לאחר חיבור נגן MP3 ל-USB כל ה- USB הפסיקו לעבוד - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאחר חיבור נגן MP3 ל-USB כל ה- USB הפסיקו לעבוד

X_Dror

Recommended Posts

חבר שלי חיבר למחשב שלו נגן (פשוט של Sandisk) אתמול, ומאז כל הרכיבים שמחוברים ב- הפסיקו לעבוד (כל הכניסות של ה- לא עובדות יותר).

ניסיתי להתקין לו את הדריירבים מחדש אבל זה לא עוזר, כל פעם ה- Windows מודיע שיש איזה Unknown Device שמפריע לו (למרות שאני מחקתי את כל ה- מה- Device Manager והתקנתי מחדש)

מצורפת תמונה -

תודה!

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי חיבר למחשב שלו נגן (פשוט של Sandisk) אתמול, ומאז כל הרכיבים שמחוברים ב- הפסיקו לעבוד (כל הכניסות של ה- לא עובדות יותר).

ניסיתי להתקין לו את הדריירבים מחדש אבל זה לא עוזר, כל פעם ה- Windows מודיע שיש איזה Unknown Device שמפריע לו (למרות שאני מחקתי את כל ה- מה- Device Manager והתקנתי מחדש)

מצורפת תמונה -

תודה!

האם אתה מתכוון שלאחר התקנת עדיין לא ניתן לקרוא מהנגן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שהתקנתי את הדרייברים מחדש עדיין שום תקן לא עובד. (הוא בכלל לא מזהה ולא משמיע שום רעש כשמחברים מכשירי USB).

אפילו עעבר ב- , ,ג'ויסטיק ונגנים אחרים לא עובדים בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שהתקנתי את הדרייברים מחדש עדיין שום תקן לא עובד. (הוא בכלל לא מזהה ולא משמיע שום רעש כשמחברים מכשירי USB).

אפילו עעבר ב- , מדפסת,ג'ויסטיק ונגנים אחרים לא עובדים בכלל.

הייתי מנסה לנתק את כל התקני ה [עכבר מדפסת וכו'] ולעשות uninstall ב safe mode לכל רכיבי הUSB ממנהל ההתקנים.

אח"כ עולה רגיל ללא התקני ה [עכבר מדפסת וכו'] מחוברים, ונותן ל לזהות את רכיבי הUSB במנהל ההתקנים [scan for hardware changes].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...