Ivory ה"תותחים" .... וזה עצוב - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Ivory ה"תותחים" .... וזה עצוב

eldad_elyashiv

Recommended Posts

• תגובות 113
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בדיוק,

נגיד, פותח הדיון נשמע כאחד שיש לו מושג ירוק, הוא דיבר על כרטיס מומלץ שדיברו פה, זאת אומרת שהוא שמע לא פעם ולא פעמיים על אייבורי

אבל בכל זאת מחיר קצת יותר זול קרץ לו ועכשיו הוא בא להתלונן.

אני מבקר בזון לעיתים תכופות ועדיין קניתי צורב באייבורי (קרוב לעבודה, מחיר זול..), וכן, הוא היה דפוק והייתי צריך ללכת להחליף אותו, וכן, הם עשו לי בעיות על צורב של 170 שקל.

המעט שעשיתי בנושא זה לסתום את הפה בקשר לזה כי ידעתי מההתחלה למה אני נכנס בשאיפה ש "לי זה לא יקרה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק ...זה לא סתם פריארים זה פריארים שיודעים למה הם נכנסים ..

לשלם יותר במקומות אחרים זה לא נקרה להיות פרייר?

תרכיב מפרט ב5000 ש"ח לדוגמא מאיזה חנות שתבחר ואני ארכיב מפרט באייבורי ונראה איזה מחשב יותר טוב..

רוצה שירות יוצר טוב במידה ובעתיד תזדקק לו... (וגם זה שנוי במחלוקת לדעתי) אז תסתפק במחשב פחות טוב בתמורה לכסף שלך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרכיב מפרט ב5000 ש"ח לדוגמא מאיזה חנות שתבחר ואני ארכיב מפרט באייבורי ונראה איזה מחשב יותר טוב..

רוצה שירות יוצר טוב במידה ובעתיד תזדקק לו... (וגם זה שנוי במחלוקת לדעתי) אז תסתפק במחשב פחות טוב בתמורה לכסף שלך..

שטיות ...הזמן שלך שווה יותר !! יוצא שאתה מפסיד !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

oooz היקר אתה מגן בחירוף נפש על ivory וזת זכותך! אבל... יש פתגם ישן וטוב: "אין עשן ללא אש".

אתה מבין שלא סתם הרבה, אבל הרבה! אנשים מתלוננים על החברה הזאת.

אני אישית לא קניתי מהם, מנסיון של קרוב משפחה שכן קנה מהם וסבל מטרטורים כמו שכתב הנ"ל. לבסוף קרוב המשפחה פנה אליי בזעקת עזרה.

בדקתי את המחשב הכל היה תקין, פרט לדבר אחד הגדרת תדר ה-pci לא היתה נעולה על 100 הרץ והמחשב לא היה באוברקלוק, לאחר שסידרתי את העניין הוא מאושר.

מסקנה שהחברה הזאת צריכה לעשות בדק בית רציני, מקצועית, ויחסי אנוש מול הלקוחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי מהם לא מעט. הייתי אפילו בשירות מפני שנשרף לי כרטיס מסך.

היחסי אנוש שקיבלתי היו כל כך גרועים שהייתי חייב להתקשר לשירות לקוחות. אתם מבינים...? אני בחנות ואני צריך להתקשר לשירות לקוחות....!

מה לעשות, לא מפטרים כל כך מהר היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרכיב מפרט ב5000 ש"ח לדוגמה מאיזה חנות שתבחר ואני ארכיב מפרט באייבורי ונראה איזה מחשב יותר טוב..

תראה שאני קניתי את המחשב הנוכחי קניתי ממקום שלא קרוב לבית שלי

שילמתי אליו בטח יותר מהמחיר שאיבורי או KSP היו נותנים לי

אבל החליפו לי אל פסק בלי בעיות מיוחדות

שהרכיבו את המחשב עשו בדיקות וגילו בעיות שהיה צריך לפתור

ככה שלא תקעו אותי אם מחשב מקולקל שבמצב רגיל הייתי צריך לממש אחריות על חלק מהרכיבים

