harddisk עומד להתפגר ? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

harddisk עומד להתפגר ?

mikko

Recommended Posts

טוב אני קם בבקור לקול תיקתוק חלש אני כזה חושב שזה שעון חח

פתאום אני שומע תיקתוק קול מכוון המחשב אני פותח אותו מקשיב טוב יותר ושומע שזה ב הhardisk שלי אני בא לעשות ריסטרט אולי זה יזעזור המחשב נתקע

אני עושה ריסט מהכפתור

ואז ה לא עולה !! רשום no boot device

ואני wtf לא גיביתי כלום 1!!

כיביתי והדלקתי ו הרעש פסק ו ה עולה , לפחות עכשיו

מה עושים?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דחוף, דחוף! דחוף!... לגבות הכל! הדיסק "נגמר"/התפגר. כבה את המלשב לכמה שעות (בתקווה שבהדלקה הוא יעבוד תקין ללפחות חצי שעה), הדלק, כנס ל- וגבה את כל מה שאתה צריך. אה, כן... לפני שאתה הולך להחליף אותו נסה למחוק אותו כללית (אפילו Format יהיה טוב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה ממש נואש על המידע ואין אחריות - תכניס אותו לפריזר לחצי שעה (זו לא בדיחה), תחבר אותו למחשב ותשלוף כמה

שיותר נתונים שאתה יכול לפני שהוא מתפגר סופית. כמובן שתעטוף אותו בשקית שלא ירטב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעלה את הדיסק של הוינדוס, תכנס ל RECOVERY CONSOLE, תראה אם הפרטישן מזוהה, אם כן תעשה CHKDSK /R

אם לא, אין לך הרבה ברירות חוץ מלנסות שיטות הזויות כמו ש-AG43 הציע לך (שאני אישית לא ניסיתי מעולים, ובספק אם אי פעם אנסה), או להפרד מכמה מאות\אלפי שקלים חדשים ולתת אותו לשחזור במוסד מקצועי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון: קיבלתי BSOD ועכשיו המחשב לא עולה יותר גיביתי את השירים ואת הפורפיל של פיירפוקס אני חושב שזה ההרד דיסק של ה היותר ישן

סמסומג 60 גיגה

אני מקווה שההרד השני של האחסון של הסרטים והסדרות לא נפגע ...

חבל שאני לא יכול לשחק על הנייד עכשיו :(

המלצה: תגבו תמיד!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי מציע לך לגבות את כל מה שיש לך כמו שנאמר..

יש לבדוק את ההארד דיסק בתוכנת בדיקה מהיצרן של ההארד דיסק , יש בסטיקי .. תוריד ותבדוק

אם אתה אומר שההארד דיסק "מקרטע" או כמו שציינת הייתי אומר שההארד דיסק מת אבל אני לא רוצה להסיק מסקנות סתם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...