מעבד מתחם והרגשה משמעותית בביצועים - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד מתחם והרגשה משמעותית בביצועים

orental5

Recommended Posts

שלום.

יש לי מחשב שמותקנת עליו PRO SP2 המשמש אותי ליצירת מוזיקה בעזרת התוכנה קיובייס SX 3 (למטה תראו תמונה של המפרט שלו).

בזמן האחרון אני מרגיש ירידה בביצועים של המחשב.. עקבתי אחרי זה מעט. בהתחלה הייתי בטוח שהבעיה היא מועט, אך לאחר שביררתי ובדקתי ראיתי שבמצב עבודה מלא בתוכנה המחשב השתמש בערך בשלישש מהזכרון (500-600MB מתוך 1.5GB) (למטה תראו תמונה של הביצועים של המחשב)

בדקתי את הטמפרטורות וראיתי שהמעבד מגיע ל- 81 מעלות שזה הדאיג אותי מאוד בנוסף לכך אציין שהמאורר של המעבד מגיע למהירות של 4,500RPM והוא עושה רעש חזק מאוד (לא רעש של משהו שמפריע לו אלא רעש של סיבובים) ובנוסף בסכמה המובנית שבווינדוס במצב עבודה מלא ניצול מעבד מגיע ליותר מ 70%).

צירפתי גם תמונה שהיא בעצם הפנאל של התוכנה בצד הכי שמאלי שלה תראו כמה התוכנה צורכת מה CPU.

הטכנאי שהביא לי את המחשב ובדק ושמע אמר שהכל תקין וככה זה המעבדים האלה, בנוסף הוא התקשר לטכנאי נוסף ולחברה ואמרו לי שזה תקין מה שלי נראה מוזר.

מה דעתכם?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון שהמעבד מתחמם יותר ויותר אז המאוורר צריך לעבוד במהירות יותר גדולה כדי לקרר אותו

לי לא נראה טבעי .. בזמן משחקים זה מגיע מקס' ל70 , ולי יש 3 מאוורים כולל של המעבד .. אז זה ברור

השאלה שלי כמה מאווררים יש לך במארז ? והאם הוא נקי מאבק (המארז) , האם סרקת ורוגלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד שלך אכן מתחמם יותר מידי.

יש כמה דברים שאתה צריך לבדוק.

1) האם הטמפרטורה יורדת כשהמארז נשאר פתוח.

2) האם המארז תקוע בתוך "כוך" ככה שאין סביבו זרימת אוויר?

3) האם בתוך גוף הקירור של המעבד יש כמויות גדולות מאוד של אבק?

4) יתכן שהגוף שלך לא יושב טוב. אתה יכול להוריד אותו, לנקות את פני המעבד עם אלכוהול, לשים משחה טרמית חדשה ולהתקין אותו בחזרה.

כמו כן אנא ציין את הפרטים הבאים. סוג ודגם המעבד, מהירות, סוג , סוג מארז. כמה מאווררים יש לך שמכניסים אוויר וכמה מוציאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם הטמפ' כל כך גבווה אז תיצטרך להוציא משהו כמו 180 שקל בשביל קירור למעבד אבל משהו איכותי אבל אולי לא מרחת משחה טרמית כבר שנים והמעבד פשוט מת כבר תן לי לנחש יש לך או מעבד PRESSCOT או מעבד מי הסוג הישן שמגיע כימעט ל90 מעלות בלי מישחה צדקתי יש לך את אחד מי שני הם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...