שהמחשב הגיע בסופו של דבר הכל היה לפי ההזמנה

הכל הורכב מצוין

ולפחות כרגע לא היו לי אף בעיות חומרה

תבין דבר אחד

שרות בחנות מחשבים זה לא רק מימוש אחריות

זה לא רק לתקן שיש בעיות

זה גם לתת ללקוח מחשב תקין לגמרי

כמו שאמרתי מקודם צריך להיות נדיר שלקוח שהזמין מחשב שלם יקבל מחשב אם בעיות חומרה

יש היום מספיק תכנות שבודקות רכיבי מחשב

חנות נורמלית חיבת לבדוק לפני שהמחשב יצא מהחנות

אני יגיד לך ככה

שאני עושה גינה

בסוף תמיד אנחנו עושים בדיקה של מערכת ההשקיה ואם יש תאורה אז גם תאורה

זה חלק מהשרות

אם לקוח יתלונן על מערכת השקיה חדשה השרות כנראה לא היה טוב

במחשבים זה בדיוק אותו הדבר

מחשב חדש מקולקל=ברוב המקרים שרות גרוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרכיב מפרט ב5000 ש"ח לדוגמה מאיזה חנות שתבחר ואני ארכיב מפרט באייבורי ונראה איזה מחשב יותר טוב..

יש דברים שלא יכנסו לסכום הסופי של המחשב שתרכיב: עוגמת נפש, טרטורים (למרות שיש בזה אלמנט שאפשר לכמת - בדלק/נסיעות), עצבים, זמן שמשקיעים, שיחות טלפון וכו'.

אני בוררת את החנויות שאני קונה מהן בצורה קפדנית מאוד, ואני יכולה להגיד לך שכמעט תמיד יצא לי יותר יקר (אמנם לא סכומי עתק, אבל כסף זה כסף). מצד שני אני יכולה לגשת לחנות, לקבל שירות מהיר, איכותי ואדיב. שווה לי להשקיע בכל קניה עוד 100-200 שקל אבל לדעת שיש לי גב כשצריך. מסעות הטרטורים שאנשים שאני מכירה עברו בחנויות המדוברות ברחבי הרשת והעצבים והסבל שלהם, בזמן שאני יושבת בבית רגל על רגל מרוצה עד השמיים - איפה כל זה בהצעת המחיר שלך?

אולי נוח לך לדבר ככה כי אתה מקורב לצלחת ואתה יכול להגן על עצמך ועל האינטרסים שלך, וזה זה קל לשבת ולהגן על המקום הזה (שיש לך קשרי מסחר איתו), אבל לאדם הפשוט מן השורה זה עונש ליפול על מקום כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זה לא! ועל שירות טוב יותר, החנויות שאת משלמת להן אקסטרה, זו גנבה! לא צריך לשלם יותר בשביל לקבל שירות טוב יותר.

עיצה: תשמרו ותקראו את התקנון וכתב האחריות! אני החתמתי את הסוכן שנתן לי הצעת מחיר על כך: מותר לי לפתוח את המארז ולשים דברים אחרים, אפילו על גדלים של מאווררים שאיתן מגיע המארז! על הכל אפשר להחתים אותם.

אני בזמנו רכשתי את המחשב שלי מאייבורי והשגתי אותו ב400 שח פחות מהחנות של חבר שלי(10% הנחה).

נכון שהייתי צריך לדבר איתם בטלפון דיי הרבה עד שהגעתי למה שרציתי אבל זה שווה את זה.

ועוד עיצה: לפני שאתם קונים מחשב, תבקשו מאנשי הפורום וכו' פירוט של הרכיבים ואל תזוזו מהם בעת הרכישה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי מגזימים מאוד עם כל הסיפורים וזאת דרכם של הישראלים להגזים,במיוחד שמדובר בלכלוך.

גם ש אוקיי,נניח שאייבורי גרועים בשירות,בחנויות אחרות השירות הוא מספר אחד? הרי בקושי קונים מחנויות אחרות אז הסיכוי להיתקל בלכלוך על החנות הוא קטן...

אף אחד לא צדיק,לכולם יש צדדים רעים וטובים.

גיימרית,אני יכול להגיד לך שגם באייבורי חסכו לי דלק ונסיעות,לשום חנות קטנה אין מלאי זמין של לוחות להחלפה במקום כמו באיבורי ובמקומות הגדולים.[

בחנויות הקטנות עם השירות האישי והטוב את צריכה לחכות כמה ימים עד שישלחו את הלוח להחלפה ועד שיחזור לוח חלופי להחלפה וזה לא נגמר רק בלוחות.

אז שוב,יש צדדים טובים וצדדים רעים.

אבל הטעות הכי נפוצה זה לדבר מתוך שמועות... הרח מכל האשכול הזה,אולי3-4 איש נתקלו בתכלס בעיה עם אייבורי... כל השאר רק מתעסקים בלתת להם גב ולספר שמועות אחרות ששמעו איפשהו... כאילו כבר נהיה להם משהו אישי כנגד אייבורי וזה ללא סיבה ממשית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...