שתי שאלות |האם יהיה לי צוואר בקבוק?(88GT) ועם הספק כוח יחזיק? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שתי שאלות |האם יהיה לי צוואר בקבוק?(88GT) ועם הספק כוח יחזיק?

מא*ר לו*

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רצוי גם שתוסיף עוד 1GB זיכרון

כן השידרוג המתוכנ ןשי הוא ספק כוח חדש,כרטיס מסך (8800GT) ג'גה.. וחשבתי על הקירור הזה שהמליצו באשכול של 88GT משהו שעולה 80 שקל. ועוד למאז ככה ב50 שקל.. (עם התקציב יאפשר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הכרטיס הזה - ראיתי שיש פה ושם באינטרנט ביקורות רעות של אנשים עליו - משחקים קורסים , הזכרונות ללא קרור , היו צריכים להוריד מהירויות שעון ולהגביר את המאורר בשביל לגרום לו לעבוד כמו שצריך.

ומצד שני גם הרבה ביקורות טובות ...

אני גם שוקל לקנות את הכרטיס הזה - בכל זאת נראה לי יותר הגיוני לקנות כזה מאשר הנורמלי - יש למשהו מידע מועיל בקשר לנאמר למעלה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הכרטיס הזה - ראיתי שיש פה ושם באינטרנט ביקורות רעות של אנשים עליו - משחקים קורסים , הזכרונות ללא קרור , היו צריכים להוריד מהירויות שעון ולהגביר את המאורר בשביל לגרום לו לעבוד כמו שצריך.

ומצד שני גם הרבה ביקורות טובות ...

אני גם שוקל לקנות את הכרטיס הזה - בכל זאת נראה לי יותר הגיוני לקנות כזה מאשר הנורמלי - יש למשהו מידע מועיל בקשר לנאמר למעלה ?

עם זה באמת נכון.. אז נירא לי עדיף ללכת על אחר חח

לדעתי היה הכי טוב ללכת על גרסאת הסוניק של פילוט חוץ מבעיה אחת שיש להם רק שנה אחריות.. זה חבל עם היה להם 3 הכרטיסים שלהם היו הכי משתלמים .. (לפחות מבחינת ה88GT OC)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...