סיטואציה אם ידידה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סיטואציה אם ידידה

RTTW

Recommended Posts

היי אנשים יש לי שאלה לכולם... יש לי ידידה מאוד טובה אנחנו מדברים בכייף אל הכל...

ואחרי כמה חודשים שעברו היגעתי לסיטואציה שאני ניקשר אליה יותר פשוט כייף לי להיות איתה, לדבר איתה זה שהיא מתקשרת אליי, שולחת הודעות

ואנחנו ניפגשים שישי נהנים משחקים מדברים והכל סבבה... היא בחורה מדהימה, משקיעה בלימודים לא אחת שמשעשנת לא שותה אלכוהול - אז שאני איתה אני לא מעשן מנסה שלא יותר נכון ושותה קצת... (לעומת זה עם חברים אני שותה את עצמי למוות ומעשן איתם בכמה שעות 2-3 קופסאות שזה תוספת לקופסה ביום שגם ככה הולכת...

עכשיו בזמן האחון זה קצת מעיק לי שאני ניפגש איתה ואנחנו יושבים מדברים ואני מסתכל אלייה בעיניים לבחורה המדהימה הזאת ולא יכול פשוט להגיד לה שניקשרתי יותר...

ואני זה שכבר עבר את סיטואצית הידלקות יודע שזה לא זה היא פשוט חשובה לי!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

You have been friend-zoned

שכח מזה

אל תנסה אפילו

גם אם זה יתחיל טוב, זה יתפוצץ בסופו של דבר.

-בלי שום קשר, תוריד קצת במינון של הסיגריות והאלכהול, אתה תהרוג את עצמך בקצב הזה תוך שנתיים/שלוש S:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין את כל האנשים האלה שחושבים שלהיות חבר של ידידה קרובה זה בלתי אפשרי או יגמר רע...

בטכלס אתה לא תתאהב במישהי שסתם ראית ברחוב אלא במישהי שאתה מכיר ואתה מדבר איתה המון ונקשר אליה ובסופו של דבר מפתח רגש ובין השאר אהבה

אני אומר לך על זה...הייתי באותו מצב עד לפני כמה זמן הלכתי על זה אמנם לא יצא מזה כלום ודיי התרחקתי מאותה ידידה אבל בסופו של דבר גיליתי שזה רק לטובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה יכול לצאת מזה באמת... אבל אני מרגיש שאם אני לא אגיד משהו אני פשוט ארגיש יותר חרא אחרי שאני אגיע למצב שהיא תמצא חבר ואז אני אצטרך לראות את זה בעצם... גם ככה זה קשה להיפגש כל הזמן ולראות את הילדה הנפלאה הזאת את החיוך המקסים שלה בלי להגיד כלוםםםםםם :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק בגלל זה אני אומר את זה...

בגלל זה גם אני כבר לא יכלתי אז פשוט עשיתי את זה

ואם היא תגיד לך אבל אתה ידיד טוב וכל זה אז תגיד לה בגלל זה יש לי רגשות אלייך מה אני אמור לפתח רגשות למישהי שאני מוצא ברחוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב ותקשיב היטב:

שלא תעז להגיד כלום. פשוט תעשה.

אני אחזור על זה שוב:

אל תגיד כלום. פשוט תעשה.

אתה מכבד אותה (והיא אותך) אתם מכירים אחד את השנייה (לעומק) ומאוד נהנים בחברת הצד השני.

תהיה בטוח שזה עובר גם לה בראש. כ-ל ה-ז-מ-ן. אבל אתה יכול להיות עוד יותר בטוח

שאם תדברו על זה - היא תכחיש. אתה חייב לנסות בנונשלנטיות מתוכננת (...) לממש את מה שאתם

מרגישים האחד כלפי השני.

תזמין אותה אליך, כמו כל יום רגיל.

תשבו על המיטה ותצחקקו, כמו תמיד.

שים משהו במחשב, איזה סירטון שטותי של פיספוסים או משהו כזה (של איזה 10 דקות לפחות) במחשב (Youtube יוכל לעזור לך עם זה)

ופשוט תתחיל, בחברות, ללטף לה את השיער. ואז לעשות לה נעים בגב...אבל חשוב מאוד:

חשוב מאוד:

אתה, אל תיכנס ותסחף בקטע, כלומר אתה חייב לנהוג בסיטואציה הזו, כאילו שאתה משחק משחק יריות בגוף שלישי.

אתה כאילו שולט בעצמך בגוף שלישי, תמיד תהייה מודע למה שאתה עושה,

וכל הזמן עם האצבע על הדופק לראות איך היא מגיבה למה שאתה עושה.

כאילו שאתה מסתכל על שניכם מלמעלה, לך אסור להסחף עם רגשות ו"שטויות" כאלה בהתחלה.

תשאף להגיע לנשק אותה. נשיקה בריאה עם להט כמובן, אבל לא יותר מזה. לאותו היום.

היא צריכה מישהו עם ביצים שיוציא לפועל בביטחון ובאסרטיביות (ולא באגרסיביות) את מה שהיא מרגישה,

או חושבת שהיא מרגישה. תהייה ב-ט-ו-ח שהיא מדברת על זה עם החברות שלה.

