האם שני ליבות יכולות לעבוד כמו ליבה אחת ? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם שני ליבות יכולות לעבוד כמו ליבה אחת ?

UNDERDOG

Recommended Posts

יש לי חבר שאומר לי שחבר שלו הצליח לחבר שני ליבות של 1.6 לליבה אחת של 3.2 השאלה שלי אם זה אפשרי ואם כן איך עושים את זה אני אמרתי לו שאין דבר כזה אז מחכה לדעות שלכם בנושא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום דבר כזה.

זה פשוט לא הולך ככה החיבור הזה של המהירות שעון של שתי הליבות.

כשיש תוכנה שמשתמשת בליבה אחת בלבד למשל אז המחשב שלך יתפקד כליבה אחת במהירות 1.6GHZ ועל זה ד"א כל ה"ויכוחים" לגבי השימושים והמעבד המתאים,ויכוחים שהיו יותר נכונים בעבר. (למשל אנשים עם שימושים משרדיים עדיף היה שיקנו אחת חזקה יחסית מאשר כפול שלא יבוא לידי ביטוי כמעט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו שאינטל ו מחברות שתי ליבות לליבה כפולה כמו בדגמי ה D אז עדין מהירות השעון לא מוכפלת ואפילו לא משתנה אלא רק כוח העיבוד עולה.

ואני ממש ממש אבל ממש לא חושב שחבר שלך אפילו יכול לחבר שתיליבות יחד באופן כזה שיעבדו בטח לא להכפיל את המהירות שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשיש תוכנה שמשתמשת בליבה אחת בלבד למשל אז המחשב שלך יתפקד כליבה אחת במהירות 1.6GHZ ועל זה ד"א כל ה"ויכוחים" לגבי השימושים והמעבד המתאים,ויכוחים שהיו יותר נכונים בעבר. (למשל אנשים עם שימושים משרדיים עדיף היה שיקנו אחת חזקה יחסית מאשר כפול שלא יבוא לידי ביטוי כמעט)

יש לי שאלה אשמח אם תוכלו לתת דיעה בנושא:

אם יש לי משחק שדורש 3.00-2.80GHZ של מעבד (המשחק לא מנצל את שתי הליבות כלומר משתמש בליבה אחת כמו שהזכרת) ולי יש כפול/ארבע ליבות עם 2.4GHZ כל המשחק יעבוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתכל, זה תלוי במעבד.

אם ניקח מעבד כפול במהירות 3.4 לדוג' כגון D945 וניקח כפול במהירות 2.0 בערך כמו E6420 האחרון יהיה טוב פי כמה וכמה למרות מהירותו הנמוכה. בגלל שהמעבדים מסדרות שונות אז המהירות מנוצלת בצורה שונה, ולא לשכוח שיש עוד AMDים.

משחקים שדורשים על עיוור 2.8 לדוג' בלי לכתוב סדרות או משו כזה אומר שאלו משחקים עם דרישות ממש נמוכות מפני שהם יצאו עוד לפני המעבדים החדשים, שהביאו לקפיצה ענקית למרות המהירויות הנמוכות יחסית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...