בעיות עם יציאת הכונן האופטי מ'ביתו' - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות עם יציאת הכונן האופטי מ'ביתו'

ofirr

Recommended Posts

זה רק אצלי או שאצל כולם אחרי שנתיים-שלוש שנים הכונן האופטי (או כנראה הגומיות שם שאחראיות על הוצאת הכונן) לא יוצא החוצה כאשר אני רוצה להוציא אותו.

הוא מנסה, אבל כאילו משהו תופס אותו. ורק בפעם השנייה/שלישית שאני לוחץ על כפתור ההוצאה הוא יוצא וגם זה אחרי שבהתחלה היה לו 'קשה קצת'.

אני מניח שזה בגלל הבלאי/אבק וזה אצל כולם, אבל מעניין אותי לדעת אם אכן אני צודק או שזה רק אצלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה לא הבנתם אותי נכון, אני שאלתי האם גם אצלכם קורה שהכונן לא יוצא מ'ביתו'. לא שאלתי על תקינות הכוננים.

הכוננים עובדים מעולה, הצורב (אחד מהכוננים) קורא הכל,צורב הכל - פיקס.

הקטע זה שהכונן השני (CD רגיל) שהוא ישן יותר בשנה +- עליו צריך ללחוץ פעמיים-3 על כפתור ההוצאה כדי שהוא יצליח לצאת.

שלא תבינו לא נכון, הם לא התקלקלו פשוט צריך ללחוץ פעמיים-3 על כפתור ההוצאה כדי שהוא יצא וזהו.

אופקי1, אני יודע שמערכות הגברה לדוגמא ובוקסות פעם היו איכותיים יותר (מדבר על סדר גודל של לפני 20 שנה ואחורה).

אך בצורבים, זה לא נראה לי הגיוני בעליל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים שמבינים בנושא אמורים להגיב פה וזה לא קורה...

בנוגע לשאלה, האם גם לך/לכם קורה שהצורב מתקשה לצאת מביתו שלוחצים בפעם הראשונה על כפתור ההוצאה (אין התייחסות לתקינות הצורב, הוא מעולה)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה שכיחה בכוננים אופטיים...אתה לוחץ על הכפתור הוא עושה רעש של רוצה לצאת אבל לא יוצא...

יש פתרון די פשוט לזה תקיש על המגש של הכונן כמה פעמים (כמו שמקישים על דלת) אל תתבייש לתת מכות קצת חזקות ..תעבור על כולו והוא אמור להיפתח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי, סוף סוף התייחסות למה שרציתי.

לגבי הפיתרון זה מה שעשיתי דאז וזה מה שאני ממשיך לעשות כל פעם ואכן הוא נפתח לבסוף.

טוב לדעת שזו בעיה שכיחה בכוננים כמו שחשבתי.

תודה ושבת שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שבדקתי כמה פעמים זה נוצר עקב הצטברות של הרבה לכלוך ועוד חומר שומני כלשהו על המסילות תוכל לפתוח את המגש...ולנקות את הקווים שנפגשים בין הפאנל של המגש (זה שכתוב עליו או מה שלא יהיה) לבין הצורב...כלומר כל הקווים תוכל לעבור עם קיסם אוזניים זה אמור לעשות את העבודה...

זה אולי לא יפתור לגמרי את הבעיה אבל בהחלט יקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע ידידי זה עדיין נראה לי תמוה ולא קשור בכלל. אבל אהיה יותר חכם אחרי שאנסה לעשות את זה.

אגיב כאן לאחר שאפתח את המארז אבצע את העניין ועל הדרך גם ננקה אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...