בהצלחה

HF

נ.ב - אני הייתי רותם (כוסיות) ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא נכון להגיד שאי אפשר להיות חבר של ידידה. חברה שלי בשנתיים וחצי האחרונות הייתה גם הידידה הכי טובה שלי לפני זה, פשוט צריך לחשוב ולראות אם שווה להסתכן בלאבד קשר ידידות טוב, כי תמיד קיים הסיכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם ידידי HF Integrale, אתה צריך ליזום מפגשון כזה, שבו אתה מיישם את מה שאתה מרגיש כלפיה, ומראה לה זאת בצורה ברורה.

אני מבין אותך שאתה לא רוצה לאבד ידידה טובה, כולנו היינו שם. אבל פאק, אתה הולך להשאר ידיד טוב שלה שנים ולהרגיש חור בלב שלא יצא יותר מזה..

לדעתי, אם היא באמת ידידה טובה ויש ביניכם תקשורת טובה, גם אם תנסה את מזלך והיא לא מעונינת, זה יכול להגמר בטוב ולא יגרם נזק רציני ביניכם. מעין "עזוב, כדאי שלא" וכאלה. אבל דייי... אתה יודע שהיא רוצה אותך, טיפה מאמץ ושיהיה במזל טוב :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב ותקשיב היטב:

שלא תעז להגיד כלום. פשוט תעשה.

אני אחזור על זה שוב:

אל תגיד כלום. פשוט תעשה.

אתה מכבד אותה (והיא אותך) אתם מכירים אחד את השנייה (לעומק) ומאוד נהנים בחברת הצד השני.

תהיה בטוח שזה עובר גם לה בראש. כ-ל ה-ז-מ-ן. אבל אתה יכול להיות עוד יותר בטוח

שאם תדברו על זה - היא תכחיש. אתה חייב לנסות בנונשלנטיות מתוכננת (...) לממש את מה שאתם

מרגישים האחד כלפי השני.

תזמין אותה אליך, כמו כל יום רגיל.

תשבו על המיטה ותצחקקו, כמו תמיד.

שים משהו במחשב, איזה סירטון שטותי של פיספוסים או משהו כזה (של איזה 10 דקות לפחות) במחשב (Youtube יוכל לעזור לך עם זה)

ופשוט תתחיל, בחברות, ללטף לה את השיער. ואז לעשות לה נעים בגב...אבל חשוב מאוד:

חשוב מאוד:

אתה, אל תיכנס ותסחף בקטע, כלומר אתה חייב לנהוג בסיטואציה הזו, כאילו שאתה משחק משחק יריות בגוף שלישי.

אתה כאילו שולט בעצמך בגוף שלישי, תמיד תהייה מודע למה שאתה עושה,

וכל הזמן עם האצבע על הדופק לראות איך היא מגיבה למה שאתה עושה.

כאילו שאתה מסתכל על שניכם מלמעלה, לך אסור להסחף עם רגשות ו"שטויות" כאלה בהתחלה.

תשאף להגיע לנשק אותה. נשיקה בריאה עם להט כמובן, אבל לא יותר מזה. לאותו היום.

היא צריכה מישהו עם ביצים שיוציא לפועל בביטחון ובאסרטיביות (ולא באגרסיביות) את מה שהיא מרגישה,

או חושבת שהיא מרגישה. תהייה ב-ט-ו-ח שהיא מדברת על זה עם החברות שלה.

בהצלחה

HF

נ.ב - אני הייתי רותם (כוסיות) ;)

אמרה חנונית:

פששש, המדריך שלך אפילו יותר טוב מהמדריך אסטרטגייה של STARCRAFT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשלה את עצמך, כי הייתי לי ממש אותה סיטואציה לפני חצי שנה או יותר וייצאתי מאוד מאוכזב.

קיצר מניסיון אל תבנה על זה, כדי שלא תצא מאוכזב.

אתה מתכוון "מנסיון שלך" ...

אתה יודע כמה אנשים ניסו וזה כן הצליח להם?

[br]פורסם בתאריך: 4.01.2008 בשעה 17:23:32

שקר.

רותם - אריות ! 8)

טוב אני מרץ 3 ... (1993)

אז קראו לנו:

צבר = דפ"ר

שקד = ראש קשה

רותם = כוסיות

אני שמח לשמוע שזה השתנה !!

אבל חרגנו. בוא נחזור לטופיק. :spam:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: איזה חנונים נכנסים לסרטים , עלק " פשוט אל תגיד לה כלום " יאללה שתקו , מה אתם מבינים בכלל ?

פותח הדיון, אם אתה מרגיש משהו כלפיה,תגיד לה את זה, כי בסופו של דבר היא גם ככה תדע ויכול להיות שזה יהיה מאוחר, עדיף עכשיו ,תספר לה כל מה שיושב לך על הלב..... אל תקשיב פה לספקי כוח ולמעבד8888 חושבים הם נמצאים בסרט אמריקאי :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שאני מרגיש כלפיה משהו עמוק כל כך... גם שאני בצבא אני מצפה לדבר איתה מצפה לשיחה ממנה... מחכה לשמוע את הקול שלה לראות אותה... לדבר איתה לצחוק איתה על כל הבעיות שלה לשמוע על מי היא כועסת וכו...

היום בערב אני אשב לדבר איתה על הנושא היא כבר באמצע הבינה שמשהו לא בסדר שדיברנו באיסי אתמול... :-\

נ.ב רותם עדיין כוסיות :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...