדולות. המחשב הואר מחשב חדש P4 ויש בתוכו לפחות 5 מאווררים של הלוח אם (2) כרטיס מסך ספק ועוד אחד לקירור. המאווררים לא כל כך מרעישים (תאמת שבקושי) אבל בלילה שומעים אותם טוב מאוד והבעיה העוד יותר גדולה שהמחשב דיי קרוב לראש שלי בלילה (על הרצפה) והרעש מ-צ-י-ק ועושה כאב ראש (באמת).

רציתי לדעת איך אפשר להגדיר או לעשות משהו בנידון כדי שהמחשב יפעל בצורה שקטה יותר? אני יודע שבמצב המתנה המחשב שקט מאוד אבל כל פעם במצב המתנה האינטרנט מתנתק. אני ישמח אם תביאו לי פתרון נורמלי (לא כמו-"תשים כריות, שמיכות ובונקר על המחשב").

נ.ב אני מדבר על פיתרון שלא צורך קניה כלשהי אלא הגדרה דרך הוינדוס. תודה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך כמה אופציות..

1. תרפד את המחשב בספוגים בצורת כרטוני ביצים (לא יקר)

2. תנסה לרפד עם קלקר לא יודע איך זה הולך.

3. תוריד מטחים למאווררים ותנתק אפילו חלק כי בעקרון..

בקירטים סמך לא צריך 2 בלילה

הלא לא יודע מאיפה יש לך 5...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו חברים, שאני לא רוצה לשהקיע בזה כסף ולא לכער את המארז היפה עם ריפודים. ואני לא יודע לבנות לבד את הפאן באס הזה כי אין לי כל כך ידע במודינג ואוברקלוקינג. ועוד משהו חשוב: אני לא יכול לפתוח את המחשב כי החנות שמה מדבקה של האחריות וזאת מסוג המדבקות שנקרעות ואם הם רואים את זה קרוע האחריות תלך (מניאקים). איך אפשר לעשות משהו דרך הוינדוס?

דרך אגב על הלוח אם יש שתיים לא על הכרטיס מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי הרעש העיקרי הוא מהדיסק קשיח, תנסה להגיד בהגדרות צריכת החשמל שיעשה כיבוי דיסקים קשיחים לאחר זמן מסויים כאשר הוא לא ניגש אליהם. לי זה משתיק את המחשב....ועוד משהו - ניסית לנקות בפנים? יכול להיות שזה האבק...

בהצלחה ! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי הרעש העיקרי הוא מהדיסק קשיח, תנסה להגיד בהגדרות צריכת החשמל שיעשה כיבוי דיסקים קשיחים לאחר זמן מסויים כאשר הוא לא ניגש אליהם. לי זה משתיק את המחשב....ועוד משהו - ניסית לנקות בפנים? יכול להיות שזה האבק...

בהצלחה ! ;)

אם הוא ישתיק את הכוננים הוא לא יוכל להוריד מהאינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, תודה על הניסיונות שלכם לעזרה אבל אתם צודקים, אם התנאים שנתתי לכם אפשר מקסימום לעבור לישון בחדר אחר :) ;D אז באמת הרעיון הכי טוב זה לישון בצד שני (הרגליים במקום הראש) ונראה לי שבאמת רוב הרעש הוא מההארד דיסק ולא מהמאווררים, אז איזה פתרונות (גם כספיים) יש להשתיק את ההארד דיסק כשרוצים שהוא עדיין יפעל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקנות חדש..

גבר אני יושן עם

5מאווררים והארדיסק שלפעמים יודע לעשות רעש ולא מפריע לי...

תאמין לי שאם אני מספיק עייף אני נרדם וזה בדרך כלל להרבה זמן למרות שהמחשב שלי מכובה בדרךך כלל בלילה רק שאני מוריד משהו ממירק אני משאיר...

את ההארדסק אין לך מה להשתיק רק לקנות חדש...

גבר אי אפשר להשתיק מחשב בלי לפתוח אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...