דעתכם על המערכת הבאה, בבקשה. (עד 5800) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דעתכם על המערכת הבאה, בבקשה. (עד 5800)

.AloN

Recommended Posts

אוקיי אז אחרי שהבנתי שהמחיר של ה 9700 לא צפוי לרדת בזמן הקרוב החלטתי להסתפק ב9500, וללכת על המערכת הבאה:

AMD 2600+ (333 Mhz) Tray CPU - [1,539 NIS

Asus A7N8X NVIDIA 2 Motherboard (AGPx8, 5.1 Sound, LAN, 2.0) - [815 NIS

DDR- 512MB 2700 Original Memory - [482 NIS

Western Digital 80GB 7200 rpm 8MB Buffer ATA100 HDD - [670 NIS

ATI 9500 PRO 128MB DVI Bulk Video Card - [1,211 NIS

DVD-ROM Epo 16/48 Retail - [225 NIS

Enermax FS-710 Case (P/S not included) - [444 NIS

Enermax 350W (EG365P-VE) Power Supply - [376 NIS

Computer Assembly - [160 NIS (הרכבה)

סה"כ (בתשלום במזומן [יש הנחה]) - 5806

אשמח לקבל הצעות לשיפור\שינוי או שאם ידוע למישהו על ירידת מחירים צפויה על אחד מהפרטים אשמח לקבל על זה קצת מידע.

תודה לכם ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכותרת שלך לא אינפורמטיבית והאשכול ינעל אם לא תערוך אותה בהתאם לכללי הפורום. בתודה, דניאל.

המעבד יהיה בזבוז גמור ולא משתלם. השימושים של המערכת בהחלט שלא משנים וכי AXP2400 יהיו הפיתרון היחיד. המעבד הזה כ"כ לא משתלם כשתוכל להציג ביצועים טובים יותר מצד מעבד Pentium4 ולחסוך כמה מאות שקלים טובים. מה עוד שאם לא גרסאת הDeluxe של הלוח, אז לא הולכים עליו. הוא ממש שלא שווה כלום ותוכל להשיג את הביצועים שלו ב-K7NCR18D Pro או ב8RDA+ שיהיה גם טוב יותר לOC. למרות שניתן להבין כבר שאתה לא תבצע OC.

כונני די.וי.די/סי.די-רום טובים יותר יהיו של LiteOn או BenQ. ספק הכח יהיה מיותר ואת אותם דברים תקבל במחיר זול יותר עם ה300ART של Heroichi. הבנתי שזוהי מערכת למשחקים לפי השורה המקדימה למפרט, אז הייתי ממליץ לקחת את הR9700 עם החסכונות שהבאתי לך. יהיה שיפור דיי טובים ועם OC ודרייברים טובים תוכל להשיג עוד הרבה יותר. [עריכה-] המארז יהיה בזבוז אם לא מתוכנן OC, כי הקירור יהיה מיותר ומאוד לא מנוצל. מארז יפה ומשתלם יותר תקבל ב315שקלים עם אותו ספק-כח שציינתי קודם.

תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין לאיזה כותרת אני כבר יכול לשנות ? אני סך הכל רוצה לדעת את דעת הקהילה על המפרט שלי, מה לא בסדר בכותרת ?

אני לוקח את המעבד הזה רק בגלל הבאס 333, כי לפי מה שהבנתי הזכרונות (שגם הם עובדים במהירות 333) לא יעבדו במהירות המקסימלית כי המעבד "יגביל" אותם ואני רוצה זכרונות מהירים. תקן אותי אם אני טועה.

אני לא לוקח את גרסת הדלוקס כי אין לי צורך בה, ואני מעוניין בלוח אם של בגלל ששמעתי עליה רק טובות ואני רוצה לוח אם יציב שיחזיק לכמה שנים, ההבדל בין הAsus ל Epox הוא סך הכל כ60 ש"ח, ואני מוכן להשקיע אותם כדי להיות שקט עם הלוח שבחרתי.

קראתי בפורמים שונים בחול שמומלץ ספק כוח של לפחות 350W ללוח אם של וEnermax היא הבחירה המושלמת, ובכלל יתכן ואבצע שידרוגים בעתיד ואני מעוניין בספק שיוכל לעמוד בהם.

בקשר למארז, אני באמת לא בטוח, יכול להיות שבסופו של דבר אני אקח את ה Hec.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה פנוי לשינויים, לא? כלומר, המפרט שלך לא קבוע ואתה הגעת לכאן בכדי שיעזרו לך לשפר את המערכת. אם כך, אז בוודאי שיש לך תקציב.

בלי קשר למארז, הספק של Enermax יהיה בזבוז. 50Watt הם לא מה שעושים אותו לטוב יותר וכי הHEC300 יהיה מספק לגמריי. מה שכן, אם אתה רוצה הספק גדול יותר, לך על ה475DVD, אם אתה דיי בטוח שבעתיד אתה תצרוך עם רכיבים נוספים או חלופיים יותר חשמל. אפילו אם הביצועים היו זהים, לא מומלץ להוסיף 10שקל בשביל לוח של . אפילו מומלץ להוסיף בשביל הלוח של הEpox. הוא יציג בדיוק את אותם דברים ויהיה בעל פוטנציאל OC טוב יותר. ואני ממש שלא המלצתי עליו וכנראה שלא קראת טוב, אלא אם כי על הK7NCR18D Pro.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה:

אם אתה הולך על תקצץ המעבד לAXP 2400+, חוסך כמעט 600 שקל ולא תרגיש הבדל בביצועים. תעשה OC קטן, והגעת ל 2600+. בכסף שחסכת תוכל לקנות Radeon 9700Pro.

לוח אם תחליף לאפוקס, בעיקר אם את הולך לעשות OC. אם אתה לא עושה OC אז תיקח שני סטיקים של 256mb בשביל ה dual .

בקשר לירידות מחירים: אמורה להיות בקרוב ירידת מחירים של כרטיסי מסך. גם במעבדים צריכה להיות בעקבות המעבדים החדשים של עם ה800 באס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, אני לוקח את ה2600 רק בגלל הבאס, מאוד הייתי רוצה לחסוך את ה600 שקל האלה אבל אף פעם לא ביצעתי OC ואין לי הרבה ידע בנושא.

לפי מה שהבנתי ה Dual לא כל כך משמעותי לכן מבחינה כספית כדאי לקחת סטיק אחד (ואולי גם בשביל שידרוגים לעתיד).

בקשר לירדת מחירים, עוד כמה זמן, בערך, אתה צופה ירידה במחירים בתחומים שהזכרת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא רק בשביל המשחקים אלה בכלל איך שהמערכת תתפקד, מהירות הזיכרון משחקת תפקיד חשוב במקרה כזה.

נראה אולי אני אמתין עוד קצת החודש ותהיה ירידה במחירים ואז אוכל לקנות את הR9700 :saint:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום שימוש במערכת לא יגרום לAXP2600+ להיות משתלם לקניה. בשום מצב הוא לא משתלם. גם בעריכה גראפית, כיווץ קבצים וכל פעולה שתבצע עם המחשב הזה, המעבד הזה לא יציג תוספת ביצועים ניכרת. אני לא אומר שהוא כ"כ טוב ושאתה לא תנצל את זה, אלא שהפרש הביצועים שבינו לבין הAXP2400+ לא מקיים פרופורציה נורמאלית ביחס לעלות של השניים. אני אשמח אם תציין למה עוד המערכת תשמש חוץ ממשחקים, אבל כרטיס המסך הוא בכלל לא הנקודה פה.

אני לא חוסך לך בשביל להשיג ביצועים טובים יותר עם כרטיס מסך טוב יותר, כפי שאחד ציין כאן קודם, אלא פשוט לחסוך לך 700שקלים. ממש קשה לי לוותר ולומר לך 'תעשה מה בראש שלך', כי הקניה הזו היא מאוד לא משתלמת. אתה לא תאוכזב מהביצועים של הקניה, אבל אתה תקבל את אותו איזור של ביצועים (ממש קצת פחות ואתה לא תשים לב לזה בכלל) ואתה תסתפק בAXP2400+ בצורה אקטנסיבית בלי שום פניות וחרטות. הבאס לא משנה אלא ביצועי הנטו, ותאמין לי שהם לא ניכרים מהמעבר מAXP2400+.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שלא הבנת אותי...

אני לא קונה את הAXP 2600 בשביל העוד 200MHz אלא הסיבה שהוא עובד בבאס של 333 לעומת ה2400 שעובד בבאס של 266.

לכן כפי שאמרתי קודם, אם אני אקנה את ה2400 הזכרונות לא יעבדו במהירות שהם מיועדים לה (333) בגלל שהמעבד יגביל אותה.

זאת הסיבה שאני רוצה את הAXP 2600, כדי שאוכל להפעיל מהירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כן הבנתי אותך ואתה בכל זאת מתעלם מהנקודה שלי. עזוב אותך מזכרונות מהירים או מכפלות טובות יותר וקפוץ היישר אל השורה התחתונה. והשורה התחתונה היא ש.. הAXP2600+ לא מציג ביצועים שמשתקפים על המחיר שלו והAXP2400+ שווה יותר. הAXP2600+ הוא בזבוז. הסבר נא לי, איך בדיוק אתה הולך לנצל את מהירות הזכרונות, כך שאני לפחות אבין למה אני יורד ממך או לפחות אדע שעשיתי את המירב וזו לא אשמתי בכך שלבסוף בחרת בAXP2600+.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Nike צודק. הקנייה של ה-2400+ תהיה משתלמת הרבה יותר ותוכל לחסוך ב-600 ש"ח לדברים אחרים (הרבה כסף, אה?), במקום לקנות את ה-2600+, שתאמין לי, אתה לא תרגיש שום הבדל.

והנה ההוכחה לכך:

http://www6.tomshardware.com/cpu/20030217/cpu_charts-22.html

אז עכשיו תגיד לי: בא לך לשלם 600 שקל על 9 FPS יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...